Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Allegro odnowione i troszkę zmienione
  2. jak miło czytac dobre wieści-pozdrowienia przesyłamy
  3. już nic nie napiszę na temat jej zdrowia. Dzisiaj znów biegunka. Mała po kapieli była bardzo smutna i wystraszona. Moze to nerwy.
  4. oj, ktoś tu nie może spać. Pixi odpukać czuje sie wspaniale. Kał wyszedł dobrze. Tak jak Kasia napisała ma tyle siły, werwy, a jaka szybka. Gdy rzucę zabawkę zanim Tabi się obróci to Pixi już w pyszczku trzyma zabawkę. Tak że rzucam 2 zabawki.Apetyt dopisuje , mysle ze będzie dobrze. Wczoraj ją wykąpałam, myślę ze nie za wczesnie po tej chorobie
  5. dzisiaj poprawię tamto Allegro, dam wiecej zdjęc , moze to coś da
  6. tak się cieszę, Kasia nie powiedziała mi , dopiero dzisiaj przeczytałam
  7. Dzięki jest narazie dobrze. Pasożytów nie ma i na razie obserwujemy. Pixi radosna jak szczeniaczek, podskakuje, biega, bawi się zabawkami, apetyt wspaniały. Postaram sie o zdjęcia
  8. Mona dzieki za informację. Ale ze mnie Krakowianka , nawet nie wiem gdzie co jest> Pozdrowienia
  9. Szkoda Ze Tak Daleko Na Te Giełde
  10. zrobię maleńkiej drugie Allegro z większymi poprawkami
  11. pozdrowienia dla Pwłascicielki a zdjęcia sliczne
  12. ja tez trzymam
  13. no właśnie na razie nie, zrobimy kał na pasozyty i zobaczymy. Moze uczulona na kurczaka , sama nie wiem. Po zakończeniu antybiotyku mam zadzwonić . Gdybym dłużej ją znała. A tak co ja wiele mogę o niej powiedzieć. Pewnie bedzie chcieć robić po kolei badania. Za półtora tygodnia wydałam 300zł na pieski . Z Tabi narazie Ok , a Pixi konca nie widac.
  14. nie wiem co tej malutkiej dolega.Wczoraj w porządku, bylyśmy się zbadać bo jeszcze kaszlała. Wszystko w porządku. Dostała antybiotyk jeszcze do czwartku a dzisiaj kupka nie najlepsza i nic nie je. Musimy zribic kał w kierunku robaków
  15. nie wiem co się dzieje. Poprawiłam tytuł a tekst się nie chce dać. Wystawię niunkę za kilka dni drugi raz
  16. ucałowania dla Ciebie i piesków
  17. Pixunia rano zjadła sniadanko i wypiła dużo wody. Kupki nie było.A to juz sukces. Mam nadzieję ze to była reakcja na lek wykrztuśny, choć P. weterynarz uwaza że to niemożliwe.
  18. śliczna dama, tak dawno jej nie widziałam.
  19. [URL]http://www.allegro.pl/my_allegro.php?page=auctions&type=sell[/URL] oto Allegro. Napiszcie co dopisać , co zmienić. Może zrobić malenkiej plakacik
  20. Rozmawiałam z P. weterynarz, gdyż boję się aby się nie odwodniła. Jutro znów jedziemy a rano robimy kał na pasożyty
  21. Pixi znów ma biegunkę i krew, boję się o malutką. To taka kruszynka
  22. Tabuś nie zapeszając bardzo dobrze , Pixi nie je. Lekarstwo znów strzykawką.Kaszel mniejszy a kupka znów gorsza.
×
×
  • Create New...