Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197837-Kotliny-koło-Kurowic-(łodzkie)piękny-kudłacz-koczuje-w-sniegu-PROSZĘ-POMÓŻMY-MU[/URL]
  2. [IMG]http://images49.fotosik.pl/451/e15f75cd6adb4abcgen.jpg[/IMG]
  3. proszę pomóżcie mi z rozlekamowaniu wątku
  4. a może znacie gdzieś bliżej. ja naprawdę nie wiem gdzie mam szukać
  5. prosze pomózcie mu - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  6. czy ona nadal w schronie
  7. ale czy nie można napisać do awaryjnych DT z Mapy Pomocy Dogomaniaków? pisałam tam w sprawie suni, która się ma niebawem oszczenić... sprawa inna, ale może warto próbować.. chociaż na kilka dni.. coś...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/191346-Dwa-kilku-miesięczne-szczeniaczki-na-łańcuchu-Ich-mama-została-zabita-rodzeństwo-też/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] kopiuje pomysł
  8. a co z tym noclegiem, czy ten Kraków to nadal aktualny
  9. Alu a wiesz ze podobny- malutki tylko młodziutki jest w schronie
  10. [quote name='monika083']mozesz do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] fanty wysłane- jutro napisze opisy ale mozesz juz teraz zrobic bazarek a jutro opisy i ceny
  11. no to ratujmy pieski i zabieramy za sie za zbieranie pieniedzy
  12. dzięki, tu mam lepsze [IMG]http://images45.fotosik.pl/451/d5f4439e35ee03b4gen.jpg[/IMG]
  13. bardzo dziękuję, te zdjęcia są fajniejsze- mozna dołożyć. trzeba by było psiaka zabrac do weta aby go zobaczył
  14. [IMG]http://images45.fotosik.pl/451/d5f4439e35ee03b4gen.jpg[/IMG]
  15. mam nastepne zdjęcia duzo fajniejsze- to wkleję.Pani ,która go karmi jeździ do niego wieczór jak wróciz pracy.Sama nie prowadzi, więc jest uzalezniona od kogos.Była dzisiaj u niego byłradosny, biegał.Może wyczuł ze chcemy mu pomóc
  16. dziewczyny ja mysle ze trzeba go zabrac jaknajszybciej. Ja biorąc vanilka do Ulki nie miałam prawie deklaracji stałych.Zbierałam potem bo psiaka nie mołam zostawic.
  17. zadzwon w któryś dzień to Ci jeszcze raz wytłumaczę
  18. cały czas myslę o tych slicznych smutnych oczkach
  19. [quote name='olalolaa']Wtataro nadal nie dostałam danych do przelewu, a chcę wysłać pieniążki z bazarku..[/QUOTE] przepraszam ale prawie nie żyje . Robimy oferte konkursową a czasu niewiele. Pamietam, do wysyłki za hotelik jeszcze kilka dni.
×
×
  • Create New...