Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='bonsai_88']O... w lipcu to może mi się uda przyjechać :p W Ostródzie mam połowę mojej rodziny i praktycznie całą rodzinę TZa :cool3:... No i sporo znajomych - przyjeżdżałam tam przez ładnych paręnaście lat co roku to i poznałam parę osób ;)[/quote] ohohoho... no nieźle, może kogoś znam?;) mnie np. jeszcze nie znasz:diabloti:
  2. [quote name='panienkabubu']Widać, że nie czytasz mojego wątku regularnie, bo mały mój drogi będzie na kwarantannie już niebawem :diabloti: a teraz spadam![/quote] bo nie mam kobieto na to czasu ! :razz::p gdzie ta kwarantanna? :diabloti:
  3. a stąd, że mały już dawno skończył 7-8 tygodni i powinien grzać dupkę w nowym domu już. o! :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  4. oj nie tym razem na dłużej, zaczyna się już młyn z kołami... no i jakby nie patrzył to mamy już zaraz święta.
  5. [quote name='panienkabubu'] Chcecie fotki Norasa? :cool3:[/quote] chcę ! :diabloti: a ty go sobie zostawiasz panienko ?:razz::eviltong:
  6. [quote name='Asiaczek'][B]bonsai 88 Matusz[/B] - tak, wystawa jest 5.7.2009 r. Jak wszystko dobrze pójdzie, to na tej wystawie zadebiutuje MALMSEY IN RED Asiaczek FCI (po domowemu Maśka). [B]Matusz [/B]- zgadza się. Ostatnio widzieliśmy się i to bardzo krótko w B-stoku. Oby w Olsztynie starczyło czasu na małe pogaduszki... Pzdr.[/quote] oby było tak jak mówisz ;) mam nadzieję, że uda mi się pojawić...;) Maśka w Ol. mieszka?
  7. [COLOR=Navy][B]a i zapomniałem napisać, że Tobiasz to od lutego już dojrzały 8 letni pies :diabloti::diabloti::eviltong: choć ta dojrzałość to ostatnio różnie się objawia, bo zachowuje się ostatnio gorzej niż szczeniak [/B][/COLOR]
  8. [quote name='panienkabubu']Oo Matusz :loveu: Dziękujemy![/quote] poszaleliście :lol::lol:
  9. [quote name='Asiaczek']No to jestesmy umówieni. Bardzo się cieszę na spotkanie "po latach"... Pzdr.[/quote] ostatni raz to chyba się widzieliśmy w Białymstoku :eviltong: [quote name='bonsai_88']A kiedy ma być ta wystawa w Olsztynie :razz:? Może akurat by mi się udało wpaść w Ostródy :cool3:...[/quote] 5.07.2009r. A kogo Ty masz w Ostródzie ? :eviltong:
  10. [quote name='Asiaczek']Serio-serio?;) Jeżeli w Olsztynie będzie konkurencja Grupa hodowlana (w cą wątpię, bo nie każdy Oddział decyduje się zrobić tę konkurencję), to Twoja pomoc będzie na pewno baaaardzo pożądana. Ale i podczas oceny na ringu podejrzewam, że tez będe potrzebowała pomocy. Czuj się potrzebny i zarezerwowany :lol: Pzdr.[/quote] w takim razie rezerwacja przyjęta :diabloti:
  11. miło widzieć Nugata:loveu: i jaki fajny kolega/koleżanka :lol: pozdr.
  12. [quote name='Asiaczek']Matusz, witaj! Wcale nie przefarbowałam włosów, ale... po prostu ściełam baleyage... Teraz staram się zapuszczać, aby znów odmłodzić sie... Cieszę się, że zajrzałeś do nas i do zobaczenia w.... Olsztynie! Pzdr.[/quote] w każdym bądź razie wyglądasz świetnie ;) o, zawitasz do stolycy Warmii i Mazur ;) a i jakbyś potrzebowała pomocy to krzycz :lol: jak będę to pomogę z miłą chęcią;)
  13. róż bardzo stylowy :diabloti::lol:
  14. [COLOR=Navy][B]ale mam piękną mamę :loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz616.jpg[/url] piękności suczowe :loveu: to u Was jeszcze tyle śniegu?:diabloti::crazyeye: [/B][/COLOR]
  16. tele, jakie długie włosy, dłuższe coraz :loveu::loveu:
  17. [COLOR=Navy][B]hej mła tele :loveu::loveu::loveu: piękne zdjęcia jak zawsze;) [/B][/COLOR]
  18. :diabloti: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3630/img3516p.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Isadora7'][FONT=Impact][SIZE=6]Nareszcie :)[/SIZE][/FONT] [B]ależ nabrał linii wiosennej :)[/B] [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3577.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] Jeszce nie do końca jej nabrał ale pracujemy nad tym ;) [/B][/COLOR][quote name='milena182']przesliczny przerudy i przesłodki xD:diabloti:[/quote] :diabloti: [quote name='Vectra']witaj dziecko moje :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj mamuś moja :loveu::multi: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']piekny jest :loveu: jakie miny :eviltong::evil_lol: cała gama mimiczna :lol:[/quote] :diabloti:
  20. o, Asiaczki przefarbowały włosy na ciemny kolor, bardzo ładnie :) a postawy super:loveu:
  21. :evil_lol:widać...
  22. szybko zleci ;);)
  23. [COLOR=Navy][B]grupa hodowlana również piękna :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  24. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3619.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3631.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3598.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3621.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3626.jpg[/IMG] pozdr.
×
×
  • Create New...