-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Wisełka! patrzę na Twój avatarek i przypuszczam skad Twoja słabość do Apolla.... Ja niestety już tylko wspomnienia w sercu noszę po moim kochanym szorstku, a Apollo to genów szorstkowych ma że hej... ... Kurcze.....TAKI pies marnuje sie w schronie..!!! -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A teraz lulu...w schroniskowej budzie....:-( -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']no nie :evil_lol::evil_lol: ciekawe gdzie jej jeszcze nie było :evil_lol: nawet do umywalki wlazła. A choineczka taka idealnych rozmiarów dla niej :razz:[/quote] Myśle że jest jeszcze miejsce gdzie Miji nie było....tylko że zajmuje je duża Mija....:evil_lol: -
A Orzeszek dalej w schronie........:-(
-
Ja też ale to i tak byłoby tymczasowe rozwiazanie.... Taki fajny pies , a tak mało ludzi tu zaglada..... Szkoda wielka..
-
Aa aa aa.....domki dwa...... bardzo by sie przydały....!
-
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
togaa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zal malutkiej...oj żal.....:shake: Takie ciupeństwo to na kanapę a nie do schroniskowej budy....:-( -
Irenka przeziebiona, więc wizyty wstrzymane..... Nuda.....nudzi sie Frodo, nudzi sie Fifi-piórko, stareńki Reksio tylko się nie nudzi bo On w "swoim świecie"...
-
Irenka nosi sie z zamiarem dołączenia Fifi-piórka do stada... Boi się trochę o reakcję Bilbuta....jamniora-potwora.Czy aby Fifi przeżyje spotkanie....:razz:?????.Jamnior,to naprawde kawał gada i terrorysta... Oj,domku,domku.....gdzie jesteś.....!!!!
-
Niezręcznie to troche wszystko wyszło..... Ale cóż... Przynajmniej został z nas, dogom. zdjety cieżar odpowiedzialności na los Orzeszka....
-
Dziewczyny z Rzeszowa!!!!!! odezwijcie się...sprawdzcie..., dajcie znać.....!
-
[quote name='Mija']Chciałam zapytać czy nie można ujawnić sponsora tych pięknych budek dla piesków ???:loveu: Żeby potem kierownictwo schronu się pod nimi nie podpisało:razz:[/quote] A ja sie mocno zastanawiałam skąd sie one wzięły, bo też nie podejrzewałam że to inicjatywa schroniska...!!!!! Koniecznie trzeba ujawnić sponsora!!!!!!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alaa - no co ty...? Zawsze jest jakaś nadzieja a po historii Mopa wierzę w cuda....!!!! Z Dropsikiem najwiekszy problem to ten,że On jest taki zwyczajny... Ani śmiertelnie chory, ani specjalnie ładny..... Ot, schroniskowy dziadzius któremu kiedyś umarła pani........ W schronisku zachorował, trafił do lecznicy,wyzdrowiał i czeka........na to lepsze życie... -
[quote name='oktawia6']Orzesiu:loveu: mój faworyt na pierwszą![/quote] Oktawio!!!! bardzo Cię brakuje na wątku...!!!!!! I czuję że posyłasz Orzechowi dobre myśli..... My Tobie też!
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Powalają te zdjęcia....... A komentarz...:lol::lol::lol:!!!!!!!! cudny! Jeszcze...jeszcze...prosimy! -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I co u naszego szwendaczka...????:razz: cicho...głucho.... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cóz...trudno.... Trzeba Panu Dropsowi od początku szukać domu....! /Czy któraś z Was oddawała własnego psa na przechowanie na czas np.malowania....:razz::razz::razz:/ Nie ma co się łudzić..............:shake: -
[quote name='iwonamaj']Hmmm....Fifi i Pepi, bardzo fajnie brzmi...:evil_lol:[/quote] Też tak uważam.... W dodatku Fifi-piórko to naprawdę przekochany szkrab..... Mały problem w tym że Pepi nie jest jedynakiem....jest tego jeszcze w domu że ho,ho...;)
-
Dzieki bumel że sie odezwałaś w tej sprawie i przepraszam Cię za komplikacje i Twoją strate czasu... To już wszystko jasne.... Ja pare dni temu pisałam że mamy straszny bałagan na poczcie.... Irenka dostała avizo o pieniądzach/prawdopodobnie to były te od Ciebie/a gdy przyszła z nim na poczte - pieniedzy panie nie mogły znależć....:mad: Uznały,że nastąpiła pomyłka. Za parę dni sytuacja się powtórzyła i jak Irena po raz kolejny stawiła się z avizem ,Pańcie tym razem oświadczyły że pieniądze zostały zwrócone nadawcy.....bo nie zostały podjete w terminie...:cool3: Uprzedzę Irenę o Twoim przekazie i dziękuję w Jej imieniu.....!:lol: baaardzo..., baaaardzo...!!!!!!!
-
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3271/mamnoweeczkosn7.jpg[/IMG] Czyż nie podobny do mojego Pepi,gdy ten był jeszcze "długowłosy"..? Wiem, wiem że miałabym z Fifim "komplet".... pracuję nad tym ale z marnym skutkiem.....