-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a szczęscie ma dlatego ze inny własciciel by go pewnie oddał -
[quote name='Temida']Pani z Krakowa dzwoniła do mnie o małego pieska/sunię. Nie musi być specjalnie urodziwy, dom z kotem. Powiedziałam, że prześlemy propozycję na mieila. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o PW.[/QUOTE] ja mam miec śliczna sunię 5 kg. na DT w przyszłym tygodniu.Sunia ma 3 lta a jej Pani zmarła.
-
Tabi tez na krzesle przy stole i pilnuje jedznia Alu znalazłam na Dogo watek szczeniaków na nastepnej ulicy koło mnie - mieszkają w śniegu- co z nimi zrobic [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198798-Benjamin-i-Bazyl-terrierkowate-szczeniaczki-mieszkją-na-mrozie!!-Pilnie-szukamy-DT-DS[/URL]
-
*DYZIO* z irokezem najsłodszy psiak pod słońcem - MA DOM!!
wtatara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
jakie fajne pieski -
a My sobie siedzimy wszyscy , z Iwonką też
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198769-Transport-CZĘSTOCHOWA-K-ÓW-potrzebny!*PEREŁKA*-i-*RUBINEK*-nie-radzą-sobie-w-te-mrozy[/URL] oto link do niej
-
ja nie dostałam ale dostała kasia bo mi pokazywała. Poprosze ja by wkleiła. [CENTER][IMG]http://img33.glitterfy.com/10356/glitterfy0113236T299D30.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=100605&id=100001913967138"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1376.snc4/164880_112609732146158_100001913967138_100609_5215715_n.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Maleńka, kanapowa PEREŁKA nie radzi sobie zupełnie [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]To taka cudna przytulanka, chciałaby tylko być blisko człowieka.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Łagodna, przekochana.[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Maleńka - ma ok. 5 kg[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Z pewnością miała kiedyś ciepły Dom. Pcha się na kolanka, szuka kontaktu.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Ma ok. 3 lata.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=100605&id=100001913967138"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1396.snc4/164880_112609728812825_100001913967138_100608_3574821_n.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
biore maleńka sunię na tymczas, jej pani zmarła, czekamy tylko na transport
-
witam, witam- wyspałas się.U nas brzybko, odwilż, sniegu w Krakowie nie ma ale u mamy zima.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a teraz troszkę historii i nowinek o Łatku Łatek to ma szczęscie.A dlaczego. Dlatego ze on lubi ugryź. Ugyzł Pana w reke i kilka razy próbował. Zdarza mu sie to coraz rzadziej ale jeszcze. Ostanio miał czyszczone ząbki bo był stan zapalny. Teraz jest w trakcie diagnozy bo ma cos ze stawami. -
[B][SIZE=4]WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]DLA WSZYSTKICH CIOTECZEK ŻYCZY WANDA Z PIESKAMI[/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4431/qbzysioytr0.gif[/IMG][/FONT]
-
Groszku jest mi tak smutno w tym dniu. Gdyby nie upartość Pani kierownik miałbys super domek w Krakowie, mogłabym Cie odwiedzać, no cóz P. kierownik nie zawsze bierze po uwage dobroc zwierzat ale swój upór i SWOJE JA.Zafundowała Ci nadal schron. Płakac mi sie chce
-
Vanilek obecnie Laki przesyła dla wszystkich życzenia swiateczne. Państwo bardzo go chwalą.
-
Agusia - cudna ONka, zalękniona, zagubiona. Już w domu stałym :)
wtatara replied to zapka's topic in Już w nowym domu
bardzo sie ciesze.A ja tez wyadoptowałam pieska do domku wZabrzu,którego miałam w hoteliku -
Vanilek test przeszedł OK. Został sam godzinę i nic nie zniszczył co dla Państwa najwazniejsze. a tak brzmiał SMS [B]W nocy był super. Bardzo dziękuję. Lepszy piesek nie mógł mi sie trafic. Teraz to juz zostanie z nami na zawsze.[/B] Teraz Wam sie przyznam. Zaczynając pomoc Vanilkowi, byłam załamana.Nie mielismy pieniążków, ja go nie zabrałam , zawiodłam. Tak bardzo sie bałam. [B][COLOR=red]Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję.[/COLOR][/B]