Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]hej babiszonie :loveu::loveu: ze mnie ładniejsze ciacho :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]Ale się Masajos wybiegał :loveu::loveu::lol: a jak tam zdrówko i seniorki ?:calus:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='eria']u nas po sobotniej wiośnie zasypało solidnie śniegiem znowu :placz:[/quote] [COLOR=Navy][B]u nas dzisiaj od samego ranka piękne słonko i piękne niebieski niebo :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Justa']a jaki jest Twój typ? :cool3:[/quote] tutaj nie starczyło by znaków... :evil_lol: jeszcze jak był śnieg. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2386.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2384.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2383.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2381.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Justa']czyżby twoje śledztwo sprzed 2 miesięcy skończyło sie radosnym i fikuśnym finiszem? :loveu:[/quote] hmm... które to było... aa już pamiętam :diabloti: to nie z nim, on zajęty:diabloti: i nie w moim typie :shake::evil_lol:
  6. [quote name='NigdyNigdy']Piotrze, kilka lat temu, na tej wystawie śnieg padał :lol:[/quote] rok temu akurat była taka piknikowa :) miejmy nadzieję, że i w tym będzie podoba... :)
  7. [COLOR=Navy][B]:loveu::multi::loveu:hej Celinko [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Navy][B]100 lat córuś !! :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  9. [url]http://img90.imageshack.us/img90/8530/dscf1378km2.jpg[/url] piękne :loveu::loveu::loveu: ja chcę kurde już takie słońce !! :mad:
  10. [quote name='Justa']a mamusie nam przedstawisz? :loveu:[/quote] hmm... jakby to powiedzieć... nie ma mamy... ma dwóch tatusiów :diabloti:
  11. [url=http://www.acapela.tv/Cartoon-bc4fee4012fb6-bc4fee40bfd99-bc4fee415ad49-4-9-5]Cute Cartoon Creator on acapela.tv[/url][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  12. [url]http://images28.fotosik.pl/323/30fbfe1809cb7710.jpg[/url] glebaaa :evil_lol:
  13. [quote name='Justa']a ten dzieciaczek twój? :loveu: a tak sie zarzekałeś, że nie ma miłości :diabloti:[/quote] toć napisałem, że "mój" :evil_lol:
  14. [quote name='Justa']hej studencie ! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej studentko :loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]hej akzs, Aleb, agaacia i Beti ;) - dzięki![/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja wiem ....Wnuś daje fote Amelki dla ściemy ...pewnie to jego dzidzia ;)...kochana jest :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] hahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: taa moje.... tylko nie wiem do kogo podobne? :hmmmm: ja dzieci mieć nie planuję:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='Iza.']Cześc :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2343.jpg[/URL] Ależ on ma paszczę :crazyeye::lol: [URL]http://img262.imageshack.us/img262/8812/img2452xk1.jpg[/URL] Śliczna :loveu: Zdaje się, że mój brat tez jeszcze niedawno taki maleńki był, a tu już ponad 4 lata ma :shake::lol: Moment na zdjęciu uchwycony świetny, tylko jakoś tak zdjęcia takich maluchów bardziej widzą mi się w kolorze ;)[/quote] [COLOR=Navy][B] hej ;) tutaj w kolorze :eviltong:[/B][/COLOR] [URL=http://img104.imageshack.us/my.php?image=img2452zy0.jpg][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2427/img2452zy0.th.jpg[/IMG][/URL]
  16. i my będziemy ;) rzut beretem mam:lol:
  17. i my się może pojawimy w niedzielę ;)
  18. [COLOR=Navy][B]Mamuniu, czemu ty tak nie lubisz tak pani sędziny [/B][/COLOR][B]Natalja Nekrošiené (LT) [/B][COLOR=Navy][B]?? :diabloti::diabloti::diabloti: to bardzo miła, sympatyczna pani, bardzo dobrze wspominam swoją współpracę z nią na ringu ;) ona najlepiej się zna chyba na chartach tylko więc się nie przejmuj :eviltong:[/B][/COLOR]
  19. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Navy][B]Gratulacje !! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  21. [quote name='bognik']Ja mam zamiennik oryginalnego pilota - kupiłam go za całe 15 zł :razz: Bardzo go sobie chwalę, także polecam! ;)[/quote] też mam zamiennik i sprawuje się bardzo dobrze :)
  22. [quote name='jamnicze']Chyba jestem za krótki żeby to połknąć :diabloti: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2343.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] chyba trzeba go wydłużyć :eviltong::eviltong: [/B][B]Dzisiejsza Amelcia :loveu: za miesiąc skończy pół roczku;)[/B][/COLOR] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8812/img2452xk1.jpg[/IMG]
  23. Amelcia mła :loveu: [URL="http://img149.imageshack.us/my.php?image=img2452am4.jpg"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6695/img2452am4.th.jpg[/IMG][/URL]
  24. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2337.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2336.jpg[/IMG] pozdr. [/CENTER]
  25. [quote name='Asiaczek']Ok, to nie będę kombinować... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] nie no, możesz dalej próbować, tylko obawiam się, że nie trafisz :diabloti: zmiana tematu i jeszcze kilka patykowych fotek :p[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2356.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2343.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2341.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2340.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2338.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...