Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Bismarck zasługuje na miano obżarciucha nr1. Rano jak zobaczył, że schabik + kostka będą to tak ekspresowo spacer odwalił, a jak załatwił swoją główną potrzebę fizjologiczną to stwierdził, że teraz to biec do domu będziemy, no bo jedzenie czeka;) Nawet ciężko było przytrzymać go w przedpokoju do wycierania-deszcz pada:( potem jeszcze się załapał na rybkę smażoną, nawet ryż cały zjadł;) Co do jedzenia to można iść po jego śladach, tzn po ziarenkach ryżu, które wypadają z mordki, wszędzie są, a ja latam i zbieram;) Ryż dostaje zawsze z mięchem, bo z doświadczenia już z Cenzorem wiem, że to starszym psom ułatwia trawienie i nie ma przykrych dolegliwości, a po kaszy to śmierdziuszek jeszcze większy z niego niż zazwyczaj:razz: Gryzak, który dostał od Jagódki zjadł w pół godziny:crazyeye: , po co na później zostawiać;) Dziś w nocy ćwiczył ze mną spanie na poduszce i zasnął, zawsze czmychał po drapaniu, przytulaniu itp, ale on jest chyba za duży jak na mój jednoosobowy materac;) Życzymy miłego weekendu wszystkim:loveu:
  2. ja nie mam samochodu:( ale co jakiś czas mogę byłego naciągnąć;) ja tak sobie po cichu myślę czy by Lunki nie zabrać na kąpiel. Ale nie wiem jak moja rodzicielka się zapatrzy na ten pomysł, może być gorąco.
  3. :oops: :oops: :oops: no to większ panna szuka domku:cool3: :cool3: :cool3:
  4. Pokaż sie wszystkim!!!
  5. tak:) W jego pokoju;) Zbój teraz śpi, ale potem pędzimy do lasu:) Wczoraj pierwszy raz byliśmy sami-jest za szpitalem dla nerwowo i psychicznie chorych, a Bismarck raczej psem obronnym nie jest, tylko w domu się rządzi;)
  6. Będę pracować nad jego karierą filmową;) Nadal czeszę i czeszę i włosów tyle:crazyeye: , ale w tym roku chciałabym, aby wszystko wyczesać, bo jak przyjrzałam się włosowi z grzbietu, to szok-tak porozdwajany i zniszczony. Ale cwaniak jak już widzi mnie ze szczotką to zmyka i mały małą rundę po mieszkaniu, aż ostatecznie można go "dopaść" w łazince;)
  7. Super wieści:multi: Ja też zabrałam swojego Bismarcka bez kontroli przedadopcyjnej i chyba nikt tego nie żałuje:)
  8. Mój Bismarck też okazjonalnie "podlewa" mamy meble-wczoraj komodę znów załatwił. może mała pewnie się zaczyna czuć i sobie znaczy teren, a także nie chce wychodzić, bo się boi, że nie wróci. Wczoraj zebrał od mamy, ale też go nikt nie bije, bo się boi wszystkiego i wszystkich. Życzę cierpliwości przy małej.
  9. Niesamowita wiadomość:multi: :multi: :multi: Powodzenia w nowym domku Malinko :lol:
  10. Wczoraj mój powrót, a psiak oszalał, zaczął po domu tak latać, że go w takiej akcji jeszcze widziałam:lol: . Cenzor też tak robił, ale miał mniejszę siłę, miałam wrażenie, że jakbym weszła mu na drogę przelotu rozniósł by mnie;)
  11. Na pierwszą stronę:)
  12. właśnie wróciliśmy z lasu, ale sie nabiegałam za nim;) może kiedyś da się nagrać w biegu, ale jest niesamowity, ogon w górze i cały świat należy do niego
  13. Bismarck wchodzi w fazę pozbywania się zimowej sierści, wczoraj czesałam i czesałam go, ile nowych siwych włosów:shake: Ale nie przeszkadza mu to w kradzieżach ciastek z czekoladę itp rzeczy;)Wiosnę czuje pełną swoich sił i ciagnie na spacer do lasu cały czas:p
×
×
  • Create New...