Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ale teraz on będzie na kwarantannie- musimy poczekac. Po kwarantanne zrobimy zdjęcia dobrym aparatem a teraz można juz robic ogłoszenia. ' nie mozemy go zostawic
  2. fotki wysłane na pocztę
  3. w poście 871 napisałam [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/172942-Dogomania-po-raz-drugi-zostawia-Tinkę.-Brakuje-deklaracji-na-hotel/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT][B][COLOR=#ff0000]4. Aby zlecenie zostało zrealizowane, należy przedstawić na wątku/PW/przesłać na maila: - historię psa - obecne miejsce pobytu (miasto, województwo) - wiek - charakter - zachowanie względem kotów/psów/dzieci - szczepienia, sterylizacja/kastracja - do jakiego domu - kontakt - dodatkowe informacje - zdjęcie psa [/COLOR][COLOR=black]proszę uzupełnić mi te dane[/COLOR][/B] [B]zamówiłam dla niej wzruszający tekst.[/B] jednak jakoś uważają dziewczyny ze to nic nie da- wycofałam sie [/INDENT]
  4. iękujemy za fotki- Wam to dobrze- tylko pozazdroscic
  5. wszyscy zapomnieli
  6. mamy nastepne fotki......... tylko wgrać
  7. Misiu kto cię przygarnie
  8. co tu tak cicho
  9. trzeba ją zabrać jak najszybciej- tylko gdzie?
  10. [quote name='epe']Może ktoś z Oświęcimia mógłby podjechać? To tylko 28 km! Napewno z Oświęcimia jest Danal,chyba Zuzlikowa?[/QUOTE] napiszcie do nich
  11. Karolina ale to trzeba tak powoli, codziennie, delikatnie az się zgodzi. To jest sprawdzony sposób.ja tez na początku słyszałam [B]NIE.[/B]Pokazywałam mu róże nieszczęśliwe pieski, ich hisrorie A potem ten sprzeciw był coraz to cichszy. drugi piesek jakiego wzięłam był u mnie 2 godziny. Okazało sie ze ma obrzęk płuc. Sunia zyła sobie tak w schronisku i nagle wyjazd ze schroniska, stres spowodował taką niewydolnośc że nie udało sie jej uratować. Umarła przy człowieku kochana.jJa jak zadzwoniłam do męża to tak płakałam że on myślał ze mama zmarła.
  12. dlaczego Ci faceci są tacy oporni. Ja walczyłam o pierwszego, potem drugiego a potem o tymczas.
  13. biedny piesek-gdyby nie jego charakter miałby DT
  14. nie pamietam- przykro mi
  15. a ja wczoraj byłam u Divy. psiak bardzo pilnuje Pani. gd przyszłam od razu uciakła do Pani. fantastycznie bawi sie z drugim pieskiem. Nawet jedną zabawkę niosą razem.mam fotki
×
×
  • Create New...