[quote name='Asiaczek']Jasne, kumam.:lol:
[B]Matusz[/B] - a Ty, jako sympatyk jamniorków, nie masz jakiegoś trikolorka na fotkach? Naprawde nie masz?:cool3:
Pzdr.[/quote]
[COLOR=Navy][B]ja gdzieś mam bicolor :eviltong: musiałbym poszukać:razz:
ale [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f11/double-dapple-12313/"]tutaj[/URL] możesz sobie popatrzeć na tricolory, double-dapple i nie tylko...
Do 2001 roku jamniki tricolor i bicolor były we wzorcu, Niemcy się ich wyparli nie wiedzieć dlaczego... w USA np wszystkie te umaszczenia są dopuszczalne we wzorku i są normalnie wystawiane i konkurują jak wszystkie jamniki ;)
[/B][/COLOR]