-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Pani u której Frodo spedził 3dni wzięła dzisiaj Frodo do domku na "pobycie" i na spacer.....;) Coś jakby półkolonie.....;) Wczoraj też był na spacerku z zaprzyjażnioną osobą. Może częstsze przebywanie Froda z ludżmi oswoi jego lęk przed nieznanym człowiekiem....?
-
[quote name='majqa']Bądź spokojna Magdo. :lol: Jak zapewniłam będę się kierowała dobrem Orzeszka ale właśnie dlatego, że pomimo różnych doświadczeń staram się pokładać w ludziach ufność, nie odpuściłam tematu (znając liczebność zwierzaczków Państwa) i jadę. Znam parę domów, gdzie siedzi zwierzak na zwierzaku, a mimo to, gdybym mogła, wcisnęłabym tam kolejnego, jak również domy, którym mimo pozornych warunków, nie powierzyłabym pchły. Żeby wyrobić sobie zdanie o tym, konkretnym domku, trzeba się z ludźmi spotkać i naocznie przekonać o sytuacji.[/quote] Majqa... myśle tak samo jak Ty.Ja sama mam dom zapchany psami i kotami i równo rok temu do mojego stada dołączył maciupeńki Pepi z dogo.../kiedyś Puszek/ Wyślę Ci jego link na pw. Ty też na jego wątek zaglądałaś:razz:. I jak sie potem dowiedziałam,dziewczyny szukające mu domu na wieść ile u mnie już mieszka zwierzaków miały pewne obiekcje czy aby mój dom będzie właściwy. Ale złożyły mi wizytę i widać uznały że maluszkowi mimo tłoku krzywda sie u mnie nie stanie ... To fakt ,że przestrzeni życiowej sporo a psy sama łagodność... Ale też była obawa czy.... nie zadepczą nie poturbują maleństwa....
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I popołudniowy.......!!!!!! -
No to jest nadzieja że pozbiera sie chłopak....!! Oj Klaudus, bez Ciebie i Twojej troskliwości Miki nie miałby najmniejszych szans...Dostał od Ciebie drugie życie... A ten" puch" to zachowaj do wiosny....Ja go rozwieszam na gałązkach a wszystkie okoliczne ptaszyny w mig je oczyszczą moszcząc nim gniazdka...;)
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No i gratulacje dla foto-operatora.... To ujęcie z łapeczką...rewelacyjne !!!! trzeba mieć refleks... -
Sliczny,bardzo mądry i uczony Frodo znowu czeka na ten jedyny domek! Frodo wie wszystko! słowo spacerek,gdzie jest pileczka, smyczka, gdzie jest pan ?...- /acha, relacje z panem na którego początkowo szczekał,bardzo się szybko poprawiły/. Bardzo lubi jak sie do niego przemawia...Tak sie wpatruje wtedy w człowieka jakby chciał każde słowo zrozumieć...
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Będzie domek...na pewno...[/quote] Oby jak najszybciej... Może właśnie dzisiaj ktoś go wypatrzy na dogo....?:razz: -
No to sprawa "ludzka" częściowo załatwiona ....ufff................ Czekamy na Twoje relacje [B]majqa[/B] . Masz bardzo profesionalne podejście do tej całej sprawy ,zresztą tak samo jak [B]Natussiaa[/B] która od roku prawie zabiega o domek dla Orzeszka! Dziewczyny Kochane...bardzo Wam dziękuję..... bardzo...!!!! I jeszcze jedno. Potencjalni właściciele Punia piszą, że w domu są 'trzy duże psy".[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/nieaktualne-wybrany-orzeszek-punio-strachliwa-sunia-128544/[/url] Czy aby nie bedą zagrożeniem dla naszego dziadziunia ?
-
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
To jeszcze właściciel miałby coś do powiedzenia?????? No nie...zgroza!:shake: Toż to ktoś kompletnie nieodpowiedzialny. Pakować do schronu psa bez szczepień i narażać na choroby..... Jak zobaczy rachunek za leczenie,to może odczepi się od malutkiej... -
Ja też tego nie rozumię... Przecież przez schron przewijają się jacyś ludzie.Psy znajdują domy. A Jaśka nikt nie zauważa.... Niewidzialny jakiś?:shake:
-
Nikogo nie ujął za serce...a to sama psia radość ! Aż sie człowiek uśmiecha na jego widok.Słodki jest ! Rażniej chłopakowi,bo Frodo wrócił....
-
[quote name='marysia55']ja dalej nie rozumiem dlaczego ten domek dał tak mało czasu Frodzikowi na aklimatyzację. Co takiego faktycznie sie stało że próba trwała tak krótko :shake::shake:[/quote] Państwo obawiali sie że relacje między Frodo a bywającym w domu wnuczkiem mogą nie być najlepsze. Nie chcieli ryzykować i doprowadzić do konfrontacji....:shake: Było Im naprawdę bardzo...bardzo przykro rozstawać sie z Frodo.
-
[quote name='majqa'][FONT=Arial]Zadzwoniła do mnie córka Pani. Przetarła szlak, czekam na powtórny tel. od jej mamy i dogranie konkretnego terminu wizyty.[/FONT] [FONT=Arial]Prośba do Was, osób od A do Z w temacie Orzeszka (Nie mam możliwości przebrnąć przez całość wątku, przepraszam, a może być na nim coś istotnego z punktu widzenia samej wizyty.). [/FONT] [FONT=Arial]Poza oczywistościami, w jakich mam się zorientować, na co zwrócić uwagę? Doprecyzuję - czy są jakieś szczególne wymogi odnośnie Orzeszka, jak choćby konieczność leczenia go (czyli stan zdrowia), specyfiki jego charakteru itd.[/FONT] [FONT=Arial]Ponadto, rozumiem, że Państwo będą podpisywać umowę adopcyjną. Czy wiedzą, jak ona brzmi? Mieli podesłany mailem wzór, by wiedzieli, co umowa zawiera?[/FONT] [/quote] Podnoszę, żeby było na "górze", bo ważne!
-
Wysłałam pw. do [B]evatr[/B] żeby tu zajrzała. To Jej pupilek /tak jak rzeszowska Bureczka !/
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To prawdziwa okazja , by mieć takiego cudaka w domu....!!! -
Fifi-piórko się przypomina.......
-
Jak oduczyć psa załatwiania się gdzie popadnie?
togaa replied to Karolajna's topic in Nauka czystosci
[quote name='Avacanda84'][B]W[/B]itam!!W sobote adoptowałam pieska ze schroniska.Jest to pinczer ma 5,6 lat.Problem tkwi w tym że on non stop sika po scianach,łożku,na zabawki córki i robi kupy.Karcimy go za to(nie bijemy!!)ale dalej to robi.Gdy jest na dworze sika,gdy przyjdzie za chwilke sika na sciane:placz:co jest?Może ktoś mi pomoże doradzic co mam zrobić?![/quote] Czy jest kastrowany? Jak długo przebywał w schronisku? -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Mija, a ja wiem czemu Twoje parkiety takie nieskazitelie czyste....:razz: Froterowane za pomocą kota...:evil_lol: -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
No właśnie....!!! Ciekawe czy nowy domek wie o kalendarzu ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarze-a3-2009r-bezdomna-codziennosc-kup-teraz-do-31-01-na-zywiec-126475/[/URL] Franiu jest na wrześniowej stronie... -
Dzieki Majga!!!!!.Dobrze że sobie o Tobie przypomniałam!. Natussiaa, to teraz Twój ruch!
-
Domek jest najlepszy z najlepszych....:multi: To osoba zaprzyjażniona z Irenką i prawie po sąsiedzku. Lepiej chłopak trafić nie mógł. Cała uwaga domowników jest tylko na nim skupiona. Ma gotowane jedzonko../indyczek/ i kupne na wszelki wypadek,to z najwyższej półki. Zeby tylko nie wyciął jakiegoś numeru... Irenka była tam wczoraj i dzisiaj zakropić mu oczko.Ucieszył się na jej widok,ale scen nie było. Staraj sie Frodo!!!!!! Drugiej takiej szansy możesz nie mieć..!!!!!
-
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Są wieści...? Jak sie dzisiaj czuje maleńka ? -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Szwędaczek przecudny szuka domu...!!!!!! -
Wysłałam przed chwilą pw. w sprawie sprawdzenia domku do [B]nika28 [/B] i [B]ruda76[/B]. Obie dziewczyny z Łodzi. Mam nadzieję że się pokażą na wątku... A kto dysponuje adresem tego ewentualnego domku Punia?