-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Jsiek to mój wyrzut sumienia.... Tyle czasu na wątku i nic......... Ale zdjęcie w kubraczku przecudne....!!! Peate....czy Ty byłas dzisiaj w schronie????
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
bubu...!!!!! jak Ty znajdujesz tym wszystkim biedom te domy????? Nie pojmuję...no nie pojmuję....!!! -
Obawiam sie o los Froda.... To nie jest brat-łata. To pies z charakterem...! Do nieznanych sobie osób podchodzi z wielką rezerwą, warknąć też potrafi... Trzeba sobie zapracować na jego zaufanie i miłość.... Irenie sie to udało !
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
No proszę..jak kulturalnie...."na ręczniczek". Zeby moje gady miały takie maniery i nie siurały po ścianach...;) -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poczciwina z Dropsa wielka...taki "nie wadzący nikomu".... Wieczorkiem pospacerowaliśmy krótko dość bo sie śpieszyłam ,ale zostawiłam w recepcji kilka jego plakatów dla Ciebie Klaudus.. -
Nie spadaj pudliszonie..!!! Wypadałoby Swieta spędzić już we własnym domu !!!!!!!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wieczorkiem też Drops spacerowal...faktycznie,"przepadał" raz czy dwa na przednią łapkę....Potem sie zasapal .... Plakaty Frodo i Dropsa mam już w domu... Podziele się nimi z Tobą, Klaudus... Zostawie pojutrze kilka w lecznicy. /Jutro nie będe u Dropsa/ -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kacper jest tak zwyczajny że aż niezauważalny...niestety.:shake: -
Miałas racje, miałas..... Ciągle mnie to męczy dlaczego stracił dom? Zgubił się ? Znaleziony został w strasznym stanie, ale.......był już wykastrowany, pieknie bawi sie piłeczką, wie co to fryzjer... Szkoda że nie opowie nam swojej historii..???
-
Gonia...ależ Ty jesteś cudowna z tym swoim zapałem,optymizmem, temperamentem i wielkim sercem.....!!! I widzę w Tobie taki potencjał,że nie jednej biedzie znajdziesz domek...! Ja wiem że chciałabys by Miki miał już to swoje ostateczne miejsce na ziemi....I faktem jest że u Klaudus jest mu jak w niebie albo jeszcze lepiej... Ale rzeczywistość skrzeczy.... Wielkie serce Klaudus to jedno, a finanse to druga sprawa. Nikt tu tego na wątku nie poruszyl, sugerując Klaudus by Miki zostal u Niej na zawsze. Ale czy ktos pomyślał o tym że utrzymanie i leczenie takiego piesia jak nasz Miki to spora kasa...???? To naprawdę duże obciążenie finansowe i wielkim nadużyciem z naszej strony byłoby pozostawić Klaudie z tym problemem samą... Dlatego Kochane Cioteczki, przymilajac sie do Klaudus o stały domek dla MIki,wypadałoby zaofiarować cos w zamian...? Tak myśle... Może mi ktoś zmyje głowę za tą brutalną prawdę,zwłaszcza Ciebie Klaudus przepraszam...Ale tak to widze....!
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
togaa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Jaka szkoda......!!! Cóż poradzić ???????? Gonia!!!!!Ale jak Milus dostał się w Twoje ręce to wierzę że wcześniej czy póżniej znajdzie sie dla niego domek.. Przy Twojej determinacji musi tak sie stać!!!! -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Franio dalej w schronie.....pewnie nie rozumie czemu znowu tam trafił...:-( -
Chętnie wezme kilka Dropsowych i pudliszona. Wsiądziemy z Ireną w auto i rozwiesimy po naszych dzielnicach.... Jak sie umówimy by je odebrać?
-
Frodo jest najczystszym przykładem tego, co może zdziałać miłość....!!! Jest jak brzydkie kaczątko przemieniony w łabędzia..!!! Frodo czeka na własny dom...!!!!! Taki na zawsze...!!!
-
[quote name='Klaudus__']Wiem,że ani Bubu ani Miki się nie obrażą jak Ją tutaj wkleję... Ale przepraszam za off-a... http://www.dogomania.pl/forum/f28/tina-10-lat-w-schronisku-teraz-walczy-o-zycie-pomozcie-oplacac-leczenie-126197/ [bardzo prosimy o allegro cegiełkowe... Bardzo...] Klaudus ! kochana jestez za ta Tinę........ Faktycznie malutka w bardzo złym stanie,bazarki potrzebne.... Ale bubu tyle już bied postawiła na nogi to i z Tiną musi sie udać...Sama to wiesz,Klaudus? No nie..?
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Do tej pory,to biedny Latek ciągle na walizkach.... Tyle nowych miejsc "zaliczył' w ciągu ostatnich tygodni... Pewnie jeszcze nie wie że czas sie rozpakować, bo już w domu!!!!!