-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='irysek']http://www.dogomania.pl/forum/f99/majtki-z-usa-super-paski-bielizna-na-zapomnianego-17-letniego-reksia-127189/#post11433078 a oto bazarek, zapraszam na zakupy, fajne rzeczy O Matko!!!!,jeszcze nie zajrzałam ale się uśmiałam.... Majtki dla Reksia...:lol:..!!!!!! Nasz kochany geriatryk zawału dostanie jak sie dowie co tu sie wyprawia...:evil_lol: Wielkie dzięki ..Irysek!
-
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Też zwrócił moją uwagę...! Co za uroda!!!!??? Myślę że szybko znajdzie domek.... -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze nasza nieoceniona Pani Agata..!!!! -
Frodo dzieli teraz pokoik z Franiem... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-menel-chce-zabrac-frania-na-meline-pilny-dt-na-juz-prosimy-o-bazarki-125025/index8.html[/URL] I bardzo dobrze to towarzystwo Frodo robi. Dzisiaj po raz pierwszy sam do mnie podszedł na pieszczotki. Nadstawiał sie z przodu, z tyłu , podawał łapeczki.....Nic tylko go miziać i głaskać.... Nieopatrznie wypowiedziałam słowo "spacerek" i Frodo natychmiast odstawił taniec przy drzwiach wyjściowych...Wszystko rozumie!
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='małamała']Kubuś na zawsze w moim serduszku [*][/quote] A Ty w naszym - [B]małamała[/B] ! To było bardzo szlachetne co zrobiłaś dla Kuby. I pewnym jest że dobro uczynione drugiej istocie , wraca podwojone...... I to dobro wróci do Ciebie [B]maleńka [/B]....Na pewno !!!! -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Odwiedziłam dzisiaj Frania....... Co to za kochany pies!!!! Samo psie dobro! Ma całkiem "ludzkie" spojrzenie, nogi sie człowiekowi uginają jak patrzy.... Swietnie się dogaduja z pudelkiem Frodo. Zreszta cała ta sytuacja bardzo dobrze na Frodo wpłynęła, bo zazdrosny o względy okazywane Franiowi / który bez przerwy dopomina się o pieszczoty/ zaczał się do mnie łasić ,przymilać, zachęcać do zabawy......No nie ten pies...!!?? Franio był świeżo po wizycie u wet. Bardzo trzepał leczonymi uszami, rana po kastracji w schronie też mu widać dalej dokucza, popiskiwał troszeczkę...boli chłopaka! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Cały dzień o Nim myślę.......:-( O [B]N[/B]im i o [B]T[/B]obie [B]małamała[/B].......!!!!:-( -
Pudliszon z charakterem czeka na dom...!!!!!!!!!
-
[quote name='Gosiapk']Pani Irenka? :cool3: Prawie że..... Ale tym razem dom Irenki okazał się szalupą ratunkową dla Frania... ... http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-menel-chce-zabrac-frania-na-meline-pilny-dt-na-juz-prosimy-o-bazarki-125025/index7.html miała to być wczorajsza, jedna noc, ale chłopaki sie dogadały /tzn. Franio,Frodo i Reksiu/ i zamieszkały razem....:roll::roll::roll: Mam nadzieję że szybko znajdą się dla "brunetów" domki, bo zageszczenie psów u Irenki jest nadmierne.../ma jeszcze własne/ Jutro trzeba będzie kupić matę trzcinową na bramę wjazdową...Przechodnie i sąsiedzi niekoniecznie muszą oglądac rozrastające się stado ...
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
:shake::-(:shake::-(:shake::-(:shake::-(........................ -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wiecie co dziewczyny......???? Ja teraz najbardziej martwię się o ...bubu Zwaliło się na Nią niewyobrażalnie dużo..... Tymczasy na gwałt potrzebne,a tych ani na lekarstwo.......... -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Aż się boję dzwonić do bubu, jak wczoraj wybrnęła z tej podbramkowej sytuacji...? Wyobrażcie siebie dziewczyny, że musicie natychmiast zabrać psa z lecznicy..., obgadany domek odpada ...., stoicie na ulicy z tym biednym psem..... i Co DALEJ...????? Osiwieć można ze stresu..... -
Frodo czeka na dom....! Kto pomoże w jego znalezieniu?
-
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Wyjątkowo trudna sytuacja!!!!! Pomocy.... Każdy grosz potrzebny...!!!!!! -
Jeśli tak jest, to szanse na domek baaardzo rosną...!!! Choć to różnie bywa...dzisiaj przez godzinę czyściłam z zółtej skorupy cały sprzętaudio-video + inne manele które tam leżały... No i co mam z gadem zrobić, a właściwie gadami bo obaj moi słodcy panowie leją w domu równo...:cool3::cool3::cool3:?????
-
[quote name='sleepingbyday']dokładnie. i te oczy, jak omar shariff :eviltong:[/quote Oczy Reksiulek ma wyjatkowe, szkoda tylko że nie widzące....... Ma wielkie upośledzenie wzroku, zreszta dostaje krople....cóż poradzić...starość....! No i niestety, czasem dostaje ataku głupiego szczekania a właściwie poszczekiwania...Trudno zgadnąć o co Reksiulkowi chodzi....Patrzy w ścianę i szczeka...To takie scpecyficzne szczekanie... Waw.....waw....waw...wolniutko i systematycznie... O siuraniu w domu nie wspomnę...... Irena jest naprawdę cudowną osobą,że pokochała Reksia takim jaki jest,że wybacza i rozumie te jego wszystkie mankamenty.... Ze nie stawia Reksiulkowi ż a d n y c h wymagań!!!! Pieknie więc będzie że choć od kochanych cioteczek z dogo Irenka będzie miała chocby najskromniejsze materialne wsparcie.... Zasługuje na to jak mało kto!!!
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I zdjęcia i komentarze są warte ksiązki.... Słodko sie malutką ogląda....Zawsze na deser sobie ją zostawiam... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik taki zadowolony z obecnego domku.... Po spacerku pruje równiutko do lecznicy..... A w lecznicy mały tłok...Tinka przybyła i mały Piwko..... bez bazarków ciężko będZie to popłacić... -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze nie widziałam Tineczki, ale Irena mówiła że sunia wygląda dużo ,dużo lepiej... Wyglada na to że wygrywa z chorobą i idzie ku lepszemu..... Od smierci dzieliły ją godziny.......:-( Cioteczki kochane...bazarki potrzebne...bardzo,bardzo!!!!! -
Irenka, aktualna opiekunka Froda jest w trakcie sporządzania " instrukcji obsługi Froda"... Co wolno, a czego trzeba unikać by pudliszonowi nie podpaść..... Jak Frodo trafi na odpowiednich ludzi...będą mieli z niego posiechę !!!!!
-
To nie są moje słowa,ale cytuję; " takie psy powinne byc na zapisy....!!!!! "