ale czy nie można napisać do awaryjnych DT z Mapy Pomocy Dogomaniaków?
pisałam tam w sprawie suni, która się ma niebawem oszczenić...
sprawa inna, ale może warto próbować.. chociaż na kilka dni.. coś...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/191346-Dwa-kilku-miesięczne-szczeniaczki-na-łańcuchu-Ich-mama-została-zabita-rodzeństwo-też/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
kopiuje pomysł
[quote name='monika083']mozesz do mnie:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
fanty wysłane- jutro napisze opisy ale mozesz juz teraz zrobic bazarek a jutro opisy i ceny
mam nastepne zdjęcia duzo fajniejsze- to wkleję.Pani ,która go karmi jeździ do niego wieczór jak wróciz pracy.Sama nie prowadzi, więc jest uzalezniona od kogos.Była dzisiaj u niego byłradosny, biegał.Może wyczuł ze chcemy mu pomóc
dziewczyny ja mysle ze trzeba go zabrac jaknajszybciej. Ja biorąc vanilka do Ulki nie miałam prawie deklaracji stałych.Zbierałam potem bo psiaka nie mołam zostawic.
[quote name='olalolaa']Wtataro nadal nie dostałam danych do przelewu, a chcę wysłać pieniążki z bazarku..[/QUOTE]
przepraszam ale prawie nie żyje . Robimy oferte konkursową a czasu niewiele. Pamietam, do wysyłki za hotelik jeszcze kilka dni.