-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]Co by tak szybciej zleciało nam oczekiwanie na wiosnę, więc trochę wspomnienia lata, Białystok etc ;)[/B][/COLOR] Ari [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6807.jpg[/IMG] a to już podlaskie tereny, wybraliśmy się na polowanie, na kuropatwy ;-) ale żadnej nie było:cool1: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6812.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6814.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6816.jpg[/IMG] Ari w żywiole :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6820.jpg[/IMG]
-
Honey, a do siebie to nie zajrzysz? :eviltong: zdjęcia :diabloti:
-
[quote name='Honey']Juz zmienili sedziego dla VI grupy....[/quote] będziecie ? ;)
-
[quote name='Honey']Sylwia, Gonek, Matusz - witajcie po dlugiej przerwie ! :loveu:[/quote] Brakowało Ciebie na forum :) super,żeś wrócona :loveu: widzimy się jutro?:razz:
-
[quote name='Goshka'][B]Oto piękna 9-teczka (najpiękniejsza na świecie całym[/B]:cool3:[B])[/B]:loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6677ebb68d748d0b"][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/6677ebb68d748d0bm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=17d9c16d7d22c31c"][IMG]http://images42.fotosik.pl/59/17d9c16d7d22c31cm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bacf3d2ed8486695"][IMG]http://images41.fotosik.pl/59/bacf3d2ed8486695m.jpg[/IMG][/URL] Jest taka jedna osoba, której rady,doświadczenie oraz przede wszystkim spokój (którego mi osobiście brakowało) sprawiły, iż ta cudowna dziewiąteczka leży sobie spokojnie cała i zdrowa i zniekształca sutki Jazzirki:) Kasiu- Honey, dziękuję za wszystko :)[/quote] [COLOR=Navy][B] dokładnie !! najpiękniejsza na całym świecie :multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Dobry wieczór Alicyjo :loveu::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='gosiaja']to ja mam takie pytanie z innej beczki czy jutrzejszy spacer jest aktualny ?? chodź Sajdi nie będzie :-(??[/quote] basenji są w niedzielę... ;)
-
[quote name='rose']ja mam kolegę na roku,który przeczy temu stereotypowi faceta mało spostrzegawczego:eviltong: mimo tego,że jest jednym z dwóch facetów na 51 kobiet to zawsze zauważy jak któraś włosy zetnie czy kolor zmieni:eviltong:[/quote] zgadzam się z tym, ja też zawsze wszystko zauważam u koleżanek :diabloti::p
-
[COLOR=Navy][B]piękne widoki :loveu: Agguś, 100 lat !! :loveu: :tort: :drinking::drinking::drinking:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Piękna 9-teczka :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: fiolecik dla wszystkich:diabloti::p
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://img9.imageshack.us/img9/5422/obraz1012ej5.jpg[/url] pamiętam tą ścieżkę/ulicę :multi::loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B][url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2069236.jpg[/url] piękny profil :loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]rzeczywiście niezły bas, choć bardziej bas/baryton :loveu::diabloti: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Cambel&Megi']hmmmm może da się to nadrobić..... :P np. na krajówce na zadoopiu w Jarosławiu, o ile będzie jakikolwiek przedstawiciel wnk :lol: albo w Katowicach, tam na pewno jakiś będzie 8)[/quote] [COLOR=Navy][B] no ja mam taką nadzieję :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Cambel&Megi']Hej Modzie :razz: doznałam olśnienia :evil_lol: a dziękuję :P[/quote] [COLOR=Navy][B]lepiej późno niż wcale :diabloti: tylko za brak wnk to i tak Ci nie wybaczę :eviltong:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]hej nastolatko :loveu::evil_lol: dobrze, że i Tobie zeszła zaćma :diabloti: a zdjęcia piękne:multi: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:calus::calus::calus: -
Gratulacje !! :loveu::loveu::loveu::multi:
-
ART OF NOICE Loango & Magia Luksusu Next Germanika & Co
Matusz replied to Małgorzataj's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B]ty mała wredoto:diabloti: dawaj no już najpiękniejsze baski b&w :loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='Saskja']He he, Matusz, wnk i gaskoniec to bardzo fajne połączenie :-) A dziś spróbuję dotrzymać obietnicy sprzed kilkunastu postów i wstawić tu nagranie Saskuchowego śpiewu (śpiewa oczywiście po gaskońsku, więc trudno zrozumieć słowa). Uwaga... uda się? Nie udało się :shake:. To może wstawię link do tego nagrania: [URL="http://vimeo.com/3171650"]Small Blue Gascogny Hound singing on Vimeo[/URL] o, tu można posłuchać.[/quote] [COLOR=Navy][B] z pewnością dobre takie połączenie:lol: śpiew przedni :evil_lol::loveu: mój Tobiasz aż sobie poparzył w monitor z dużym zainteresowaniem :diabloti:[/B][/COLOR]
-
czemu fotki z wystawy w Rzeszowie Cambelowej znikły ?:razz::roll:
-
[COLOR=Navy][B]jak miło popatrzeć na piękne zdjęcia pięknych psów, szczególnie na małego gończego gaskońca :loveu::loveu::loveu: z która to rasą miałem styczność, i wpadłem po uszy i w uszy:evil_lol::loveu: to niesamowicie całuśne psy:loveu::loveu: ale jednak miłość do wnk jest większa:diabloti: pozdrawiamy ciepło! [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']zazdroszcze pogody:eviltong: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2383.jpg[/URL] czego on tam szukał:evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] już nie ma czego zazdrościć... dzisiaj od rana było słonko, a po 17 zaczęło sypać tym czymś białym :angryy::angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] sysuni szukał :diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] elo wnusion:loveu: .... możesz się u Babci polansować;) ...pozwalam :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] tylko nie mam jeszcze takich fotek :diabloti: ale poczekajcie, a będzie Wam dane:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies