-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Jupi'][URL]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/URL] śliczne:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B].................................:hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand::loveu: [COLOR=Navy]fotka na dziś :) [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5436/img9158lk7.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[COLOR=Navy][B]"Niezdmuchiwalny ogień" [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8297/img9221din6.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']ale mnie tu dawno nei było :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]a no nie było ! :cool3:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/URL] mi też w tej sie bardzo podoba :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]mnie w oby dwóch :loveu: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/7373/img9156ws7.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak jak Lenin :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='alive']to trzeba było nas odwiedzić!!! :eviltong: [/quote] a skąd miałem wiedzieć, że tam byliście ?:eviltong:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']Cześć : )) [URL]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/URL] W tej ślicznie Tobiemu :loveu: [/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/URL] ślicznie mu w tej :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu: [quote name='Marta_Ares']witam slicznie mu w zielonym:loveu: :loveu: ja rowniez mam kilka takich tanszych obrozek i zatrzask bardzo dobre wytrzymuje nawet powazniejsze szarpniecia. Natomiast ostatnio odpial mi sie od obrozy firmowej drozszej od tamtych zwyklych....[/quote] [COLOR=Navy][B]hej Marta ;-) no właśnie, nie nazwa firmy wskazuje na solidność wykonania i nie cena także, tylko po prostu to z czego jest wykonana ;)[/B][/COLOR] -
[quote name='alive']Mając takich rodziców Marysia musi dobrze wiedzieć co to piwo i skąd je przynieść!!! :evil_lol: Byliśmy we wsi Borowe, między Mrągowem a Szczytnem :) [/quote] [COLOR=Navy][B]wszystko jasne :evil_lol::evil_lol: a to Mazury Wschodnie :) ja Mazury zachodnie :) no ale do Mrągowa nie aż tak daleko ode mnie ;)[/B][/COLOR]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Matusz replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://images37.fotosik.pl/11/7fdecc5a7e1fc2a7.jpg[/url] włocławski szakal :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Będziecie się teraz licytować? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] wiesz Beatko, ja tej dyskusji nie zaczynałem;)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']haha nie moge:roflt: jednak bardzo dużo wiesz o mnie i moim psie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Samba idealnie chodzi na luźnej smyczy:p Nawet mimo to, że jest ideałem w tej kwestii, nie kupiłbym jej potencjalnie słabej obroży - wszystko sie może zdażyć:cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]tłumacz się tłumacz, - uderz w stół a nożyce się odezwą :diabloti: musiałeś mieć lub masz takie obroże skoro wiesz jakie są, bo przecież z nieba sobie teorii nie wytrzasnąłeś...?:cool3: a i zdarzyć - nie [COLOR=Red]"zdażyć"[/COLOR]... EOT[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']widziałem takie w Tesco za parę złotych, też nie polecam.. przeciez nie musi być nazwa, po wzorze można poznać:razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]u mnie nie ma Tesco:diabloti: a co Ty na to, że 5 firm może mieć takie same wzory?:cool3: no ale jak Twój pies ciągnie jak "koń pociągowy" to i nie polecasz, bo po jednym takim pociągnięciu idzie zatrzask, na szczęście mój pies doskonale chodzi na smyczy:p [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]to fota pamiątkowa :p:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]ach.... rozumiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tzw. "żywa(jeszcze) denadtka" :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Ja mówię o konkretnej firmie, a nie ogólnie o zatrzaskach. Ja obróżki tej firmy kupiłam dla szczeniaków i... 4 razy miałam niemiłe niespodzianki. Po prostu uprzedzam. Pzdr.[/quote] a jaka to firma?? bo na moich zdjęciach nazwy jej nie widać.:razz::eviltong: -
[url]http://images50.fotosik.pl/11/832870a53e39dbae.jpg[/url] [SIZE=5][COLOR=Navy][B]jeszcze cała !! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
ART OF NOICE Loango & Magia Luksusu Next Germanika & Co
Matusz replied to Małgorzataj's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B][url]http://img205.imageshack.us/img205/2554/tiggus23qm4.jpg[/url] z worka lepiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Zapięcie zapięciu nie równe :diabloti: Ładnie mu w zielonym ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie :razz:[/B] [/COLOR][COLOR=Navy][B]dzięki, właśnie szukałem takiej obroży jasne zielonej, a dzisiaj znalazłem jedną a druga akurat przyszła pocztą:diabloti: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3303/img9159ad1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']W tych obróżkach uważaj na zapięcie. Nie jest zbyt mocne... pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]mam już takich kilka na zatrzask i nie narzekam ;-) jeszcze żadna nas nie zawiodła, Tobiasz chodzi ładnie na smyczy więc nie ma żadnych ciągnięć etc, co mogło by spowodować, że poszło by takie zapięcie...[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='alive']nonono zdjęcie jak od fotografa!!! :cool3: [URL]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR] [quote name='Dorkaa']Zielony, mój ulubiony :lol: Jak zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam, że Tobiaszowi do dowodu potrzebne :evil_lol: :loveu: [URL]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/URL][/quote] :loveu::diabloti: [quote name='Ola164']Cudowna ta jaśniejsza obróżka :loveu: A jak pięknie na Tobim wyglada :loveu: Jednak ja mam watpciwości do obrozy :roll: Hap zawsze próbowała sciagnąć i raz Jej się udało... Potem chodziła tylko w szelkach...[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki ;) jamnikom niewskazane jest chodzić w szelkach... ze względu ma ich łopatki, przez szelki stają rozbieżne no i potem krzywizna...[/B][/COLOR] [quote name='DG32']Pięknie Tobiaszkowi w nowych nabytkach :loveu:, ale czemu na zdjęciu z Panną Młodą nie miał muchy? I kiedy powiększacie to stadko, może np o czarnego podpalanego maluszka?[/quote] [COLOR=Navy][B]bo nie miał:eviltong: powiększamy, na przyszłe wakacje, ale nie będzie to maluszek...:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]ale fajne zdjęcia :loveu::loveu: a mamusia Marysię uczy od małego już co to jest piwo :diabloti::mad::razz: a gdzie byliście na tych Mazurach?:) [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]i na modelu :cool3: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1135/img9292vg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6008/img9299da8.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7457/img9305ax0.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A moja Kama spanielka była na naszym weselnym przyjęciu w knajpce :grins: w końcu jak rodzina to rodzina ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]fajnie;) [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć :) ładna para :loveu: i piękna sukienka :) :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7496.jpg[/URL] prawdziwy jamnik :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) dzięki :) a no:razz: dwie nowe obroże i smycz ;) [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5025/img9282mg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8481/img9284ve2.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8797/img9287mi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7075/img9265op2.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2482/img9266re2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
ART OF NOICE Loango & Magia Luksusu Next Germanika & Co
Matusz replied to Małgorzataj's topic in Galeria
[quote name='Małgorzataj'][COLOR=Navy]Ostatnio to było prawie rok temu Mati [/COLOR]:evil_lol: [COLOR=Navy]Wieczorem jak będę miała chwilkę to wstawię jeszcze kilka fotek Tiggiego [/COLOR]:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] no właśnie, ja wiem, że to było rok temu...:diabloti: matko, jak ten czas leci...[/B][/COLOR] -
ART OF NOICE Loango & Magia Luksusu Next Germanika & Co
Matusz replied to Małgorzataj's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B]ooo!! Tiggy :loveu::loveu::loveu::loveu: ale on urósł ! "ostatnio" był taki mały :loveu: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:miodzio [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/URL] Młoda Pani zawsze jest ozdobą nie da się temu zaprzeczyć :cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu: [quote name='anetta']To Tobiasz z wami był na sesji?! :o o kurcze :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie, nie było go ;) to zdjęcie robiłem ja, jeszcze w domu :)[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Nie chcę nic sugerować ;) ale na tej fotce Panna młoda wyszła najładniej i z największym uśmiechem [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]bo zdjęcie robiłem ja :eviltong::p[/B][/COLOR]