Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. no to szukajcie transportu- jak zmieści sie Perełka ,to ja zabierzcie , bo to przeciez duze psisko. Jutro zadzwonie i jeszcze popytam wiecej o niej.
  2. trzymajmy Kciuki za Vanilka jesr przerażony ale grzeczny
  3. musimy go ratować.
  4. kochana jest, znajdzie domek . Karusia mam dla Ciebie jeszcze 20 zł ale to po świetach Ci wyslę
  5. kurcze znów mi smutno No to zabieramy się za Dyzia też
  6. już dawno się tak nie popłakałam
  7. Olga widzę że pisałyśmy to jednocześnie. [COLOR=darkred]Tobie też bardzo, bardzo dziękujemy[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][B]wszystkie cioteczki kochane a jeszcze myślę za Vanilek wszystkim rozdawałby buziaki , jakbyście go odwiedziły[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Lara Twoja też duza zasługa. Myślę że poprosimy Cie za jakis czas o odwiedzenie Vanilka[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://i54.tinypic.com/2uejr74.jpg[/IMG] I się przytulał, chociaż przed aparatem raczej ucieka. [IMG]http://i55.tinypic.com/2v1azuv.jpg[/IMG] Jak można takim oczętom odmówić? [IMG]http://i55.tinypic.com/e0ivkh.jpg[/IMG] A potem poszedłem za ludziem, co miał jedzenie i nie chciałem go zgubić... Jakość zdjęć kiepska, bo z telefonu... Nie przypuszczałam, że przyda mi się aparat. I jeszcze: zdjęcia pochodzą z 24 listopada. Teraz jest tam śnieg, mróz i wiatr. [B]a tutaj mamy następnego nieszczęśnika , slicznego , bez dachu , wałęsającego sie po wsi.[/B] [B]Dziewczyna zakładająca wątek nowa na Dogo-[/B] [B]PROSZĘ POMÓŻMY MU[/B] [COLOR=darkred]CHCĘ GO ZABRAĆ DO ULKI DO HOTELIKU[/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]PYTANIE DO WAS CIOTECZKI I WUJKU WOJTUSIU[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]CZY MOGĘ TE PIENIĄŻKI , KTÓRE POZOSTANĄ PRZEZNACZYĆ NA TEGO PIESKA I CZY BĘDĄ MOGŁA LICZYĆ NA JAKIEŚ WPŁATY JESZCZE.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]OTO WĄTEK[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198157-Nieszczepiony-bez-budy-błąka-się-po-ulicy[/URL]! [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
  9. Ulka obiecała zrobić fotki i wszystko napisać Vanilek znalazł domek dzięki ślicznemu Allegro- warto było
  10. no wielki dzień Vanilka- dzisiaj będzie w domku
  11. dziewczyny róbcie ogłoszenia- nie oddawajcie je. Na pewno znajda domki, sa bardzo fajbe
  12. zmień tytuł- watek zamkniety Tobie dziekuje że chcesz go leczyc i nadal go kochasz
  13. wczesniej byłam zajęta adopcja innego pieska ale od dzisiaj służe pomocą. Watek trzeba rozreklamowac, popisac do dziewczyn- musi ktos się tym zająć Jeśli bedziemy miec hotelik musimy miec deklaracje najlepiej stałe, jednorazowe tez sie przydadza. Moze ktos ma rzeczy na bazarek, zawsze jakies pieniążki [B]jak tylko będzie możliwość- weterynarz[/B] co do hoteliku jak bede miec dograne to napisze- nie chce robic nadziei
  14. no to trzymajcie jutro kciuki
  15. Lara dziękujemy. Mamy nadzieje że Vanilek będzie zachowywał sie super. U Ulki jest dobrze , ale nowy domek, wiec na poczatku moze byc różnie.
  16. zaczynam sie denerwować. Mysia mnie straszy
  17. a cioteczki czekaja na zdjecia swiąteczne
  18. no tak , ja z Krakowa to wet co kawałek. A na wsi inaczej, zapomniałam.
  19. a on jest u niej. Moze poszłaby z nim do weta- jakos uzbierało sie pieniązków i jej zwróciło
  20. jaki sliczny, dajcie link do tego wątku
×
×
  • Create New...