Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Alicja Ty nas nie podpuszczaj z tym wyjazdem. Wiem ze byłoby super-ale to tak daleko.mam nadzieje że w wakacje przyjedziesz do Polski, spędzimy razem trochę czasu, poznalibyśmy sie z Joe,Ty bedziesz tłumaczem , no i pieski by sie razem pobawiły [B]a pakusia bym ucałowała , jesli by sie dał.[/B] Zreszta dobrze wiesz ze nie miałabym z kim zostawic piesków. Michał to by chętnie pojechał.
  2. dobry wieczór czy dzień dobry. Witamy na Dogo. Dzięki za zdjęcia-super. Muszę przesłac Ci te co ja zrobiłam- to sobie dodasz. mam duzo u nie, w Krakowie,Warszawie.
  3. Agatko podaj jeszcze telefon do ogłoszenia
  4. dobry pomysł z tym nowym wątkiem
  5. powinien znaleźć sie własciciel. prosze zgłosic do schronu że znaleziono takiego psa, jeśli właściciel będzie go szukał na pewno zadzwoni do schronu
  6. i co nic nie wiadomo
  7. dopiero teraz udało mi się wejść- miałam pisac do ziewczyn. jest mi bardzi przykro
  8. a ja liczę że wróci
  9. przepraszam Cię. Witamy Cię serdrcznie na Dogo i diękujemy za chęć pmocy. na pewno to dziewczyn zainteresuje
  10. a to ja jaki byłby DT- płatny czy nie
  11. wchodzisz w psy w potrzebie. u góry po lewej stronie jest napisz nowy temat.
  12. Agatka przypominam się o zdjęcia
×
×
  • Create New...