Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Asiaczek']Kolega z Chorzowa, który był ze mną w Holandii. Uroczy facet. A co? Pzdr.[/quote] nie nic, tak pytałem z ciekawości :eviltong: wiesz to pomału już zboczenie zawodowe się robi, a jeszcze nie rozpocząłem studiów :evil_lol::evil_lol:
  2. ja jestem :diabloti: kto to jest Wojtek?:razz:
  3. [quote name='Asiaczek'] Witaj, za chwilę wstawię ostatnie fotki z B-stoku (ależ mam zaległości...:oops:). Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] dwutygodniowe jakby nie patrzył ! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='dog_master']Matusz, ja bym brala systemowa... ;) [/quote] systemowa, tzn.??:razz::eviltong:
  5. [COLOR=Navy][B]hej Celinko i trzej dzielni muszkieterowie ! :loveu::loveu: oOo, u was już jesień na liściach widzę... [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B]Witaj Aluniu !! :multi::loveu::multi: zdrówka !! [/B][/COLOR]
  7. [quote name='basia bonnie']Cześć! :cool3: No,no,no..niezłą miałeś świadkową, świadku :diabloti: Ty się wybierasz na studia do Poznania czy mnie się coś pomyliło? :eviltong: ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) wiem, że jest niezła :diabloti: do Olsztyna moja droga :razz:[/B][/COLOR] [quote name='aleb']Śliczne zdjęcia ze ślubu! :loveu: Twoja siostra pięknie wyglądała! A ja jeszcze nie mam zdjęć ze sesji :cool1:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki, przekażę:) a ja już mam jak widać:p[/B][/COLOR]
  8. jaką lampę doradzicie do Canona 400D?? może taka ? [url]http://allegro.pl/item431150051_lampa_canon_430ex_dyfuzor_tanio_kurier_15_zl.html#photo[/url] czy może coś takiego? [url]http://allegro.pl/item437211762_sunpak_pz42x_lampa_blyskowa_do_canon_eos_w_wa.html[/url]
  9. [quote name='betty_labrador']super to z Tobiaszkiem :loveu: jutro idem sie kłócić :diabloti: pa![/quote] [COLOR=Navy][B]powodzenia:p[/B][/COLOR] [quote name='Asia & Ginger']A to takie buty. :cool3: Pomysłowe rozwiązanie muszę przyznać. :cool3: :p [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/URL] Tobiaszek weselny, tylko mu muszki brakuje. :cool3: :loveu: :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]no widzisz, technika idzie na przód :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']Dlaczeko Tobiasz nie jest we fraku? [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/URL] a tak w ogóle piekne zdjęcia. Macie z siostrą takie same spojrzenie, oczy.:p[/quote] [COLOR=Navy][B] a bo mu najpiękniej jest tak jak go pan Bóg stworzył :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Asia & Ginger']Wow, jakie słitaśne zdjęcia ślubne. :cool3: :loveu: :multi: [URL]http://img391.imageshack.us/img391/8963/dsc0310nv8.jpg[/URL] Piękna sukienka. :cool3: Tylko zastanawiam się jak w niej tańczyć? :hmmmm: :evil_lol: ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]ten tren się związywało pod sukienkę, takie tam specjalne niteczki były i można było tańczyć na parkiecie ;) Tobiasz też się załapał na zdjęcie ;)[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8603/img7856oz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4180/img8057zw2.jpg[/IMG] cdn. [/CENTER]
  11. [quote name='betty_labrador']no raczej :roll: a Tosca tak ladne biegala za pasztecikiem z watrobki od dziewczyn i stala bez ruchu :placz: no wlasnie normalna jest. mowisz?:razz: ok to ja ide jutro do sekretariatu(czy gdzie lepiej sie zglosic?) i powiem o co lata. Bo przeciez kazdy wie jak to jest z medalami :roll: dzieki za pomysl. Juz nie o sam medal chodzi a o zasade. sory mogl jej dac w takim ukladzie bdb jak mu cos nie pasiło-a moze był litościwy? :evil_lol:[/quote] no właśnie, regulamin jest po to, żeby go przestrzegać, więc ja bym się "bił" dla zasady ! :diabloti: [SIZE=1] pisałem do ciebie na gg, ale chyba ciebie ni mo:eviltong: [/SIZE]
  12. yyyy...:roll::roll: przecież suka musi być sucza to i jest lekka, a Tosca wcale taka lekka nie jest... w końcu to nie pies... ja to bym walczył o ten medal:evil_lol: poszedłbym z tym do organizatorów bo za dosk. i jakąkolwiek lokatę od I-III medal się należy !! zapisane jest to w regulaminie wystaw ZKwP !! :mad:
  13. [quote name='Dorkaa']:loveu: Piękna z nich para :loveu:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='Iza.']Cześć :multi::loveu: Cudowna sukienkę miała Twoja siostra :loveu: Ty tez ładnie wyglądałeś, :cool3: Dawaj, więcej fotek :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) cudowna bo i ona sama piękna :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Wow, świetne zdjęcia :o :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] fotograf robił:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc!! sliczne fotki :][/quote] [COLOR=Navy][B]hej :)[/B][/COLOR] [quote name='LeCoyotte']jakie kiczowate zdjęcia:mdleje: (oczywiście te ślubne;))[/quote] [COLOR=Navy][B]kiczowate w jakim sensie? że studyjne?:razz: [/B][B]ja tam nie widzę w nich żadnego kiczu...[/B][/COLOR]
  14. Beata, dla mnie to niemożliwe, żeby suka dostała CWC, dosk. ale bez medalu, medal się należy za każde I miejsce w klasie, nawet gdyby nie było CWC... :roll: to może się pomyliłaś w smsie, że nie bez medalu tylko bez CWC, bo tak z kolei może być.
  15. [CENTER]piękni młodzi i piękni świadkowie :eviltong: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9824/dsc1327tn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1471/dsc1361eb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/7478/dsc1376sp8.jpg[/IMG] pan świadek i pani świadkowa ;) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2153/dsc1384kw6.jpg[/IMG] cdn ;) [/CENTER]
  16. [quote name='DG32']Nie pytaj tylko wklejaj, bo pewnie wszyscy już doczekać się nie mogą :mad:.[/quote] no wklejam :eviltong: [CENTER][COLOR=Navy][B]moja najpiękniejsza :loveu::loveu::loveu:[/B] [/COLOR] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/8963/dsc0310nv8.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B] państwo młodzi :) [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6377/dsc1356yn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3562/dsc1357ir7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/CENTER]
  17. [quote name='Asiaczek']Rzeczywiście dłuuuugaaaaśny Tobiaszek...:loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7496.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] :loveu::loveu: [quote name='anetta']Aaaaaaaaleeeee dłuugoooszzzz :jumpie:[/quote] :jumpie: [quote name='jamnicze']Ślicznie Tobi rozciągnął się na tej kanapie :)[/quote] :lol: [quote name='Ola164']Przedłużacz się znalazł [COLOR=Navy][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] :p [quote name='infers1995']cze:razz: Dawno mnie tu nie było:siara: Wszystko nadrobione:p[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) cieszę się, że nadrobione;) macie ochotę na przedsmak zdjęć weselnych??;) [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]gratulacje !! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  19. "straszne" te zdjęcia :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: trzymam kciuki !! :)
  20. [COLOR=Navy][B][url]http://img99.imageshack.us/img99/4857/resizeofbialystok113la0.jpg[/url] a w tle zgrabne nogi i nie tylko mojej sędziny Nataliji :evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Justa']Czyżby siostra zaczęła nową drogę życia? gratuluję :multi: A co tam u Was pozatym? :p[/quote] [COLOR=Navy][B]tak, dzięki, przekażę :lol: a u nas nic ciekawego tak poza tym, u Tobiasza wszystko ok, zdrowie, apetyt i werwa "młodzieniaszka" dopisuje:multi::diabloti: ja korzystając z wolnego czasu nadrabiam czytadła, bo w LO na nic poza lekturami nie było czasu... TaaaaaaaAaaaaaki jestem dłuuuuuuUuuuuugi:diabloti:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7496.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. [quote name='Ola164']Tobi - cudowna slicznotka :loveu: Choć zdjecia wspaniałe to i tak nie oddadza jego całej urody![/quote] [COLOR=Navy][B]dziękuję za komplementy, przekażę na pewno;) [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6567.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6576.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6578.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [COLOR=Navy][B]a to można dostać bonifikartkę jak już się tam nie pracuje?:razz:[/B][/COLOR]
  24. Bigosku, fajne, ale trochę przepalone czyż nie?:razz:
  25. [COLOR=Navy][B]świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...