Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Jsiek to mój wyrzut sumienia.... Tyle czasu na wątku i nic......... Ale zdjęcie w kubraczku przecudne....!!! Peate....czy Ty byłas dzisiaj w schronie????
  2. bubu..! jak to jest !!!!!??????????? pewnie tysiąc samochodów przejechało koło tej psiej biedy i nikt nie tylko go nie zauważył,ale nawet nie zastanowił sie czy staruszek przezyje w grudniu na deszczu .../na jutro zapowiadają śnieg z deszczem!!!!/ Czemu tak mało ludzi W I D Z I ....!!!!!!!!!!!!
  3. No i wielkie dzieki dla Ireny, która nie tylko osobiście zabezpieczała dzisiaj budy ale po raz kolejny przywiozła i opłaciła pana Adama- złota rączkę , który ponaprawiał dachy itp...
  4. bubu...!!!!! jak Ty znajdujesz tym wszystkim biedom te domy????? Nie pojmuję...no nie pojmuję....!!!
  5. Obawiam sie o los Froda.... To nie jest brat-łata. To pies z charakterem...! Do nieznanych sobie osób podchodzi z wielką rezerwą, warknąć też potrafi... Trzeba sobie zapracować na jego zaufanie i miłość.... Irenie sie to udało !
  6. Miki chodzi bez linewki.......???:crazyeye: Super....!!!!!!! Poznaję moje spacerowe okolice....
  7. Może jakieś "nocne marki" dojrzą biedaczynę...??
  8. No proszę..jak kulturalnie...."na ręczniczek". Zeby moje gady miały takie maniery i nie siurały po ścianach...;)
  9. Widać, posłanko bardzo Mikiemu przypadło do gustu... I nie tylko posłanko, bo całokształt oczywiście..... Pełny relax !!!:lol:
  10. Poczciwina z Dropsa wielka...taki "nie wadzący nikomu".... Wieczorkiem pospacerowaliśmy krótko dość bo sie śpieszyłam ,ale zostawiłam w recepcji kilka jego plakatów dla Ciebie Klaudus..
  11. Hund...jak sie cieszę że znów CIe widzę.....!!! Domyślam sie,że nie masz dostępu do netu! Patrz co sie dzieje! Bamboo załozyła Reksiulowi bazarek...! Pierwszy od kwietnia !!!!
  12. Nie spadaj pudliszonie..!!! Wypadałoby Swieta spędzić już we własnym domu !!!!!!!
  13. Wieczorkiem też Drops spacerowal...faktycznie,"przepadał" raz czy dwa na przednią łapkę....Potem sie zasapal .... Plakaty Frodo i Dropsa mam już w domu... Podziele się nimi z Tobą, Klaudus... Zostawie pojutrze kilka w lecznicy. /Jutro nie będe u Dropsa/
  14. Kacper jest tak zwyczajny że aż niezauważalny...niestety.:shake:
  15. Miałas racje, miałas..... Ciągle mnie to męczy dlaczego stracił dom? Zgubił się ? Znaleziony został w strasznym stanie, ale.......był już wykastrowany, pieknie bawi sie piłeczką, wie co to fryzjer... Szkoda że nie opowie nam swojej historii..???
  16. Gonia...ależ Ty jesteś cudowna z tym swoim zapałem,optymizmem, temperamentem i wielkim sercem.....!!! I widzę w Tobie taki potencjał,że nie jednej biedzie znajdziesz domek...! Ja wiem że chciałabys by Miki miał już to swoje ostateczne miejsce na ziemi....I faktem jest że u Klaudus jest mu jak w niebie albo jeszcze lepiej... Ale rzeczywistość skrzeczy.... Wielkie serce Klaudus to jedno, a finanse to druga sprawa. Nikt tu tego na wątku nie poruszyl, sugerując Klaudus by Miki zostal u Niej na zawsze. Ale czy ktos pomyślał o tym że utrzymanie i leczenie takiego piesia jak nasz Miki to spora kasa...???? To naprawdę duże obciążenie finansowe i wielkim nadużyciem z naszej strony byłoby pozostawić Klaudie z tym problemem samą... Dlatego Kochane Cioteczki, przymilajac sie do Klaudus o stały domek dla MIki,wypadałoby zaofiarować cos w zamian...? Tak myśle... Może mi ktoś zmyje głowę za tą brutalną prawdę,zwłaszcza Ciebie Klaudus przepraszam...Ale tak to widze....!
  17. Jaka szkoda......!!! Cóż poradzić ???????? Gonia!!!!!Ale jak Milus dostał się w Twoje ręce to wierzę że wcześniej czy póżniej znajdzie sie dla niego domek.. Przy Twojej determinacji musi tak sie stać!!!!
  18. Franio dalej w schronie.....pewnie nie rozumie czemu znowu tam trafił...:-(
  19. Chętnie wezme kilka Dropsowych i pudliszona. Wsiądziemy z Ireną w auto i rozwiesimy po naszych dzielnicach.... Jak sie umówimy by je odebrać?
  20. Frodo jest najczystszym przykładem tego, co może zdziałać miłość....!!! Jest jak brzydkie kaczątko przemieniony w łabędzia..!!! Frodo czeka na własny dom...!!!!! Taki na zawsze...!!!
  21. [quote name='Klaudus__']Wiem,że ani Bubu ani Miki się nie obrażą jak Ją tutaj wkleję... Ale przepraszam za off-a... http://www.dogomania.pl/forum/f28/tina-10-lat-w-schronisku-teraz-walczy-o-zycie-pomozcie-oplacac-leczenie-126197/ [bardzo prosimy o allegro cegiełkowe... Bardzo...] Klaudus ! kochana jestez za ta Tinę........ Faktycznie malutka w bardzo złym stanie,bazarki potrzebne.... Ale bubu tyle już bied postawiła na nogi to i z Tiną musi sie udać...Sama to wiesz,Klaudus? No nie..?
  22. Do tej pory,to biedny Latek ciągle na walizkach.... Tyle nowych miejsc "zaliczył' w ciągu ostatnich tygodni... Pewnie jeszcze nie wie że czas sie rozpakować, bo już w domu!!!!!
  23. No widziałam...widziałam.....!!!!!!:lol: Są naprawdę eleganckie!!!! A czy są Twoje..to sie jeszcze okaże..??:razz:
  24. Dziewczyny... Reksiu doczekal pierwszego, osobistego bazarku z eleganckimi kartkami od kochanej Bamboo...:multi: Podnieście czasem! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/karteczki-swiateczne-jeszcze-4-sztuki-na-17letniego-chorego-reksia-do-5-xii-126145/[/URL]
×
×
  • Create New...