[IMG]http://i54.tinypic.com/2uejr74.jpg[/IMG]
I się przytulał, chociaż przed aparatem raczej ucieka.
[IMG]http://i55.tinypic.com/2v1azuv.jpg[/IMG]
Jak można takim oczętom odmówić?
[IMG]http://i55.tinypic.com/e0ivkh.jpg[/IMG]
A potem poszedłem za ludziem, co miał jedzenie i nie chciałem go zgubić...
Jakość zdjęć kiepska, bo z telefonu... Nie przypuszczałam, że przyda mi się aparat.
I jeszcze: zdjęcia pochodzą z 24 listopada. Teraz jest tam śnieg, mróz i wiatr.
[B]a tutaj mamy następnego nieszczęśnika , slicznego , bez dachu , wałęsającego sie po wsi.[/B]
[B]Dziewczyna zakładająca wątek nowa na Dogo-[/B]
[B]PROSZĘ POMÓŻMY MU[/B]
[COLOR=darkred]CHCĘ GO ZABRAĆ DO ULKI DO HOTELIKU[/COLOR]
[B][COLOR=#8b0000]PYTANIE DO WAS CIOTECZKI I WUJKU WOJTUSIU[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]CZY MOGĘ TE PIENIĄŻKI , KTÓRE POZOSTANĄ PRZEZNACZYĆ NA TEGO PIESKA I CZY BĘDĄ MOGŁA LICZYĆ NA JAKIEŚ WPŁATY JESZCZE.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]OTO WĄTEK[/COLOR][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198157-Nieszczepiony-bez-budy-błąka-się-po-ulicy[/URL]!
[B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]