Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. szeleczki ma od fizi, nawet sama jej zakładała-bardzo dziękujemy dzieki za adresy i zainteresowanie sunia
  2. reszta jutro bo przeproczylam limit na fotosiku i musze coś z tym zrobic
  3. [IMG]http://images47.fotosik.pl/557/dc82b3360e99568dgen.jpg[/IMG] tak odpoczywamy po sniadaniu
  4. [IMG]http://images38.fotosik.pl/549/43e038372306649cgen.jpg[/IMG] a tak w styczniu rosna grzyby
  5. [IMG]http://images37.fotosik.pl/531/d40f8f96cea39580gen.jpg[/IMG] tak sie bawi z Tabi
  6. [IMG]http://images41.fotosik.pl/550/ef639727a6c64b2fgen.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images41.fotosik.pl/550/95b854c7a041a16agen.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images49.fotosik.pl/556/6271640a258a0844gen.jpg[/IMG] Figusia na wsi pierwszy raz bez smyczy
  9. ja tez zauwazyłam mój bład-dzięki oto obiecane zdjęcia Figusi. Mam obiecane takie super Allegro dla suni
  10. dzieki za zaproszenie. Ja mam sunię na DT od 1 stycznia.Zachowywała sie podobnie , teraz juz szaleje ale w domu sa jeszcze 2 pieski.
  11. Javena dzięki , szukamy domku dalej. Fizia dzięki za informację. Rakowicka blisko mnie
  12. [quote name='Isabel']A jak teraz z tym niszczeniem u Bajeczki?[/QUOTE] bajeczka juz nie niszczy. Została wysterylizowana- to juz dorosła dama
  13. i co to koniec akcji
  14. przecież jest malutka w porównaniu z dużymi pieskami
  15. fajnie ze ma super domek, teraz kolej na maluchy
  16. ja bede pod koniec tygodnia jak wypali domek dla Figi ale to troche późno
  17. wiek starszej Pani to minus tego domku. Spanie w łóżku to tez nastepny punkt. Ja mam 2 psy i wiem jak sie spi w łózku. Figa tez troche spi. Dzisiaj spała cała noc bo było otwarte okno i chłodniej w pokoju. Nie moge jej zabronic jak moje spią. A tam absoludnie Figusia nie mogłaby wskoczyc do łózka i znowu stres zanim by sie nauczyła ze nie wolno. Ona jest bardzo wrazliwa. Wczoraj była wnuczka, zamknełam ja w pokoju to po jakims czasie sie jej znudziło i mąż musiał ja zabrac. Tak boi sie dziecka, jak trzymał ja na kolanach to serduszko tak jej waliło. Domek w Jaworznie bardziej mi sie podoba juz z rozmowy.Tu jeszcze Pani chciała brac ja na próbę.
×
×
  • Create New...