Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='iwop']wirtualnie?[/QUOTE] mogę porozsyłac watek, zagladać . Z krakowa to troche za daleko
  2. a szczęscie ma dlatego ze inny własciciel by go pewnie oddał
  3. [quote name='Temida']Pani z Krakowa dzwoniła do mnie o małego pieska/sunię. Nie musi być specjalnie urodziwy, dom z kotem. Powiedziałam, że prześlemy propozycję na mieila. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o PW.[/QUOTE] ja mam miec śliczna sunię 5 kg. na DT w przyszłym tygodniu.Sunia ma 3 lta a jej Pani zmarła.
  4. mieszkam w Krakowie- mogę Was wspomóc wirtualnie
  5. Tabi tez na krzesle przy stole i pilnuje jedznia Alu znalazłam na Dogo watek szczeniaków na nastepnej ulicy koło mnie - mieszkają w śniegu- co z nimi zrobic [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198798-Benjamin-i-Bazyl-terrierkowate-szczeniaczki-mieszkją-na-mrozie!!-Pilnie-szukamy-DT-DS[/URL]
  6. a My sobie siedzimy wszyscy , z Iwonką też
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198769-Transport-CZĘSTOCHOWA-K-ÓW-potrzebny!*PEREŁKA*-i-*RUBINEK*-nie-radzą-sobie-w-te-mrozy[/URL] oto link do niej
  8. ja nie dostałam ale dostała kasia bo mi pokazywała. Poprosze ja by wkleiła. [CENTER][IMG]http://img33.glitterfy.com/10356/glitterfy0113236T299D30.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=100605&id=100001913967138"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1376.snc4/164880_112609732146158_100001913967138_100609_5215715_n.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Maleńka, kanapowa PEREŁKA nie radzi sobie zupełnie [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]To taka cudna przytulanka, chciałaby tylko być blisko człowieka.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Łagodna, przekochana.[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Maleńka - ma ok. 5 kg[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Z pewnością miała kiedyś ciepły Dom. Pcha się na kolanka, szuka kontaktu.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Ma ok. 3 lata.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=100605&id=100001913967138"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1396.snc4/164880_112609728812825_100001913967138_100608_3574821_n.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  9. w którym miejscu na Kieleckiej- do mnie bardzo blisko. Wziąć nie mogę bo mam swoje 2 i trzeci na DT przyjeżdża w najbliższych dniach ale czy moge im jakos pomóc.
  10. biore maleńka sunię na tymczas, jej pani zmarła, czekamy tylko na transport
  11. witam, witam- wyspałas się.U nas brzybko, odwilż, sniegu w Krakowie nie ma ale u mamy zima.
  12. Asiu dzieki - to byłoby super. A ja teraz będe wiecej w domu do nowego roku to będe mogła wiecej czasu poświęcić pieskom
  13. to już drugi piesek w ostatnich dniach gdzieś sie podział
  14. a teraz troszkę historii i nowinek o Łatku Łatek to ma szczęscie.A dlaczego. Dlatego ze on lubi ugryź. Ugyzł Pana w reke i kilka razy próbował. Zdarza mu sie to coraz rzadziej ale jeszcze. Ostanio miał czyszczone ząbki bo był stan zapalny. Teraz jest w trakcie diagnozy bo ma cos ze stawami.
  15. [B][SIZE=4]WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]DLA WSZYSTKICH CIOTECZEK ŻYCZY WANDA Z PIESKAMI[/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4431/qbzysioytr0.gif[/IMG][/FONT]
  16. Groszku jest mi tak smutno w tym dniu. Gdyby nie upartość Pani kierownik miałbys super domek w Krakowie, mogłabym Cie odwiedzać, no cóz P. kierownik nie zawsze bierze po uwage dobroc zwierzat ale swój upór i SWOJE JA.Zafundowała Ci nadal schron. Płakac mi sie chce
  17. ja chcę wziąć Perełkę Na DT bezpłatny ale jesli chodzi o weta, leki szczepienia , ewentualna sterylkę, ogłoszenia płatne np. takie Allegro jak miał Vanilek, plakaty kolorowe, pakiety ogłoszeń, prosiłabym abyśmy wspólnie pokryły te koszty. Ja pokryję koszty karmienia. Co Wy na to?
  18. Vanilek obecnie Laki przesyła dla wszystkich życzenia swiateczne. Państwo bardzo go chwalą.
  19. zapisuję wątek, dziewczyny pozapraszajcie wiecej ciotek
  20. ja tez mieszkam w centrum , no tylko jak je teraz przetransportować
  21. bardzo sie ciesze.A ja tez wyadoptowałam pieska do domku wZabrzu,którego miałam w hoteliku
  22. Vanilek test przeszedł OK. Został sam godzinę i nic nie zniszczył co dla Państwa najwazniejsze. a tak brzmiał SMS [B]W nocy był super. Bardzo dziękuję. Lepszy piesek nie mógł mi sie trafic. Teraz to juz zostanie z nami na zawsze.[/B] Teraz Wam sie przyznam. Zaczynając pomoc Vanilkowi, byłam załamana.Nie mielismy pieniążków, ja go nie zabrałam , zawiodłam. Tak bardzo sie bałam. [B][COLOR=red]Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję.[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...