[INDENT]W okolicy zalewu Kotliny (koło Kurowic-kierunek Łódź-Tomaszów Mazowiecki) błąka się pies. Prawdopodobnie mieszaniec owczarka berneńskiego. Nie mogę go wziąć do domu, ponieważ mam już dwie suki i cztery koty. Będę wdzięczna, myślę że pies również jeżeli znajdzie dom w ten zimowy czas. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS PORZUCONYCH LUB ZAGINIONYCH ZWIERZĄT O POMOC. Moj telefon 504 164 700
[B]znalazłamtakie ogłoszenie[/B]
[B]Ja jestem z Krakowa[/B]
[B][COLOR=red]Bardzo proszęo pomoc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]PROSZE RÓWNIEŻ O ZMNIEJSZENIE ZDJECIA I WKLEJENIE- JA NIE POTRAFIE ZMNIEJSZAĆ[/COLOR][/B]
[URL="http://images43.fotosik.pl/447/d9e5b281b6ac5e29gen.jpg"][COLOR=#4444ff]http://images43.fotosik.pl/447/d9e5b281b6ac5e29gen.jpg[/COLOR][/URL] [/INDENT]