Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Asiaczek']Mogło, mogło... I juz nie raz tak było... I na pewno będzie... Trzeba tylko trochę czasu... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]wiem, wiem ;) tak było w Lesznie, wtedy lady in red była bardzo ubożona tym faktem, no przecież jak to taki piękny i utytułowany pies nie mógł stanąć na BOG V !!?? no jak?:evil_lol::evil_lol: swoje oburzenie ukazała nawet w wywiadzie dla lokalnej TV.:p[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0156-1.jpg[/URL] Piekne foto ..[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]uffff ale zmęczony ...;) [URL]http://img88.imageshack.us/img88/1295/img0134mq1.jpg[/URL] witaj jesiennie Wnuś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj jesiennie babi:multi::loveu::multi: u nas dzisiaj trochę deszcze posiąpił... [/B][/COLOR] [quote name='alive']Zdobywca szczytów!! :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0156-1.jpg[/URL][/quote] :loveu: [quote name='Iza.']No to nie zazdroszczę. U mnie najgorsze są powroty, przebić się przez miasto to masakra jest :roll: [URL]http://img88.imageshack.us/img88/1295/img0134mq1.jpg[/URL] spojrzenie, jakby chciał zabić :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzisiaj np. byłem od 8 do 21 w Olsztynie:roll:[/B][/COLOR] :evil_lol::evil_lol: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0158-1.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0159.jpg[/IMG] padam :mdleje: i dobranoc[/B][/COLOR] [/CENTER]
  3. [quote name='alive'] Oooo no proszę czyj to piesek wygrał grupę? Czy jest ktoś kto nie zna Pani Czerwonej Marynarki??!! :roflt:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie mogło być inaczej jak zwycięstwo psa pani lady in red :roflt: :evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Vectra']Te różowe łapeczki :mdleje: całować i całować :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] i całować :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='betty_labrador']Twój pies jeździłby Seatem ... :diabloti::diabloti: [URL]http://img159.imageshack.us/img159/2293/img9410qq7.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] nie jeździłby tylko jeździ ;) [/B][/COLOR][quote name='Asiaczek']W kilku Galeriach widzę juz typowe jesienne fotki... Tobiaszek, jak na Rudzielca przystało, też pięknie prezentuje się w kolorach jesieni!:loveu: Pzdr.[/quote] :loveu:[COLOR=Navy][B] dzięki, przekażę mu:lol: [/B][/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis']śliczny jesienny Tobiaszek podwiniętym ucholem :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Isadora7']Tobiaszowi do twarzy w kolorach jesieni :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] rudemu we wszystkim do twarzy :eviltong: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0156-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [COLOR=Navy][B]to ja czekam na więcej zdjęć :loveu: [/B][/COLOR]
  7. [quote name='Russellka'][B]Matusz[/B] genialny bannerek :evil_lol: [/quote] dzięki :eviltong:
  8. [quote name='Asiaczek']Ja tez Ja widziałam w B. Oceniała moje baski kilkakrotnie i zawsze wyłapywała słabsze strony Asiaczków.:lol: Pzdr.[/quote] :lol::lol::lol:
  9. [COLOR=Navy][B]Asiaczku, jeszcze raz gratulacje !! :multi::multi: o i moja sędzina z Białegostoku z chartów :) Bardzo fajna sędzina! i na rzeczy się zna :) [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Navy][B]ale słodziak curasta !! :loveu::loveu::loveu: a jeszcze te różowe poduszeczki :loveu: poezja !:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0130.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1295/img0134mq1.jpg[/IMG] Jesień. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0144.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0151.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [quote name='Asia & Ginger']O mamciu jaki diabełek. :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9626.jpg[/URL] Se se se :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Kiniek']Uśmiech! Tobiasz..:loveu:[/quote] :loveu: [quote name='betty_labrador']:grins: [B][SIZE=4][COLOR=sienna]<--[/COLOR][/SIZE][/B] to w odpowiedzi na Tobiaszowy usmiech :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]mhm :grins::grins::grins: [/B][/COLOR][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9469.jpg[/URL] bar sałatkowy the best :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]najlepszy !! :diabloti: [/B][/COLOR][quote name='eria']Tobi przegryzający sałatkę w barze - świetny :evil_lol:[/quote] :evil_lol::eviltong:
  13. [COLOR=Navy][B]hej Babii młaa i miłego dzionka :loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]Gratulacje dla FRANIA !!! :multi::multi::multi::loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  15. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9625.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9626.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9630.jpg[/IMG] jeszcze jedno z baru sałatkowego:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9469.jpg[/IMG] dobranoc :) [/CENTER]
  16. [quote name='Isadora7']No fajnie znaczy ze jestem NIKT :grins::grins:, nawet on się zdziwiła: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9618.jpg[/URL] aaaa tak poa tym kiedy i gdzie jakiś feletonik, niusik czy coverek twojego autorstwa będzie można poczytać i się poczepiać? :megagrin::megagrin:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie jesteś Isadorko nikim;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] a nie wiem kiedy, za niedługo zaczynam staż w gazecie:diabloti:, a weekendy praca w TV :) [/B][/COLOR][quote name='Kinguska']Jak nikt nie wchodzi? Ja wchodze! :multi: Tylko ostatnio mi DGM nawala.. [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9611.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]fajnie :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]też se wlazłam jakem Babcia :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]młaaaa baabiii :loveu::loveu: [/B][/COLOR][quote name='palma']Śliczne focie :) A Tobiasza bierzesz ? :)[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) nie. [/B][/COLOR][quote name='Iza.']Cześć chłopaki :loveu: Widze, ze nie tylko ja mecze sie dojazdami strasznie. Ale ja chyba mam bliżej niż Ty, trochę ponad 20 km ;) Piękna pogoda na tych Twoich fotkach, taka słoneczna, :loveu: nie to co za oknem [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9618.jpg[/URL] Cudna mina :loveu::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej dziewczyny :) ja mam 40km... u mnie za oknem taka i na fotkach taka :loveu: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']czesc :) ja ogladam! nie zawsze pisze :] fajnie ze ci sie podoba na studiach. Jeszcze nie musisz nic pisac, ale niedlugo :diabloti: Tobiaszek w jesiennych barwach :loveu:[/quote] :diabloti: :loveu:
  17. [COLOR=Navy][B]A co Ty się weszka VIP-em zrobiłaś?:razz::cool3: [/B][/COLOR]
  18. Ewelina, to drugie zdecydowanie lepsze :)
  19. [COLOR=Navy][B]dawaj foty i nie marudź :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR]
  20. nikt nie zagląda:eviltong: ale wstawię parę zdjęć jeszcze. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9611.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9612.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9617.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9618.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9623.jpg[/IMG]
  21. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Justa']a gdzie będziesz mieszkał? u rodziny? czy jakieś mieszkanie wynajmiesz? pokój?[/quote] [COLOR=Navy][B]mieszkanie ;) miałem już mieszkać od początku października ale nie wyszło...[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9610.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [quote name='Justa']No ale pochwal się - jakieś fajne ćwiczenia, zajęcia? Fajni ludzie? Miałeś juz jakieś felietony czy inne bajery do napisania? :cool1:[/quote] [COLOR=Navy][B] Ludzie w miarę fajni ;) ćwiczenia jak ćwiczenia, np. gatunki dziennikarskie czy kierunki i grupy literackie w XXw. w PL i na świecie:eviltong: felietonów ani innych gatunków literackich pisać jeszcze nie musimy :diabloti: no i tak to wygląda, w pierwszym tygodniu połowy wykładów nie miałem:evil_lol: [/B][B] bo a to wykładowcy nie było, a to sali zabrakło etc., etc.:p[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] no i za jakiś miesiąc-dwa przeprowadzka do Olsztyna, bo dojazdy są straszne... [/B][/COLOR]
  24. [quote name='jamnicze']cóż za minka :p i pełne skupienie na ...(pewnie smaczkach :evil_lol:) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9597.jpg[/URL] Uwielbiam patrzeć na jamnicze buszowanie w wysokiej trawie :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9609.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] a skąd wiedziałaś :evil_lol:?[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']O Tobi protestuje przeciw "cudom" dziejącym się z forum dogo [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9596.jpg[/URL] :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] [COLOR=Navy][B]a Tobi to ma to wszystko w.... :megagrin::megagrin::megagrin: głębokim poważaniu:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Justa']hej chłopaku ! :loveu: jak tam studia? :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej dziewczyno:multi: studia jak studia:evil_lol: w miarę;) [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Navy][B]GRATULACJE weszka !! :lol::lol::lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...