-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
te buty to pasują nad tą rzekę i do lasu jak pięść do oka :diabloti::eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czubki :evil_lol: od wtorku ochłodzenie i deszcz:razz: -
[COLOR=Navy][B]no no, Masajos piękności :loveu::loveu: te uchii :loveu: ja bym nie wytrzymał i wyszedłbym z tego sklepu:diabloti: zazdraszczam wypadów nad dziką Wisłę, ostatnio oglądałem Tatarak, i tam są takie piękny sceny, scenerie nad Wisłą, tylko nie wiem gdzie to jest dokładnie, może ty wiesz? może to gdzieś pod Wawą było nagrywane? a tak w ogóle to mam zamiar wpaść do wawy pod koniec czerwca więc można by było jakiś mały zlot zorganizować;)[/B][/COLOR]
-
gratulacje ! :multi::loveu::multi:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Za Wami nie nadążysz... :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
posty poprzeskakiwały...:roll::roll:
-
[B][COLOR=Navy]to tak na razie jedna fotka: [/COLOR][COLOR=Navy] ARSA Keiviento :loveu: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/5076/img5071.jpg[/IMG] a z finałów nie mam nic:diabloti: [/COLOR][/B]
-
:evil_lol: panienka,z tego co jest w katalogu, to było bostonów aż 4 sztuki, fotek niestety nie mam. a bernardyn dł. był aż jeden. pozdr.
-
[quote name='Honey']A nawiedzaj ! :evil_lol: Daleko nie masz.[/quote] no właśnie, konkretnie to nie wiem ile mam:eviltong::eviltong:?
-
Kasia ! masz mnóstwo zdjęć więc nie obijać się proszę i wstawiać!:mad::diabloti:
-
aaaaaaa.....:loveu::loveu::loveu: Już dawno wpadłem po Uszy:loveu: właśnie te duże uszyy:loveu: oj kiedyś muszę Was nawiedzić:diabloti:
-
[quote name='Honey']Widze, ze zostaliście na finały :) Matusz - byłam w Twojej galerii, ale przynajmniej z pół roku bym potrzebowała, żeby ja dokładnie przestudiować :evil_lol: A, przy okazji - spóźnione, ale serdeczne ! :BIG: Zazdroszczę Ci tej dwudziestki... :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]a no zostaliśmy... ;) teraz tam się już nic nie dzieję, więc nic nowego nie przybędzie, na razie raczej brak czasu na prowadzenie galerii:diabloti: dzięki:loveu: miło było poznać i porozmawiać na różne tematy:diabloti::multi::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]jak tam się wyrobię fotki to podaj mi maila na PW to Ci podeślę co tam mam ;)[/B][/COLOR]
-
BIS - sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
-
znów posty skaczą....:angryy:
-
[quote name='jamnicze']Zaraz, zaraz, a kiedy to małe szczęście miało do Ciebie zawitać? :razz: (o to rude i sierściuchowate mi oczywiście chodzi :evil_lol:)[/quote] nie kumam:hmmmm:
-
[quote name='jamnicze'] [B]Matusz[/B], jak miło, że coś skrobnołeś ;), do Bydgoszczy też się wybierasz? [/quote] nie, raczej nie, a raczej na pewno nie :eviltong:
-
[COLOR=Navy][B]Jamnicze, miło było choć przez chwilę wymienić zdania, poglądy...:eviltong: Gratulacje za zakończenie Mł.Championatu ! :loveu::multi::loveu: [/B][/COLOR]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG177_640_x_480-1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: ja już całkiem zgłupiałem, miła jechać, nie jedzie, zostaje...:hmmmm::stupid::diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Judit']a może mi ktoś powiedzieć czy jest szansa że wpuszczą na teren wystawy osobę ze zgłoszonym psem i z niezgłoszonym, towarzyszącym? Bo znajoma ma nowego pupila i chciałaby go zaznajomić z wystawą, ringami itd :p[/quote] różnie to bywa, raz może się udać, raz nie... ale jeśli weźmiesz szczepienia i książeczkę zdrowia to raczej nie powinno być większych problemów.
-
ja już się wypowiadałem na temat "wszystkiego najlepszego" i już się nie będę powtarzał... :loveu::loveu:
-
[quote name='weszka']Oooo Matusz dawno Cię u nas nie było :loveu: A i mnie u was też :oops: muszę to nadrobić! [/quote] [COLOR=Navy][B] no czasu cały czas na wszystko brak... ;) zdjęcia pieprzowo-solowe super!:loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Justa']upojenie życiem? ;) [/quote] też... ;);)
-
[COLOR=Navy][B]o jennyyyyyyyyyy :loveu::loveu::loveu::loveu: rude, rude, duże rude :loveu: uwielbiam te duże rudzielce:loveu:[/B][/COLOR]
-
kciuki za Totka, co by te robale wstrętne wyszły i już nie wróciły! pozdrawiamy:loveu:
-
[COLOR=Navy][B]Ale fotków ! :razz::multi: [url]http://images8.fotosik.pl/21/a9a5a327a5d13758.jpg[/url] to mi się najbardziej podoba :loveu: no, no, wyrobiła nam się babi:loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies