-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
Bismarck zasługuje na miano obżarciucha nr1. Rano jak zobaczył, że schabik + kostka będą to tak ekspresowo spacer odwalił, a jak załatwił swoją główną potrzebę fizjologiczną to stwierdził, że teraz to biec do domu będziemy, no bo jedzenie czeka;) Nawet ciężko było przytrzymać go w przedpokoju do wycierania-deszcz pada:( potem jeszcze się załapał na rybkę smażoną, nawet ryż cały zjadł;) Co do jedzenia to można iść po jego śladach, tzn po ziarenkach ryżu, które wypadają z mordki, wszędzie są, a ja latam i zbieram;) Ryż dostaje zawsze z mięchem, bo z doświadczenia już z Cenzorem wiem, że to starszym psom ułatwia trawienie i nie ma przykrych dolegliwości, a po kaszy to śmierdziuszek jeszcze większy z niego niż zazwyczaj:razz: Gryzak, który dostał od Jagódki zjadł w pół godziny:crazyeye: , po co na później zostawiać;) Dziś w nocy ćwiczył ze mną spanie na poduszce i zasnął, zawsze czmychał po drapaniu, przytulaniu itp, ale on jest chyba za duży jak na mój jednoosobowy materac;) Życzymy miłego weekendu wszystkim:loveu:
-
ja nie mam samochodu:( ale co jakiś czas mogę byłego naciągnąć;) ja tak sobie po cichu myślę czy by Lunki nie zabrać na kąpiel. Ale nie wiem jak moja rodzicielka się zapatrzy na ten pomysł, może być gorąco.
-
jeleniogorski rudy przystojniak juz w nowym domku;)!!!!!
magda z. replied to Lilith20's topic in Już w nowym domu
Podrzucam:) -
Pokaż sie wszystkim!!!
-
Będę pracować nad jego karierą filmową;) Nadal czeszę i czeszę i włosów tyle:crazyeye: , ale w tym roku chciałabym, aby wszystko wyczesać, bo jak przyjrzałam się włosowi z grzbietu, to szok-tak porozdwajany i zniszczony. Ale cwaniak jak już widzi mnie ze szczotką to zmyka i mały małą rundę po mieszkaniu, aż ostatecznie można go "dopaść" w łazince;)
-
Super wieści:multi: Ja też zabrałam swojego Bismarcka bez kontroli przedadopcyjnej i chyba nikt tego nie żałuje:)
-
jeleniogorski rudy przystojniak juz w nowym domku;)!!!!!
magda z. replied to Lilith20's topic in Już w nowym domu
Lisek szuka domku! -
W górę staruszku!
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
magda z. replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mój Bismarck też okazjonalnie "podlewa" mamy meble-wczoraj komodę znów załatwił. może mała pewnie się zaczyna czuć i sobie znaczy teren, a także nie chce wychodzić, bo się boi, że nie wróci. Wczoraj zebrał od mamy, ale też go nikt nie bije, bo się boi wszystkiego i wszystkich. Życzę cierpliwości przy małej. -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
magda z. replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Niesamowita wiadomość:multi: :multi: :multi: Powodzenia w nowym domku Malinko :lol: -
jeleniogorski rudy przystojniak juz w nowym domku;)!!!!!
magda z. replied to Lilith20's topic in Już w nowym domu
W górę hop!!!!!!!! -
W górę!!!!!!!!!!
-
Na pierwszą stronę:)
-
W górę!!!!!!!!!