-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Tola! no to wielkie wyzwanie przed Tobą.....!!! To trudna misja i dzieki że sie podjęłaś......
-
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
togaa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Faktycznie...z tym samochodem wyszło cudnie ..!:lol: A samochód czy aby przestronny i Iskierce będzie wygodnie...???:razz: -
Niestety, kompletny zastój... Nikt sie nim nie interesuje..........:shake:
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Prześliczny w tych swoich piórkach!!!!! A spojrzenie takie uważne! Ta przednia łapeczka uniesiona z powodu kontuzji czy kudłatek "wystawia"...????:razz: -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alaa..!!! ciśnienie już w normie...!!!! dziękuję! Naprawdę strasznie się przejęłam tą całą niezręczną sytuacją... No,ale..było, minęło...! Ja też mam słabość do Dropsa.I wściekła jestem na siebie że tak trudno mi wygospodarować czas choćby na krótki z nim spacer......! O ile wiem,to Drops trafił do schronu po śmierci właścicielki.... I myślę ,że o swojej pani nie zapomniał... Na spacerze pcha sie do każdej napotkanej,zwłaszcza starszej osoby...ciągnie nosem ... I ma wtedy oczy takie pełne nadziei....... -
Rozmawiałam z Ireną dzisiaj. Przekaz nie doszedł, ale będzie jutro w tej sprawie dzwonić na pocztę. Pola SC. Wyslyłam Ci pw. Reksiu tej zimy czuje sie znacznie gorzej. Wprawdzie na dwór wychodzi chętnie i nawet pobiegnie pare kroków,ale coraz częściej dostaje napadów kaszlu...... Niestety, dostaje już max. dawke leków. I już nic nowego wprowadzić nie można , bo go to zabije.... Słabnie biedaczysko. Zima nie jest dobrym okresem dla staruszków...
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='małamała']jak dla mnie rasa "Kubusiowa"to najpiekniejsza rasa na świecie;)[/quote] Małamała.....Takich jak Ty jest wiecej...!!! "Kubusiopodobna" Iskierka od dzisiaj też juz w domku! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/8-letnia-iskierka-bez-szans-w-schronisku-ona-zamarznie-slask-129846/[/URL] -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
togaa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale pięknie...... żeby teraz te zabiegi sie udały....!!!! /U mojej 14-letniej jamniczki podobna operacja i rekonwalascencja przeszły pomyślnie/. Myślę że Iskierka tez szybko wróci do zdrowia...!!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alaa !!!!!!!!!!!!!!! ciśnienie mi skoczyło i o mału zawału nie dostałam jak przeczytałam powyższe posty.... Bogu dzieki że wszystko zostało wyjasnione....! Jestem juz wiekową osobą i mało w swoim życiu spotkałam osób tak rzetelnych , odpowiedzialnych, uczciwych i pełnych empatii do "żywego" - jak dziewczyny z żywieckiego schronu. Od roku przyglądam sie Ich pracy i wyjść z podziwu nie mogę....I nie mam pojęcia jak One to wszystko ogarniają .Jakim cudem te wszystkie psie i kocie biedy są leczone, znajdowane są im domy...... A ile razy muszą w lecznicach "świecić oczami" z powodu zaległych płatności...? I ile ich to wszystko kosztuje zdrowia....? Jestem wielką ich "fanką", bo sama niewiele fizycznie sie udzielam a i ...dłużniczką./ Pepi!!!/. A dla Ciebie Alaa wielkie podziekowania za hojność i dostrzeżenie starenkiego Dropsa. Bądż pewna że Twoje pieniądze spożytkowane zostaną rozsądnie i zgodnie z Twoimi intencjami.... -
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
togaa replied to constancja's topic in Weterynaria
Całkiem przypadkowo trafiłam na ten wątek. Szkoda że nie wiedziałam o nim wcześniej, ale rok temu innymi drogami dotarłam do Katowic na ul.Kordeckiego 3 A. Pani Halina jest wyjątkową osobą ! Pełną empatii i miłości do zwierząt...Trafiłam do Niej z maleńkim schroniskowcem na tymczasie który przeszedł po wypadku komunikac. operację usunięcia główki kości udowej i części miednicy.... Łapka była bezwładna,z przykurczami,wogóle na nią nie stawał... Dojeżdżałm na zabiegi ponad 50km pociągiem,więc było ich tylko chyba tylko 11, ale przyniosły wielką poprawę i bardzo usprawniły łapkę..... Widziałam tam też na zabiegach wiele psich staruszków z problememi stawowymi... Jak najbardziej polecam ten Zakład i żałuję że lekarze wet. tak małą przywiązują wagę do tej formy leczenia. A mój mały tymczasowiec został już u mnie na zawsze i śmiga po ogrodzie na 4 łapkach najszybciej ze stada... -
Myśle że Orzeszek do końca życia będzie miał status psa biurowego..... Wszystkich i..... niczyj!
-
Ale się nie dziwię... był czas że ja też wogóle nie zaglądałam na strony adopcyjne,bo wiedziałam czym to grozi....
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dowód na to że istnieje rasa "kubusiowa"....:razz: Tylko kynolodzy sie na niej nie znają....:shake: -
Dopiero teraz tu trafiłam. Ale cudo biszkoptowe.....!!! I tak długo w schronie...? Niewiarygodne..!!!
-
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
togaa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czasem to mi się już nie chce wierzyć w cuda....... doły mam.... -
Czy można prosić o wiadomośc co słychać u Orzeszka ???
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kosmate cudo wciąż czeka........!!! -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
I ja także ....!!!!! Cudnej urody poczochraniec do wziecia!!!!! -
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ale będzie z niej ślicznota...!!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście.....xero... Może i Ona trafi na swoją [B]małamała[/B]....???? /Ja tez ciągle mam Kubusia - dreptusia w subskrypcjach i w pamięci../ -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może chociaż jakieś wsparcie dla Dropsika.....!!!!! Prośba wielka...!!!! -
:shake::shake::shake::shake:...nikogo....
-
Nikt nie zaglada do pudliszona....:shake: