Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. Hej Justyna !! fajnie, że znów na weekend jesteś :eviltong: to ty teraz klasa maturalna tak? czy II?:eviltong: ja już się pogubiłem:diabloti: pozdrowienia dla Gizmulca;)
  2. trzymam mocno :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Mati co się stało robaczkowi???[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]to jest żuczek ;) przestraszył się obiektywu i hop na plecki :diabloti: pewnie Basia, wszystkie żuczki z buta...:evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]Wstałem :grins: [/B][/COLOR] [quote name='anetta']Ha! Bo on jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny :loveu::loveu::loveu: Ale on maltretuje tą zabaweczke hihihihi[/quote] w to nie wątpię ;) [COLOR=Navy][B]już nie maltretuje, maltretował :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='eria']ooo też mieliśmy taki hantelek, ale już skonczył żywot :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9347.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9352.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9356.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9357.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9364.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. gratulacje Kasiu ! :multi::loveu::multi:
  6. [COLOR=Navy][B]te ciacho to bym z chęcią przekąsił :sabber: ależ żeś babcia apetytu wnukowi narobiła :mad::evil_lol: [/B][/COLOR]
  7. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Sto lat dla Qby !! ;-) :popcorn::cunao::popcorn: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][B]:knajpa:[/B][/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='Tinka:)'] i mamy taką samą odblaskową zieloną obrożę ze smyczą :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='DG32']A u mnie wszystkie zabawki z biedronki żyją - po prostu wasze zwierzaki to potwory :eviltong:. A flaminga kupiłeś?[/quote] [COLOR=Navy][B] jaki znów potwory ?:evil_lol: flaminga nie, szkoda kasy na 2 minuty zabawy psa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Agga'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7507.jpg[/URL] [COLOR=DarkGreen][B]Mati powiedz, że też tak sypiasz:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]ja nie:p[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Masaj tak nie śpi :diabloti: Hej chłopaki :hand: [/quote] [COLOR=Navy][B]to masz dziwnego psa :diabloti::eviltong: hej dziewczyny i chłopaku:lol: [/B][/COLOR][CENTER]fotki na dziś ;) [URL="http://film.onet.pl/13306,,Nieznajomi,film.html"][B][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9327.jpg[/IMG][/B][/URL] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9340.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9344.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9345.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9346.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [SIZE=3][COLOR=Navy][B]Wsiego naj DeBe !! :loveu: :popcorn::cunao::popcorn:[/B][/COLOR][/SIZE]
  10. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Również przyłączam się do życzeń !! :multi::multi: Wszystkiego naj, naj, naj Ewelina !! Spełnienia najskrytszych marzeń i czego tylko zapragniesz :) :BIG::new-bday::BIG:[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='panienkabubu']Nufka jest już grand [B]czempionem[/B] świata :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w ogóle jest najlepsza na świecie, ilość BISów na jej koncie to 92018319029102319 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żaden pies jej jeszcze nie pokonał, a na polskich wystawach nie ma klasy, w której mogłaby uczestniczyć, nie ma psa, który jest godny jakiegokolwiek porównania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: <turlu turlu> Czemu?:hmmmm:[/quote] [COLOR=Navy][B]czyt. jak wyżej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]Kasi odbija :eviltong::eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]hej Kamilko :multi::loveu::multi: Co tam u Was?? :):razz:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='betty_labrador']Ty bezsenniku :evil_lol: ja do 1 rysowalam :p oh ten nalog :P[/quote] [COLOR=Navy][B]to nie jest śmieszne...[/B][/COLOR] [quote name='Koma']Mieliśmy taką samą i też długo nie wytrzymała :diabloti: Fajny ten Twój jamniczek :loveu: Pozdrawiamy![/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj Koma u nas :multi: dzięki i zapraszamy częściej ;)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']dlategoja takich zabawek nie kupuje Tosce :P[/quote] [COLOR=Navy][B] a ja kupiłem, co by był szczęśliwy przez te 5 minut :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Lamia też szybko załatwiała zabawki - jedynie piłki tenisowe starczały na nieco dłuzej, a Saidi jest delikatna i jeszcze żadnej całkiem nie wykończyła ;) resztki pełni - dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to zdjęcie jakoś mi się skojarzyło "hod-dog w bułce" :diabloti: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7496.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]no resztki, bo wczoraj była ale za chmurami:eviltong: a przedwczoraj za to była pełnia w całej okazałości ;-) on nie jest hot:evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]jaka lamparcica :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][B] znaczy się lampart :p[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Justa']ja mam kolegę który lunatykuje - to jest dopiero akcja :diabloti:[/quote] ja mam brata ciotecznego:diabloti: na szczęście obecnie mieszka w IRL:p
  17. [COLOR=Navy][B]a dzisiaj muszę wstać po 6...:roll: fotki na dziś:p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9324.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9327.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9340.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9344.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9345.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  18. [quote name='betty_labrador']hehe to niezly bandyta z niego :D moze chcesz KONGa? :p[/quote] [COLOR=Navy][B]KONGa jeszcze nie próbowałem:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] a tak w ogóle to bezsenność jest beznadziejna :angryy::roll::roll: od dwóch godzin usiłuję zasnąć i nic... to pewnie, przez pełnię wczorajszą i resztki dzisiejszej...[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Dorkaa']bynajmniej na 5 :diabloti: :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]no dokładnie :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Black] [quote name='betty_labrador']i juz jest w strzepach?;][/quote] [COLOR=Navy][B] już dawno, dopóki nie przestała piszczeć to od niej nie odchodził, no a potem na strzępy:shake: mam filmik to potem wstawię ;) [/B][/COLOR][/COLOR]
  20. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9165.jpg[/IMG] wczorajsza zabawka, kupiona wczoraj, na 5 minut...:evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9309.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9319.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9320.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9323.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [URL]http://pies.onet.pl/219,1,1,marsz_jamnikow_08,galeria.html[/URL]
  22. [quote name='Agappe']jaki przystojniak!!!!:loveu::loveu: wow!!!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż ciężko uwierzyć!!!![/quote] :loveu::loveu: [COLOR=Navy][B]to naprawdę on:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Mateusz - ja po prostu napisałam to, co mnie spotkało z obróżkami tej firmy. Wszystkie obróżki "miały awarię" dokładnie w tym samym miejscu - zatrzask. Wyłamał się 1 ząbek w jednej z 2 części do zapinania. Nie powiem Ci teraz, jaka to firma, bo nie mam juz ani jednej takiej obróżki i metek. Ale nie w tym rzecz. Niestety, w handlu jest tak, że 5 firm [B]nie może[/B] miec identycznych wzorów. Tak stanowi prawo handlowe, prawo o wolnej konkurencji itp. akty prawne. I nieważne, gdzie je kupiliśmy: w Tesco, Lidlu czy w jeszcze innym sklepie. Ja takie obróżki widziałam właśnie w Tesco oraz w Leclercu. Jeżeli Tobik nie ciągnie, to bardzo dobrze. Natomiast te obróżki absolutnie nie sprawdziły się w przypadku szczeniaków. I dlatego o tym napisałam. Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]wiem, ja rozumiem o czym pisałaś ;) [/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador'] Mateusz na ile % jedziesz do Poznania? :roll:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie wiem:p[/B][/COLOR] [quote name='aleb'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7507.jpg[/URL] Uuu jak słodko :loveu: Śpi jak moje labiszony :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]dużo psów tak śpi :loveu:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]jak się zasłania łapkami :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=7]Tylko jedna na cały dzień??? :mad: [/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] jeszcze dwie :eviltong: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7507.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7511.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...