Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9374.jpg[/URL] Śliczny Tobiaszek :loveu:a obrózka jest bardzo fajna[/quote] [COLOR=Navy][B]:loveu: dzięki ;)[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']no co Wy? On jeszcze ma wakacje - ale to ostatnie dni są :)[/quote] [COLOR=Navy][B]wakacje? już się skończyły :p[/B][/COLOR] [quote name='alive']Matusz, masz boski banerek!!! :)[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki:)[/B][/COLOR]
  2. [quote name='betty_labrador']czesc! :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9374.jpg[/URL] slicznie wyglada ta obrozka na nim :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) dzięki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9375.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Quo vadis Tobiaszu :grins: Masz fajny ....dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi banerek ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] do mnie vadis :eviltong: dzięki, jaki pies taki i baner:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='Asia & Ginger']Banerek wypasiony. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='Rinuś'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9374.jpg[/URL] [B][I]a bannnerek taki parówkowaty :evil_lol:[/I][/B][/quote] :mad: [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Ale podpis .................. długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :eviltong:;) i śliczny !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]witam Mati i Tobiaszku[/COLOR][/B] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj Ewatr :)[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Widac, że psiak przedzierał się przez trawy, krzaki i inne takie... [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6860.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] a no tak :) [/B][/COLOR] [quote name='Agappe']co tu tak cicho???:roll:[/quote] [COLOR=Navy][B] bo niegłośno :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'] A tak w ogole to cześć :cool3: :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :)[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Mati podpisuje swoje zeszyty :evil_lol::evil_lol: Nie ma czasu na dogo :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] jasne:diabloti: ale to drugie to racja [/B][/COLOR]
  3. Zdrówka dla Masaja !!
  4. [quote name='dog_master']Hym, dobra, to ja też zapytam. Po co tu był HDR? Tzn co on tu dał? Możesz pokazać fotkę z aparatu, 0EV np? Wiem, co to HDR. DRI także. ;p[/quote] nie ma w tym zdjęciu żadnego HDR, po prostu ten program jest m.in. też do HDR, ot całe wyjaśnienie. ;)
  5. [COLOR=Navy][B]a u mnie całe 9 godzin słońca :multi::multi::multi: wczoraj tyle samo co daje 18 godzin, a jutro też to będzie więc 27:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='BBeta']Co wniosłaby do zdjęcia lewa strona? A hdr to nie tylko krajobraz ;)[/quote] z lewej właśnie przyciąłem, dla mnie kadr zamierzony :) dokładnie Beatko, ale nie ma co się dziwić, jak ktoś się nie zna to potem tak pisze jak pisze...
  7. moje próby z fotografowaniem małych dzieci i matek z dzieckiem ;) nie zwracajcie na napis u dołu, to program tak robi bo wersja trial co sądzicie? [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5363/img9722fhdrjn8.jpg[/IMG]
  8. [COLOR=Navy][B]he mła b :loveu::multi::loveu: na pocieszenie powiem, że u mnie od wczoraj same słonko !! a ja czuje się jak nowonarodzony :multi:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Vectra']Matusz dziecko , ja jednym okiem spojrzałam w Twój podpis i mówię ... synu bój się boga , hod dogi z parówkami reklamujesz :evil_lol: przyglądam się , a to Twój pies :mdleje:[/quote] [COLOR=Navy][B] mamcia, Tobi to nie parówka, a wysoki, młody i wysportowany atleta:cool1:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]eeee yyyy.....chora byłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: w poniedziałek i wtorek sam widziałeś jaka była pogoda :cool3:[/B][/I][/quote] tak, tak, jasne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [COLOR=Navy][B]ktoś to miał nas odwiedzić i na spacer się udać:mad: :obrazic:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]ja już tęsknię za morzem... ostatni raz byłem w lipcu a potem w sierpniu no ale na wystawie a nie nad wodą:razz: a tu jeszcze takie zdjęcia :mad::eviltong:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]ale Franc wyrósł na przystojnego chłopaka !! :lol:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Justa']witam wieczorową porą :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]witam :razz: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']co to znaczy prawie? :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]no prawie :eviltong: leżałem:eviltong:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=6]O Matko jaki genialny baner masz. Rewelacja.[/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]O jaki dłuuuuuuuugi śliczny baner:loveu:[/COLOR][/quote] [quote name='panienkabubu']genialny baner :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] DZIĘKI :lol::lol:[/B][/COLOR] [quote name='Iza.']Cześć :multi: No to faktycznie za dużo nie nafociłes :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9374.jpg[/URL] Tobi chyba miał już dość aparatu :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]mało?:diabloti::eviltong: ja nie miałem czasu, pracowałem:razz:[/B][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Heeeej :loveu: Ale macie świetny banneroos - taki dłuuugaśny :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] heej:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Dorkaa']Powtórzę: piękny, dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi banner :loveu: :diabloti:[/quote] [quote name='anetta']Wspaniałe zdjęcia wyżłowych :loveu: A ten banerek.... łaaaaaaaa :happy1:[/quote] [quote name='jamnicze']Ja też nie będę oryginalna: Fajny jamniczy banerek :p[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki.[/B][/COLOR] [quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Wracając do żuczka. To po co straszysz zwierzątka. Piękne zdjęcia :multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] nie straszę:cool3: dzięki;) [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Fantastyczny bannerek :lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9376.jpg[/URL] kładłeś sie robiąc te zdjęcie? :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) prawie:diabloti:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]hej Gingerki :multi: dawno nas tu nie było :oops: Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]trzeba było biedną myszkę przytulić i zabrać do domu:diabloti::diabloti: ktoś tu spać nie może :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR]
  18. Witamy :):lol:
  19. [SIZE=3][COLOR=Navy][B]Aniu, gratulacje tak zdolnego syna !!! wielkie gratulacje !! :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='agaciaaa']Hej chłopaki :multi: co u was tak pusto? ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) mnie pytasz?:cool3::cool1:[/B][/COLOR] [quote name='Iza.']Aha :cool3: To dobrze wiedzieć, ze kadrowanie to bajery :evil_lol: Dawaj następne fotki :eviltong:[/quote] :evil_lol: [COLOR=Navy][B] jakie następne, Białystok się już skończył:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: eloł w niedzielny zimny wieczór ale bowska łyżwa :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]elloł w zimny poniedziałek... ja już mam dość rej pogody...:roll: dobrze, że od środy zapowiadają podwyższenie ciśnienia i słoneczko no i prawie 20 stopni a nie zaledwie 10:shake: no bowskie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9374.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9375.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9376.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9377.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9379.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [COLOR=Navy][B]malutki Filon bowskosłodki :loveu::loveu::loveu: a to siostra już jest czy jeszcze nie? no chwal się tatusiowi już:mad:[/B][/COLOR]
  22. czekamy na siostrę:loveu::loveu:
  23. pewnie, że pamiętamy :multi::loveu::multi:
  24. [quote name='Olusia']A możesz wytłumaczyć dlaczego jest lepsza? ;)[/quote] też bardzo mnie to interesuje...:cool3: :evil_lol:
  25. [quote name='Iza.']To co to ?:cool3: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6830.jpg[/URL] To mi się strasznie podoba :loveu::loveu: Tylko chyba inaczej bym wykadrowała ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6867.jpg[/URL] Pamiętam jak nam to pokazywałeś :cool3: Fajne takie klimatyczne :razz: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6857.jpg[/URL] Uwielbiam takie zdjęcia :loveu: Radość niesamowita bije od tego psa :loveu::eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]podróbka :eviltong: ja wstawiałem tak jak leci, nie miałem czasu na kadrowanie i szmery bajery:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']supcio [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6862.jpg[/URL] o rany, ile pajęczyn [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6860.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Florka_xyz']MAteusz super zdj wyzłow ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki Florka:lol: i super wyżły, miałaś je okazje poznać więc sama wiesz:lol:[/B][/COLOR] [quote name='panienkabubu']Ale fajne te wyżly :)[/quote] :loveu: [quote name='Tinka:)']Świetne zdjecia :loveu: ale gdzie wy byliscie ze kuropatw nie bylo? U nas nawet w srodku miasta laza : p[/quote] [COLOR=Navy][B]gdzieś za Niemczynem, ale dokładnie to nie wiem gdzie :diabloti: tam wiocha za wiochą więc nie wiem:eviltong: no nie było wyobraź sobie, wyczuły, że Ari jedzie więc pouciekały:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Mati :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9364.jpg[/URL] śliczne :loveu: Świetne fotki wyżłowe :) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6867.jpg[/URL] to jest super![/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) dzięki [/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Ale super te wyżłowe foteczki :) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6857.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki Waxy :lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...