Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. niestety york nie okazał się ta szukaną zgubą - pani była wczoraj jescze w schronisku. Jutro dodam kolejne foty, a teraz ogloszenia tym fiflakom zrobie. czytnik kart wyszedł i wróci jutro dopiero...
  2. ja nie ma pojecia, ale to chyba prze straż musi pójśc, aby schron mial potwierdzenie, ze pies z terenu... Moze do kierownika maila napisz, na stronie chyba jest
  3. Szczeniaczkowo lp 583, 561, 613 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/8912a5c28f7f23f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/df3ca075d26b6e5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/3b075e43bacd3976med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/cc11969d84b6720dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/d5cdec2e8a1d8e1amed.jpg[/IMG][/URL]
  4. lp 534, czip 279817, od 30.07.2011, husky, 3 lata, kontaktowy i sprawia wrażenie domowego psa, nie wykazuje agresji [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/0ec3362f7c4a811dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/5f0a16bc64336cf2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/43c13d72f6bb5dc1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/867bf752bdab03f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/b10e84e09615f663med.jpg[/IMG][/URL]
  5. malamut, który przyjechał wczoraj po naszym wyjeździe. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/dee676e2aa2d9814med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/1494742c64da6e9bmed.jpg[/IMG][/URL] banda kotów [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/a5199bba8b9ba74dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/9e12cad31e454afbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2743/50de3d13c47bdda8med.jpg[/IMG][/URL]
  6. dzieki, posłałam sms'a pod ten numer z ogloszenia. MALWINA, lp 55, czip 806370, 7 lat, od 30.04.2009, czarna, stroi miny i łagodna [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/297f0c9614cc8d6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/ec961492fa2021dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/48c3b727f0d37619med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/7175807795cd5a36med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2742/881730b264e99521med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Kwarantanna, psy do przyjęcia, sa młodziutkie i srednio-małe lp 632, od 12.09.2011, szczeniak z interwencji, maksymalnie przerażony [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/be58507410c40870med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/a5d622143548adc1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/c28d444ce08c96eemed.jpg[/IMG][/URL] lp 628, od 12.08.2011, czarny, średni [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/27762aeb0af2ffd6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/d5af17a6c6c9b88dmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. rodzinka, ale nie mamy danych, szczeniaki nie będą duże [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/65898b3dcc8b5ef9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/5f66fe5a42e7cc38med.jpg[/IMG][/URL] lp 563, czip 283561, york, 14 lat, niewydolny krążeniowo?, od 08.08.2011 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/296e48345efd27bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/d5c621db0968bfcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/7e0ff68177dcc7a8med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/110849-Schronisko-D%C5%82u%C5%BCyna-G%C3%B3rna-pod-Zgorzelcem-w%C4%85tek-og%C3%B3lny-psy-na-1-2-3-4-stronie?p=17630789&viewfull=1#post17630789[/url] nie mam myszki, a moja umiejętnosć kopiowania w laptopie jest niska... Dzisiaj byłyśmy w schronie w Dłużynie Górnej na Dolnym Ślasku, sunia ma podejrzenie niedoczynności tarczycy, raczej ma problemy behawioralne
  10. lp 533, czip 279872, od 29.07.2011, samica, 6 lat, shar pei, wyłysienia, podejrzenie niedoczynności tarczycy. Trzęsie się na widok lidzi, raczej nie była w dobrych warunkach do tej pory. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/d14b91dc09aea50dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/69838954c3b00261med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/590234ccaaecbf27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/ac14564f7401cd74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/36d2b2994c083352med.jpg[/IMG][/URL]
  11. lp 606, czip 283696, 8 miesięcy, samiec, od 02.09.2011, mix amstaff [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/bf513d7c3e7eec1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/2acacb8afc15211emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/5e69ea524c62db32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/f0aa34cfa28f0de9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/29b1d4709f8ddce2med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ja juz jestem w b-cu. Kasiu kiedy możemy jechać? Zobaczymy czy coś w schronisku jest w typie, który interesuje panią:)
  13. Ja właśnie odebrałam podłaczenie upc. Postaram isę odezwać do Beaty i zasięgnać języka. Jestem z piesem po przeprowadzce - od kwietnia to dla niego druga, więc dbam o jego aklimatyzację
  14. mam nadzieję, że nie sfiksuje;) za tydzień wsiadamy pociąg i jedziemy na 2 tygodnie. Po przejrzeniu jakże bogatej propozycji pkp lecimy na Zieloną Górę i tam jestesmy odbierani. 8 godzin w pociągu nas czeka, ale bez przesiadek. Postaram sie jutro jakąś fotę pstryknąć na balkonie, bo to nowe ulubione miejsce.
  15. Już jesteśmy na nowym mieszkaniu, Bismarck chodzi i mędzi, w nocy sprawdzał po kilka razy wszyskie rzeczy, czy aby na pewno jego. Dzisiaj pracuję w domu, więc ma czas na aklimatyzację. Pozdrawiamy
  16. Moniś, przelałam na konto 50 zł dla Bilona. Niestety tylko jednorazowo, ale zapewne się przyda.
  17. [quote name='kasia310']Biedny Cezar:(:(:( ja już nic nie wiem.....kto pomoga a kto nie....? Madzia, termin super, akurat do 11 wrzesnia pracuję, po tym czasie jestem wolniejsza jakos do 20 wrzesnia, także umówimy sie dokładnie jeszcze, ale myślę, że 14 - sroda jako wstepny termin byłoby super jeśli i Tobie będzie pasować:)[/QUOTE] Oki, odezwę się, jak już przyjadę. Jutro lub pojutrze się przeprowadzam i mogę nie mieć neta przez kilka dni w domu.
  18. [quote name='kasia310']Madziuchna hej:) zaglądam na krótko i sporadycznie, dla mnie wakacje to czas pracy....we wrzesniu będę wolniejsza, Madzia kiedy planujesz przyjazd? Chciałabym koniecznie zeby udało nam się spotkać i pojechać do schroo. Pozdrawiam:)[/QUOTE] Ja będę 10 września i zostanę do około 22-24:) Dostosuję się do Twojego terminu, ale pewnie w tygodniu. Zabieram aparat;)
  19. [quote name='Jola_K'][B]togaa, magda[/B] dziekuje i rowniez pozdrawiam :) Magdziu, Ty nadal nad morzem rezydujesz? co tam u Was? przekaz glaskanko Bismarckowi :)[/QUOTE] Dostałam umowę na czas nieokreślony, więc chyba zostajemy... w następny czwartek zmieniam mieszkanie, a za 2 tygodnie z hakiem startujemy pociagiem na urlop na Dolny Śląsk - będzie ciekawie, bo Bismarcka nigdy nie woziłam w ten sposób, ale wyboru nie ma. Buziaki dla dzieciątka:)
  20. Jolu ogromne gratulucję. Piękny synek i bardzo sympatycznie się prezentuje:) Buziaki ogromniaste dla Waszej rodzinki.
  21. Ja byłam chora przez ten tydzien i już na neta w domu nie siadałam. Jestem w trakcie wymiany i przepisywania telefonu na siebie, więc nie mogę nawet sms'a puścić do dziewczyn, bo już nie ładuję konta. Jeśli chcecie bieżące info to tel do Beaty - 660 795 327 ja w najbliższym czasie się przeprowadzam, szykuję z piesem na podróż przez całą Polskę pociągiem i nie będzie mnie szczególnie w sieci. Musze też internet przenieść do nowego mieszkania.
  22. ja byłam chora, nie zaglądaam już na neta w domu. Bismarck dzisiaj został zaszczepiony na wściekliznę - rozpoczynamy plan wyjazdowy;) Po drodze jescze przeprowadzka w Gdańsku.
  23. Chłopak jest wszechstronnie uzdolniony i tyle;)
  24. ja nic o nowym schronisku nie wiem.... Jak nie mają pozwolenia na zbiórkę to można ich zgłosić na policję lub sm i dać znać lokalnym mediom, ale to już ktoś na miejscu musi ustalić wszystko, bo ja jestem za daleko.
×
×
  • Create New...