javena dzięki za ogłoszenia. W nocy wysłała mi jakaś kobieta SMS ale mi sie nie podoba. Z Figusi zrobiła chłopaka i do tego 5 letniego. Mieszka koło Wadowic, dom ale bez ogrodzenia i to mi sie nie podoba. Figa jest bardzo zywa, wyjdzie z domu i pójdzie w wieś
Figusia nadal rozrabia.
Odgryzła wtyczki od 2 kompletów światełek na choinkę, pogryzła nogi od krzesła a teraz trzymajcie kciuki za jej zdrowie. Otworzyła opakowanie z żółwia jedzeniem i zjadła pół czyli szklankę.Rozmawiałam z wetem, mówi ze nic nie powinno byc, chyba że sie przejadła.Na razie spi, zobaczymy co bedzie dalej