Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. suczka ma 8 rok . Wzięłam ją bo dziewczyna wystawiła ją na Allegro a jak nie to odda ją do schronu. Suczka miała pchły u niej leczone naftą i przeterminowanym srodkiem. Mieszkała na dworze. Ja ją mam od wrzesnia a przez sierpień była u takiej pani na przechowaniu. Ja w sierpniu nie mogłam ja zabrać bo miałam kotkę, która nie toleruje innych zwierząt. tam była odpchlona i wykapana. Była tż leczona bo miała popaloną skórę tymi preparatami. W październiku urodziła szczeniaka- był to szok, USG nie wykazywało ciąży. Szczeniak odszedł zaraz po porodzie. Po porodzie spadła jej odporność i pod koniec października bardzo się pochorowała -najpierw krwiste biegunki a potem w trakcie leczenia zap. krtani i tchwicy. Teraz ją wykapałam. Włos się rozczesuje ale jest bardzo rzadki. Na brzuszku ma takie place. Duzo włosa wychodzi w czasie czesania. Isabel przepraszam że weszłam Ci w watek
  2. tak to jest mix z yorkiem. Wiem że są specjale ale są drogie. A takiego urządzenia nie mam. Pixi mam 3 miesiac i niemam doswiadczenia z taką sierścią. Tabunia druga suczka ma króciutką sierść.
  3. jak kochają staruszki które przeszły wiele w życiu wiem sama. Mam 8 letnią malenką suczkę wziętą we wrześniu . Pixunia to 4 kg. suczka wzieta od dziewczyny , która leczyła jej pchły naftą i srodkiem przeterminowanym na pchły a mła mieszkała na dworze- dom 400m..Pixi w nocy nie bardzo mnie grzeje ale tak cudnie wtula się pod moją kołdrę.
  4. Kasiu pomyśl ze biega szczęśliwy z innymi psiakami. Adunia daje Ci teraz szczęście
  5. moż ktoś by zrobił jeden plakacik dla Izuni i Figusi z Mielca , tylko napisać że mogą mieszkać oddzielnie i są z różnych schronisk.[SIZE=4][COLOR=red]Proszę. W krakowie porozwieszam[/COLOR][/SIZE]
  6. ja mogę też porozwoeszać w Krakowie- może ktoś zrobi dla Figusi i Bułeczki z Mielca. Słuchajcie , może jeden plakacić, tylko napisać że są w róznych schroniskach i wcale nie muszą mieszkać razem. Proszę o pomoc w zrobieniu plakacika
  7. cieszę się że wszystko Ok. Może my z Kasią zrobimy galerię naszych zwierzaków. Kasia zaczyna od poniedziałku pracę na cały etat, oprócztego kończy teraz ten drugi fakultet. Ja też co drugi tydzień mam zajęcia, jest ciężko z czasem
  8. mamy tabi 5 lat i tak naprawdę nigdy nie wiedzieliśmy jaka jest naprawdę.Na spacerach do innych piesków często zachowywała się agresywnie, gdy ktoś przyszedł do domu z pieskiem rzucała się na niego,dużo ryzykowaliśmy biorąc drugiego pieska. Najbardziej zestresowany był mąż. Tabuś na początku zacęła na nią warczeć, a wpewnym momencie skoczyła do niej. nakrzyczałam na nią jak nigdy dotąd i zaczęła Pixi po prostu schodzić z drogi. Tabi choć to kundelek to bardzo mądry psiaczek.
  9. jaka śliczna maleńka
  10. Pixinia bardzo lgnie do Tabi, aby tylko być blisko niej choćby troszeczkę. Tabi też kocha Pixi , ale ona lubi ja wycałować, wylizać po mordce i na tym koniec. Pixi lubi warknąć na Tabi , taka mała despotka a przecież powinno być odwrotnie. pIxunia bardzo boi się wody, była ogromnie zestresowana
  11. Kasiu pomniejsz mi Izuni to ostatnie zdjęcie, za duże , nie mogę wkleić
  12. następne Allegro z pogrubieniem jest. Wklejam to śliczne zdjęcie
  13. do góry piesku
  14. ja natłuściłam sierść Pixi , przed kąpielą , aby łatwiej po kąpieli rozczesać sierść. Na pewno pomogło to rozczesaniu włosów, ale ten olejek się nie zmył i nie wygląda to ciekawie.Przecież nie będę ją znowu kąpac
  15. zobaczcie proszę co u małej
  16. moja Kajunia, jakie te Twoje oczka są sliczne na tym zdjęciu a jakie szczęśliwe
  17. jaka ona kochana, zrobię jej jutro następne Allegro
  18. obiadek zjadła, kolację też , więc nie jest tak źle. Musi jesć bo kosteczki czuc bardzo
×
×
  • Create New...