Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]ale duży chłopaczyna już :loveu::loveu: Kasiu, czemuż ty się nie pochwaliłaś mi, że znów jest pan m. :diabloti:?:razz: a ja już sobie robiłem nadzieje... :evil_lol::shake: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]hejos Beti:lol: piękna moja Tosieńka w scenerii zimowej :loveu::loveu::loveu::loveu: a uszy bowskie :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]piękne Trio :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]Celinko, przepraszam, że bywam tutaj rzadko... :oops::oops: czas mi nie pozwala niestety...[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]napisz co u Ciebie na gg, jak zdrówko?[/B][/COLOR] pozdrawiamy cieplutko razem z długaśnym;)
  4. [COLOR=Navy][B]Ale Armani na śniegu się pięknie komponuje :loveu::loveu::loveu::loveu: pozdrawiamy ewartowców :loveu:;) [/B][/COLOR]
  5. :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Polna']Oczywiście, że Pietrynka ;) Bardzo chętnie oprowadzę, dla mnie to sama przyjemność. [/quote] to dobrze, uśmiechnę się do Ciebie jakoś w czerwcu a potem w październiku :razz:;)
  7. [B]Polna[/B], fajne ;);) czyżby to Piotrkowska?:loveu: Widzę, że już mam osobę która mnie oprowadzi po Łodzi i pomoże jak się zgubię gdzieś... :diabloti:
  8. [COLOR=Navy][B]Kojot, bajecznie przepiękne ! :mdleje::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]No i sprzątać nie musisz resztek:evil_lol::evil_lol::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]eloł .... z wielkiego miasta powiadasz piszesz ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=navy]taaaaaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wielknie jak NY :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: toć to wieś zabita dechami :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=navy]hej Aluniu :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ja z Olsztyna do Cie piszę :diabloti: jestem sobie u koleżanek z roku i idzom z popcornem filma oglądać :razz:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Maks i Spark']właśnie a propos jak to poczynić???mi nie wychodzi :shake: m.[/quote] klikając prawym przyciskiem myszki na zdjęcie, wybieramy" kopiuj adres obrazka" przy odpowiadaniu na posta, kasujemy zdjęcie i wklejamy adres danego zdjęcia poprzez ctrl+c bądź prawy przycisk myszki i wklej. ;)
  13. [COLOR=Green][B]Przypominam, że nie cytujemy zdjęć, a zamieniamy je w odpowiedzi na linki. [/B][/COLOR]
  14. [quote name='evaxon']ooooooooooooooo kogo me oczy widzą :diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1049/galeria-smakow-czyli-jak-uszczesliwic-debesciaczka-19502/index123.html#post11807357[/URL] prosze przepisik :) [/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: dzięki ;)
  15. [quote name='jamnicze'][B] Matusz[/B] dzięki :lol: Mateusz, ty brzydalu, a to dla czego do nas nie podszedłeś?:mad:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki:evil_lol:, w końcu ktoś prawdę napisał:evil_lol: a nie chciałem Wam przeszkadzać, spieszyłem się z penisami ciętymi dla Tobiaszka na 8 Geburstag :diabloti:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Darvin']to raczej pionter :evil_lol:[/quote] nie, to nie pointer, to wnk:razz:
  17. [COLOR=Navy][B]Witaj Alu :loveu::loveu::Cool!: Widzę, że Ozzulec bardzo kocha śnieg ;) [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]hej Effcie :loveu: ale smakołyki... daj przepisa :diabloti: bo smaka narobiłaś :eating::sabber: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]jamnicze, gratulacje !! :)[/B] [B]Na ringu Was nie widziałem, ale za to przy grillu z kiełbaskami już tak:diabloti:;)[/B] [B]nie wiem dlaczego, ale Saidi wydawała mi się jakaś mniejsza niż w Sopocie np:diabloti:[/B][B] może to tylko takie wrażenie było :)[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Navy][B][url]http://img6.imageshack.us/img6/148/1002597uf0.jpg[/url] ale całuśni :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Honey']Tak blisko, ze grzech nie przyjechac ;) Dziewczyny moze tez beda, spotkamy sie tam w komplecie ? :)[/quote] ja mam nadzieję, że w komplecie :)
  22. [quote name='Honey']Matusz - sliczne fotki !!! :) [SIZE=1]A jutro to ja swoje dziecie z ferii zimowych do domu musze przywiezc...[/SIZE][/quote] dzięki, śliczne bo śliczny Ari ;) [SIZE=1]aha...:razz: [/SIZE]
  23. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6856.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6855.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6845.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6834.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6882.jpg[/IMG] Gosia, Iwonka, dzięki raz jeszcze z tamte dni:loveu: pozdrowienia od trawojada:diabloti: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9466.jpg[/url]
  24. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6867.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6862.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6861.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6860.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6857.jpg[/IMG] __________________
  25. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6825.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6829.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6830.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6832.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6833.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...