Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_0096kopia.png[/url] pięknie ! :loveu:
  2. [COLOR=Navy][B]dużo tego było :evil_lol::evil_lol: szczerze mówiąc to mam już dość ale i tak najlepsze były babeczki, z marmolada, masą i na środku pyszny orzech w czekoladzie :loveu: no i trochę jeszcze innych ciast :eviltong: mielone jednak wymiatają i biała kiełbasa:razz: ale po świętach trzeba zgubić to, te "kilogramy":evil_lol: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie pokażę, je się podziwia na żywo:cool1: taaaa, naturalny barwnik :diabloti::razz: a posty to już od wiek wieków przeskakują:roll: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]hej Iza ;)[/B][/COLOR] [B] Bazylowa[/B], [COLOR=Navy][B]Tobiasz jest przecież z jajami :diabloti:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='Asiaczek']O, a jak daleko jest to "prawie"? Pzdr.[/quote] hmm... nie wiem, z której strony i gdzie jechaliście :diabloti:
  6. widzę, że przejeżdżałaś prawie przez moje strony :razz::razz:
  7. :roflt::roflt:
  8. [quote name='Asiaczek']Jasne, kumam.:lol: [B]Matusz[/B] - a Ty, jako sympatyk jamniorków, nie masz jakiegoś trikolorka na fotkach? Naprawde nie masz?:cool3: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]ja gdzieś mam bicolor :eviltong: musiałbym poszukać:razz: ale [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f11/double-dapple-12313/"]tutaj[/URL] możesz sobie popatrzeć na tricolory, double-dapple i nie tylko... Do 2001 roku jamniki tricolor i bicolor były we wzorcu, Niemcy się ich wyparli nie wiedzieć dlaczego... w USA np wszystkie te umaszczenia są dopuszczalne we wzorku i są normalnie wystawiane i konkurują jak wszystkie jamniki ;) [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Asiaczek']Ale fachowo, w jęz. kynologicznym nazywa się pręgowane? Pzr.[/quote] też, chyba takie dwa określenia są prawidłowe, ale "tygrysie" bardziej w j.potocznym ;)
  10. to umaszczenie tego jamnika to umaszczenie tzw. "tygrysie" ;)
  11. [quote name='bazylowa'] Matusz z małżonkami już tak jest :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. wygibasy z małżonką niezłe :diabloti:
  13. Maile do wszystkich posłów/posłanek posłane ! ;)
  14. [quote name='Asiaczek'][B]Matusz, [/B]to jesteś pierwszy chętny? Pzdr.[/quote] :evil_lol:
  15. [quote name='Isadora7']Ruda jak zobaczyła to zdjęcie to monitor chciała zjeść. Spodobał jej się chłopak [URL]http://img147.imageshack.us/img147/2677/img3670.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]trzeba było dać do zjedzenia to apetyt byłby zaspokojony :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img147.imageshack.us/img147/2677/img3670.jpg[/URL] tęskniłam za tą mordką :loveu:[/quote] ;) [quote name='Vectra']Norma , faceci w starszym wieku , dziecinnieją jeszcze bardziej :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]to mnie pocieszyłaś! :evil_lol::flaming:[/B][/COLOR] [quote name='bazylowa']hej ho!!!! Powróciliśmy na dogo :multi: Pozdrawiamy Przegubowca :calus:[/quote] [COLOR=Navy][B]:Cool!:hej ho! nas też trochę nie było :razz:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]hej ho wrócona ! :multi: ta obroża pierwsza klasa ! w sam raz dla przegubowców :multi::diabloti: [/B][/COLOR]
  17. brudasy :loveu::evil_lol::evil_lol:
  18. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2677/img3670.jpg[/IMG]
  19. wierzę, wierzę;), urocze dziecko :diabloti:
  20. To nie Twój... :cool1::p
  21. [quote name='bonsai_88'][B]Matusz[/B] Smok to mój synek :megagrin:[/quote] jaki kurde synek ? :evil_lol:
  22. [quote name='Vectra']chłopaka dzieckiem straszysz ? :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] czym ? :evil_lol: oj Asia nas ubije za ten off :eviltong: tak Cię Asiaczku kochamy:loveu:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] w Rodzinie mamy same unikaty :loveu: :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] dokładnie :grins: :loveu: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='bonsai_88'][B]Mateusz[/B] zapamiętam :diabloti:... tylko wiesz... ze mna przyjeżdża jeszcze SMOK :diabloti:[/quote] Twój smok to suczka nie? jak tak to spoko :diabloti:
  25. [quote name='bonsai_88'][B] Asiaczek[/B] jeśli tylko ciotka nie odmówi mi noclegu to przyjadę ;)[/quote] w razie co mam jedno wolne łóżko :diabloti::evil_lol:
×
×
  • Create New...