Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='betty_labrador']czesc chlopaki :D[/quote] [COLOR=Navy][B]hej dziewczyny :)[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']haha co za mina:loveu: piekne zdjecie!!![/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Celina12']Tak to zdjęcie chwyta za serce-to najcudowniejsze uczucie-malusi rączka w naszej dłoni:loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='anetta']Jaki pędziwiatr!! :-D[/quote] :p [quote name='Isadora7']To zdjęcie jak symbol, kapitalna sprawa. [URL]http://img512.imageshack.us/img512/4714/img99752sb7.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]masz rację, toteż chciałem, żeby było odebrane jako symbol :loveu: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070218.jpg[/url] Bardzo to zdjęcie mnie się podoba :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [INDENT][COLOR=Navy][B]Asiaczki...[/B] [/COLOR][COLOR=Navy][B]:kciuki::kciuki::kciuki:[/B] [/COLOR][/INDENT]
  4. [quote name='Justa']przepiękne zdjęcie :loveu: mam nadzieję, że nie przyczyniłeś się do stworzenia tej małej rączki :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki ;) nie, w żadnym wypadku:p [/B][/COLOR][quote name='Tinka:)'] zdjęcie... :loveu:[/quote] :loveu::loveu:
  5. [COLOR=Navy][B]Wiecie jakie to cudowne uczucie, gdy za dłoń trzyma Cię 15 razy mniejsza?:loveu: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4714/img99752sb7.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B]Wiecie jakie to cudowne uczucie, gdy za dłoń trzyma Cię 15 razy mniejsza?:loveu: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4714/img99752sb7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  7. [quote name='Tinka:)'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9441.jpg[/URL] boska minka :evil_lol:[/quote] :evil_lol::loveu: [quote name='betty_labrador']fajowe zdjecia. powodzenia jutro i na piwku :)[/quote] [COLOR=Navy][B]:lol: dzięki ;-) [/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Saidi woli korzonki, ale trawką też nie pogardzi ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9461.jpg[/URL][/quote] ;) [quote name='Dorkaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9441.jpg[/URL] On mi przypomina mojego znajomego :evil_lol:[/quote] :evil_lol: [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9410.jpg[/URL] gdyby były takie reklamy sprzedawanych seatów byłoby znacznie więcej :loveu::loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9441.jpg[/URL] świetna minka :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]oo tak :diabloti: muszę do nich napisać:p[/B][/COLOR]
  8. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9452.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9456.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9457.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9461.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9462.jpg[/IMG] :evil_lol: [/CENTER]
  9. [CENTER]:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9441.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9445.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9449.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9450.jpg[/IMG] trawojad :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9451.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]Haha Tobiasz jest blacharą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9410.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]Ja Ci dam blacharę !! :mad:[/B][/COLOR] [quote name='Justa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9391.jpg[/URL] jamnik w kwiecie wieku :cool3: jak tam na uczelni?[/quote] [COLOR=Navy][B]Dokładnie Justynko, w kwiecie wieku:loveu:. A na uczelni fajnie, jutro w końcu odbiorę indeks i legitymacje ;) no i jutro pierwsze zajęcia;).[/B][/COLOR] [quote name='Celina12'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9391.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye:-Tobiasz na jednej nodze :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] :diabloti: A co.:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']i znowu ktoś mnie wyprzedził z komentarzem, który przyszedł mi do głowy oglądając zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9422.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9423.jpg[/IMG] jarzębino czerwona... [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9427.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9428.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9437.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [COLOR=Navy][B][url]http://images48.fotosik.pl/15/053a7bed86506461.jpg[/url] :loveu::loveu: piękne ! mam podobne, hmm... chyba z niedzieli;)[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B][url]http://images38.fotosik.pl/15/552343ed5fee6db8.jpg[/url] a ja już to widziałem gdzieś :eviltong: Pan elegant w SPA :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [CENTER]mała reklama :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9410.jpg[/IMG] Wróbelki-elemelki;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9411.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='eria']Matusz ten Twój baner po prostu zwala z nóg:evil_lol::evil_lol::evil_lol: rewelka[/quote] :diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9391.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9400.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9404.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9406.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9407.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [quote name='Justa'] ty jako chłopak nie będziesz miał kłopotu, bo tam dziewcząt pod dostatkiem ;) [/quote] [COLOR=Navy][B] tyko mam nadzieję, że miejsca będą ;) u nas na roku dosyć wyrównana jest liczba jeśli chodzi o płci.:p my jutro mamy przedstudenckie piwko i spotkanko:multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Vectra']Orsini pisała , że nie odpala tego programu hdr coś tam , zamiast tego używa PSa :cool3: i to radziła Matuszowi , by zostawił hdrsoft i przesiadł się na PS ;)[/quote] toć ja używam PS od zawsze ;) ale to zdjęcie akurat przerobiłem w innym programie, tak na próbę ;)
  17. [COLOR=Navy][B]przede mną jutro wybór WF, podobno jest taniec:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Isadora7'][CENTER][SIZE=6]Dlaczego tylko jedna? :mad::mad::mad: [/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=Navy][B] bo więcej nie ma?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:kopiowałeś Tobiaszkowi uszka :roll::evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9390.jpg[/URL] oj wnusiu ;)...chyba babcia nie będize musiała pisać usprawiedliwienia z powodu spóźnienia :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]jasne, to Ty nic nie wiesz, już od szczeniaka ma kopiowane :diabloti: oj nie będziesz musiała, to nie podstawówka:evil_lol: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]dobra, proszę bardzoo JEDNA fotka :diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9390.jpg[/IMG] :bye:
  20. [quote name='anitaaa i bartis']czekamy na jakieś fotencje słodziaka :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B]oj to trochę jeszcze poczekacie... ;) [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]opowiadaj ....czy ty już w s zkółce :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] tak, już w szkółce, znaczy obecnie w domu:evil_lol: ogólnie fajnie jest:loveu: jak na razie ludzie, których poznałem z roku zajedwabiści:multi: no i opiekun roku w porządku:lol: no i na spotkanie z opiekunem, dziś 2 minuty się spóźniliśmy, bo w ramach integracji poszliśmy sobie do kortowskiego sklepu no i trochę to zajęło :evil_lol: ale nikt nie zauważył naszego wejścia:diabloti: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja']:multi::loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko :multi::loveu: bałam się , że sobie chłopak glowinkę ukręci :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie bój żaby BAbi :evil_lol::loveu:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Navy][B]oo !! Kajusia w końcu !! :loveu::loveu::loveu: [url]http://img219.imageshack.us/img219/2255/dscf3842dx2.jpg[/url] [url]http://img523.imageshack.us/img523/135/dscf3854jc9.jpg:loveu::loveu::loveu:[/url] trzymam za Masajosa ! ;) [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]hej Alunia !! :multi::loveu::multi: [url]http://images37.fotosik.pl/15/b4e37b2df281488c.jpg[/url] w lewo:loveu: a gdzie w prawo?:p [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]Celinko, myślami jesteśmy z WAMI !! :calus::calus:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...