czesto do Was zaglądam,choc nie piszę. Otworzyłam teraz Dogo i zobaczyłam ten tytuł,zamurowało mnie. Pierwszy dzień wiosny, myslę wejdę , może jakies pieski znalazły domki a tutaj taki tytuł.
Fusse ukochaj ją mocno, weź na rączki i pokaz jej tę budzącą się wiosnę.
Pieski nie potrafia mówić, one machają do nas ogonkami, cieszą i tak wyrażaja swoją do nas wdzięczność.Gdyby mówiły Tunia powiedziała by Ci że bardzo Cie kocha, że dzieki Tobie ma domek.
Wiem jak Ci ciężko, popłakałam się , ale pamiętaj że ona mimo cierpienia wie ze Ty , ten domek to jej szczęście