-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']jest zgubna :eviltong: milego dnia moi mili :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie, podobno to pierwszy stopień do piekła :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]miłego:p [/B][/COLOR][quote name='Justa']Kiedy przeprowadzka do Olsztyna? Bierzesz Tobiego?[/quote] [COLOR=Navy][B]To jak na razie bliżej nieokreślony termin. Cały czas trwają poszukiwania... Tobiasz zostaje w Ostródzie ;)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']siemaaaa :multi: i miłego dnia :p[/quote] [COLOR=Navy][B]siemaa :multi: i wzajemnie:razz: [/B][/COLOR] -
[quote name='weszka'] Sznauce są w niedzielę. [/quote] [COLOR=Navy][B] No to się spotkamy !! :) i poznam wreszcie Dirki :loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0187.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0188-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0189-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0190.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0191-1.jpg[/IMG] Miłego dnia ! :) [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta'] Ciekawe czy Justa gustuje w młodszych :diabloti:[/quote] :evil_lol: [quote name='Justa']A ja chciałabym wiedzieć jak zimne są gwiazdy :eviltong:[/quote] [quote name='BBeta']Nie zdradzisz nam tej tajemnicy? :diabloti: Myśle, że Matusz też chciałby wiedzieć :cool3:[/quote] :cool3: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']czy to pelnia księżyca wpływa na to ze kazdemu odwala? :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]?? :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']nie każdemu - ja jestem normalna - jak zwykle :cool1:[/quote] [COLOR=Navy] [/COLOR][B][COLOR=Navy]koń by się uśmiał :evil_lol:[/COLOR]:diabloti:[/B] [CENTER]dobranockowa [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0182-2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']Justa prosto bez bawełny :diabloti: Sliczne zdjecie :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='BBeta']:mdleje: :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] o co kaman? mikrofonu szaman? :evil_lol:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']tia? :siara::hmmmm: :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]A co? Już nie ?:hmmmm::cool3: [/B][/COLOR][CENTER]coby nie było, że off:evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0176-2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']całam twoja ! :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]a taka jest prawda, że ty jesteś cała ale kogo innego już niestety:placz: :loveu: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']łohohohoooo :evil_lol: :loveu:[/quote] [IMG]http://republika.pl/blog_tz_3289255/3616824/tr/serce_22.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']tiaaaa.. porozumienie bez słów :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]Też Cię kocham... :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]no moja studentko:loveu: trzymam kciuki za teoretyczny, który jest pryszczem:razz: no i za wejściówkę:lol: a ja mam w następnym tyg. środę i piątek wolny:loveu: ach:loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']pfffffi.. :diabloti::mad:[/quote] :loveu::loveu: :eviltong: [quote name='Celina12']:angryy:..noc długa-zaczynaj i nie wykręcaj się...nie masz nic-dawno być napisał :eviltong:[/quote] :evil_lol: [quote name='betty_labrador']cześć zagrzebani w nauce :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]ja nie jestem zagrzebany wcale:diabloti: chociaż dzisiaj przeprowadzałem wywiad z panem pewnym takim...;) artykuł w listopadowej gazecie studenckiej UWM, nakład: 2000:cool3:[/B][/COLOR] -
[quote name='weszka']Właśnie zobaczyłam, że jest stawka na Poznań :) [LEFT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]Sznaucer Olbrzym (pieprz-sól)[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=LucidaConsole]pies [/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=LucidaConsole]po[/FONT][/SIZE][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]rednia 1[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=LucidaConsole]suka[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=LucidaConsole]m[/FONT][/SIZE][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]y 1[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=LucidaConsole]otwarta 2[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=LucidaConsole]po[/FONT][/SIZE][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]rednia 1[/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=LucidaConsole][SIZE=2]Dirul w otwartej znów będzie miał konkurentkę ;) Ciekawe co to za towarzystwo? Ale fajnie że jest więcej niż 1![/SIZE][/FONT][/LEFT] [/quote] [COLOR=Navy][B] o, [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]będziesz w Pozku ;) w który dzień?;)[/COLOR] [/B]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0168-1.jpg[/URL] On jest przepiękny..[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR][quote name='Juszes']cuudne zdjęcia :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :p [/B][/COLOR][quote name='ewelinabuck']piekne fotki bo i model boski:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki Ewka ;) [/B][/COLOR][quote name='Justa']dzięki za przecudowne rady :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]:diabloti::diabloti: czyż one nie są takie?:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Celina12']A kiedy nie jest??????:mad:[/quote] [COLOR=Navy][B]za dużo wyliczać...:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Amisiu, :calus: [*][/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]gratulacje ! :multi::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Celina12']Cudne zdjęcia a Tobi z rozwianymi uszkami BOSKI..a kiedy On taki nie jest???[/quote] [COLOR=Navy][B]Są takie momenty, że nie jest. :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Juszes']Dziękuję za powitanie i deklaruję częste wizyty, bo galeria tętni życiem- to lubię:multi: [/quote][COLOR=Navy][B] Trzymam za słowo:razz:;) [/B][/COLOR][quote name='Kinguska']Przerabiasz w czymś foty? :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]PS [/B][/COLOR][quote name='Asiaczek']Jaki Elegancik...:lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0163.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]mhm.:lol: [/B][/COLOR][quote name='jamnicze']Oszczekiwanie [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0163.jpg[/URL] ciekawe jakiego zwierza :razz:?[/quote] [COLOR=Navy][B]Na piranię :evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='Justa']hej studencie :loveu: zagrzebałam się w warstwach siateczkowatych, kłębkowatych i brodawkowatych i wygrzebać się nie mogę :shake: jaszczurka szczęśliwa, bo w domu siedzę.. i tak jakoś leci..[/quote] [COLOR=Navy][B] hej studentko:loveu: to się wygrzeb :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0163.jpg[/URL] Jak zobaczyłam tą fotkę, to od razu skojarzyła mi się taka piosenka: "Jestem idolem, wielbi mnie tłum..." [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0163.jpg"]:B-fly:[/URL] :cool3: :loveu: :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]Strzał w dziesiątkę. :loveu: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0167-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0168-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0170-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0174.jpg[/IMG] [/CENTER] -
ja już mam prawko rok ;) Justa, kiedy masz egzamin?;)
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_PA152792.jpg[/url] [/B][/COLOR] :loveu::loveu:
-
[COLOR=Navy][B]Buniu :-( [*] Olga, trzymaj się kochana !! Dałąś Buni wszystko co najlepsze a ona czuła się przy Tobie jak w 7 niebie! :calus::calus: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Wiesz co, Matusz? Ja akurat dzisiaj rozmawiałam z koleżanką nt. tej pani. I obie stwierdziłysmy, że nic tylko nagrac takie zachowanie kamerą i puszczać w Internecie. Może co poniektórzy przejrzą na oczy... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie !! :angryy: Ja jak to zobaczyłem z Gosią od wyżłów to chcieliśmy podejść i jej rzec pare słów, ale darowaliśmy sobie...[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] Asiaczku, jesteście w Poznaniu? bo nie doczytałem:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Ja widziłam, jak w tym roku na Championach w Lesznie schodziła z jakimś sznaucerkiem, który za nic w świecie nie chciał się ustawić. I tak go szarpała i coś tam pod nosem mruczała, że aż zał było maluszka... Szkoda, że nie miałam kamery... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]ja to samo widziałem w Białymstoku, ten jamnik, który był II czy III Bis, normalnie przed ringiem potraktowała go z buta, bo chciał powąchać innego psa :angryy::angryy::angryy::angryy: takich to tylko za chabety i koopaaa:angryy:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Juszes']Żałuję, że tak późno odkrywam galerię Tobiasza. Tak sobie ją przeglądam, ale nadrobienie ponad 1400 stron (:-o) będzie nie lada wyczynem ;) Mam nadzieję, że podołam :evil_lol: Puki co, przekaż maluchowi głaski, prześliczny jest! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]nic straconego :eviltong: Witamy u nas i zapraszamy częściej:) głaski przekazane;) [/B][/COLOR][quote name='jamnicze']Piechur jamiczus na trasie :p [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0156-1.jpg[/URL][/quote] :p [quote name='panienkabubu'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0159.jpg[/URL] Dumbo :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] Tobi:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Rinuś'][B][I]Ty padasz?ja dzisiaj poszłam spać po 4 :evil_lol:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B]ale ty poszłaś z własnej woli o tej porze spać.:cool3: [/B][/COLOR][quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0159.jpg[/URL] Fajne ujęcie. Jakim aparatem robisz zdjęcia?[/quote] [B] [COLOR=Navy] dzięki :) Canon 400D, ale sam aparat nie jest tak ważny jak obiektyw, tutaj akurat było robione: Canon 55-250mm. [/COLOR][/B] [CENTER] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0161.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0162.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0163.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0166.jpg[/IMG] [/CENTER]