Alicja Ty nas nie podpuszczaj z tym wyjazdem. Wiem ze byłoby super-ale to tak daleko.mam nadzieje że w wakacje przyjedziesz do Polski, spędzimy razem trochę czasu, poznalibyśmy sie z Joe,Ty bedziesz tłumaczem , no i pieski by sie razem pobawiły [B]a pakusia bym ucałowała , jesli by sie dał.[/B] Zreszta dobrze wiesz ze nie miałabym z kim zostawic piesków. Michał to by chętnie pojechał.