Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]hej :) już ostatni egzamin ?? :eviltong: ja już mam wolne do 16 lutego :multi::diabloti: [/B][/COLOR]
  2. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2326.jpg[/IMG] i dorwalim my patycka :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2330.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2331.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2332.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2333.jpg[/IMG]
  3. [quote name='akzs']heh a nie mówiłam że zaliczysz :P jaka ocenka? :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B] tam ocenka, nie ocena, najważniejsze że zaliczone:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]i do przodu :p[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']Gratulejszyn, brawencje, hiphiphurrra[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek'][B]Matusz[/B] - [I]respect[/I]!:multi: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] akurat w tym wypadku to miałem więcej szczęścia niż rozumu:evil_lol:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2312.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2314.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2318.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2322.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2324.jpg[/IMG] pozdr. [/CENTER]
  4. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Zaliczyłem ! ! ! :cunao::laola::drink1::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool: te emoty nie oddają w pełni mojej radości :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]moja radość jest tym większa, że na cały rok zaliczyło raptem 39 osób...:mdleje:[/SIZE]
  5. [COLOR=Navy][B]świetna zabawa !! super fotki ! :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B]Dzień dobry, dobry wieczór i dobranoc :eviltong::diabloti: fotki widziałem uśmiechniętej Tosci :) [/B][/COLOR]
  7. [quote name='Asiaczek']Dobra, dobra, jakby co - będę pamiętać o Twojej recepcie na zdrowe gardło:lol: [/quote] [COLOR=Navy][B] sprawdzone więc polecam :) z reguły zawsze tak jest, że coś co ma działać leczniczo nie za bardzo smakuje :eviltong:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Asiaczek']Tylko sobota! Ale to chyba ohydne w smaku, co? Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]ale pomaga :eviltong::eviltong: i nawilża wspaniale gardło :)[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]Szybkiego powrotu do zdrówka Asiaczku ! ;) na chrypę pij oliwę z oliwek :) lub dostępne bez recepty tabletki z porostu islandzkiego Isla Moos :) [/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:witka widziałam fotaski na trawce :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] hej :loveu::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']To Wy nie macie sesji poprawkowej po feriach? :-o Tobie sie sesja skończyła.. a mnie sie dopiero zaczyna :mdleje: :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]mamy, właśnie termin jest już w tej poprawkowej... jeszcze nie wiadomo czy się skończyła :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='akzs']heh a nóż widelec łyżka wyjdzie i uda Ci się dostać tą tróję :p a zdjątka jak zawsze ładne :)[/quote] [COLOR=Navy][B]wątpię :evil_lol: dzięki;)[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']Czy mi się wydaje, czy Tobiś trochę zeszczuplał? Nie byłoby dziwne ukochany Pan nie zawsze pod rę... upsss łapą.[/quote] [COLOR=Navy][B] tak, schudł, nareszcie...:razz:[/B][/COLOR]
  11. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2282.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2286.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2290.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2300.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2311.jpg[/IMG] pozdr.
  12. [COLOR=Navy][B]szczerze w to wątpię...:diabloti: nastawiam się na 9 na poprawkę:cool1: tak to jest jak kochany pan dr dowali pytania z kosmosu... w pierwszej chwili gdy zobaczyłem pierwszą kartkę to nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać :evil_lol: w tygodniu mają być wyniki... sinus cosinus daj Boże trzy minus:razz: ale chyba nie da:p no nic, teraz do 16 lutego wolniaste:multi: w między czasie będzie popraweczka ale to luz:evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]heeeeeeeeej Sarcie :multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]hej powrócona :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pociąg na miejscu jest 22.04 :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] jasssnneee:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]Babi, piękne te ślunskie zachody :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]nie wiem kiedy ja tam do Was w te strony zawitam :eviltong::shake:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Mudik']Tak,tak chętnie wpadniemy!, wymiziać baski-bobaski:loveu::loveu: i mogę pomóc przy placuszkach:cool3::cool3::lol:[/quote] a to już wszystko jasne Mudikowa :diabloti::lol::lol:
  18. [quote name='hanik']Ja stawiam na trzecią... Bardzo fajne światełko.... I kompozycja też*fajna. ta biala plaszczyzna stala się kontrą dla psiulka i ta biala plamka na lące dala taką jakąś*przestrzeń tej fotce Na drugiej przeszkadza mi palec ... Chyba,*że to było takie założenie gdzie bohaterem jest palec trzymający patyk a nie psiaj mordka trzymająca patyk :lol: A na pierwszym coś z kompozycją chyba nie tak ... Prawa strona mocno przeważa lewą .. Mam takie wrażenie,*że gdyby piesio mocniej docisnąl kijek do ziemi to zdięcie by pękło na pół, albo by się*przechyliło na prawo Ale to tylko takie tam moje wrażenia....[/quote] przy pierwszym kadr jak najbardziej zamierzony :)
  19. [COLOR=Navy][B]Dzisiejsze moje "wypociny"[/B][/COLOR] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3431/img2343nq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/340/img2353zg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/7428/img2372pz6.jpg[/IMG]
  20. [COLOR=Navy][B]No właśnie, ja już się wcześniej zastanawiałem, czy ta ciężarówka latająca to jest Jazzira :diabloti: bo jakoś chudo wyszła :eviltong: ale to jednak ona:loveu: ten lot ją wyszczuplił w talii:p [/B][/COLOR]
  21. [quote name='anetta']Będzie dobrze :cool3: :kciuki:[/quote] [COLOR=Navy][B] dziex ;)[/B][/COLOR] [quote name='bigos']Hehe Zaniedbuje? Skąd ja to znam:evil_lol: Pozdrawiam Was serdecznie kochani:loveu: Wrzuciłam świeże jak bułki zdjęcia bigola! po 2-3 miesięcznej absencji w galerii:roll::mad:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: również pozdrawiam Was :loveu: a u Was już byliśmy:lol: [/B][/COLOR] [quote name='akzs']na wiosnę to chyba więcej osób czeka z utęsknieniem :) a zdjątka śliczne :)[/quote] [COLOR=Navy][B]oj czeka, czeka...[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Witaj, witaj!!! I ucz się do tych egzaminów, aby je szybciej zdać i miec więcej czasu dla nas...:evil_lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj Asiaczku :) no jeszcze jeden został... chyba najgorszy:roll: z Historii Polski XXw.:shake:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='panienkabubu'] Matusz - a jak!:diabloti:[/quote] biedne psiska :placz::placz:
  23. [COLOR=Navy][B]nie noo... znów ten upierdliwy pies(suka) męczy Halszczkę i jej pierworodnego :shake::shake::shake::diabloti: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Asiaczek'] Mam pytanie: czy to ty? [URL]http://i455.photobucket.com/albums/qq272/orincia/vectra.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] taaa, to moja mamka :loveu::diabloti: [/B][/COLOR]
  25. [quote name='Goshka'][B]Aż się boję co ty masz tam w tej szufladzie :P[/B][/quote] [COLOR=Navy][B]bój się bój, więc lepiej dawaj fotki :P [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...