Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Asiaczek']Może Olsztyn w lipcu... Ale to jeszcze troszkę czasu zostało. Dobre Miasto - raczej nie. A w Olsztynie będzie konkurencja Grupa hodowlana? Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]aha... a tego to nie wiem... ale powinna być.?[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Asiaczek']Wiem, i nie mam pretensji. I dlatego tym bardziej cieszy mnie, że znalazłeś dla nas chwilkę.:multi: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] a ja pytam, czy Asiaczki może planują jakąś krajówkę na Mazurach ? Dobre Miasto w maju czy Olsztyn w lipcu ?:p:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]pomogę nawet z miłą chęcią przy grupie hod. bo w Białymstoku nie wyszło...:shake: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Asiaczek']Serio, serio - jak mawiał Osiołk w Shreku:lol: Pzdr.[/quote] to miłe... ;) ale czasu mało, bo trochę inne priorytety są teraz... wpadam tylko zrobić co trzeba i wypadam :p
  4. [quote name='Asiaczek']Oj, to super, bo brakuje nam Twojej obecności na forum:lol: Pzdr.[/quote] serio?:evil_lol:
  5. [COLOR=Navy][B]już tego śniegu dawno nie ma :eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR]
  6. [B][COLOR=Navy]dzisiaj w Faktach w TVN pokazywali materiał, jak to jakiś pan inteligenty przewoził na tylnym siedzeniu Fiata Uno 120 kilogramowego źrebaka :evil_lol::diabloti::diabloti: dostał 200zł mandatu, a pan jechał sobie z Wawy to jakiejś podolsztyńskiej wsi[/COLOR][/B]. [COLOR=Navy][B]Podobno konik sobie siedział wygodnie i wychylał się przez okno :p[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] blisko mam:razz::razz: ...a emerytura za .............................15 lat :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]poczekaj no, zrobimy strajk, że zmienią ustawę i zostanie Ci tylko 5 :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]tzw. inicjatywa społeczna:p[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a zebym ja to wiedziała :placz:czemu spać nie mogę [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B], a jutro znów o 5 wstawanko :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]dobrze, że masz blisko :eviltong: ale poczekaj, już bliżej jak dalej do emerytury :diabloti:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]Bigosik jak zawsze urodziwy :loveu::loveu: pozdrawiamy - też zaginieni :evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] aaaaaaaaaaaaaa..... :shake: nieodespany [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]aaa to pewnie dlatego nie zauważyłaś pytania :eviltong::eviltong: a czemuż nieodespany?:diabloti:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:Hey wnuś :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]a gdzie odp. na pytanie ? :diabloti:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Justa'][B]Ala[/B], zapraszam, jak tak się wyrywasz to możesz jaszczurkę obciachać :eviltong: [B]Matusz[/B], dobrze będzie, ja jutro mam ostatniego kolosa jeszcze przed sesją, a potem juz tylko 2 egzaminy :evil_lol: z chemi :placz: i fizyki :placz: [B]Kojot[/B], ja jej nic nie przycinam :diabloti: i wcale nie ma krótkiej, tylko jest zarośnięta i tak to wygląda.. :roll:[/quote] [COLOR=Navy][B]taaaa... ja jutro mam z gatunków dziennikarskich w a piątek z historii Polski XXw. :placz:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]Hej mła B.:loveu: odespany cały tydzień?:diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Justa'] Ja cała szczęśliwa :p Wszystkim miłego weekendu, studentom miłej sesji :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]oby miła była :diabloti: okaże się jutro np...[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Asiaczek'][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][B] Matusz - [/B][SIZE=2][COLOR=Black]cieszę się, że chociaz na sekundę, ale do nas wpadłeś[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]no za niedługo będzie tego czasu jeszcze więcej... :) Gratulacje !!! :multi::multi: [/B][/COLOR]
  16. [quote name='Waldek']ależ proszę ;), dodam, że najbardziej zaiteresowało mnie pierwsze zdjęcie , z tych trzech niezłych jest mz najlepsze[/quote] [COLOR=Navy][B]ja też najbardziej jestem zadowolony z pierwszego... ;)[/B][/COLOR] [quote name='Waldek']Przestawiłem czas i ....dalej źle , myślę, że Ty jako moderator masz na to wpływ aby wszystko grało jak należy ...wyjaśnisz to zjawisko?[/quote] [quote name='LeCoyotte'] Na to wpływ mają admini[...][/quote]
  17. [B]Waldek[/B], dzięki :) No rzecz wiadoma, o gustach się nie dyskutuje... ;)
  18. [COLOR=Navy][B]Gosiaku nie obijaj się :diabloti::diabloti: bo ja zaraz coś wstawię z szuflady swojej :eviltong:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]Dawno nic nie wstawiałem... Takie 3 koncertowe ;) proszę o konstruktywne wskazówki,rady;)[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/2961720.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/2965994.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/2974795.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. [quote name='panienkabubu'] [B]Matusz[/B] - typowe :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: taki upierdliwiec :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [COLOR=Navy][B]a Nufka się wszędzie wepcha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze jakim wzrokiem się patrzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  22. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  23. [quote name='jamnicze']A co ma nie pójść skoro my będziemy trzymać kciuki :p[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]wygrzebane z szuflady, jeszcze chyba z początków jesieni. Ja z utęsknieniem czekam na WIOSNĘ ! [/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/tobi10c.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/tobi3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/tobi5c.jpg[/IMG]
  24. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][B]Isadorko, ciepłe myśli przesyłamy ! :calus: Rambusiu, teraz będzie tylko lepiej !!! [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...