Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Witajcie. Dzwoniła do mnie Beata, że lolka jest cały czas bez neta - z jej tatą nie jest dobrze i w zasadzie jest non stop w szpitalu przy nim. Beata z kolei też miała pogrzeb w bliskim kręgu rodzinnym i dopiero się ogarnia. Przez weekend zasięgnie wiedzy jaka jest decyzja dt, pojawiła się też inna chętna na widoku, ale to tez będzie badane. Jak już wszytsko się dowiem to zaraz napiszę. Jesli te koncepcje ds odpadną to już powoli trzeba będzie ruszyć z ogłoszeniami, ale to po weekendzie. Macie pozdrowienia od obu dziewczyn, ode mnie też:)
  2. Ja będę we wrześniu to się z Kasią na pewno wybierzemy i będziemy focić:) Jak już sa wybiegi to bedzie łatwiej. Ja musze odnowić allegro, bo teraz sie zakończyło.
  3. Buziale Jolu:) Dużo wytrwałości, bo jesteś niesamowitą osobą. ps. Kociaki wisza na allegro z Twoimi danymi.
  4. a myślałyście o kastracji chemicznej? Ja swojemu Bismarckowi na dniach planuję wszczepić kolejny implant. To niestety większy wydatek niż zwykły zabieg, ale chyba jedyne wyjście na ograniczenie popędu u psa. Działa przez 6 miesięcy i kosztuje około 200 zł.
  5. Ja nie dam rady;/ ten miesiąc to Bismarcka wysyp chorobowy...
  6. Doszly nam zeby - nigdy nie były super, ale teraz dziąsła od wczoraj fatalnie wyglądały. Lece po pieniądzory, mam receptę, od jutra 10 dni kolejnego leku. Czekam też na info z implantem, bo wet jeszcze go nie stosował i ise dowie, skąd go brać. Jak się nie uda to w b-cu się z wetką moja dogadam. Pozdrawiamy.
  7. Bo jabłko to fajna sprawa, mój poprzedni psiur też tak z nimi latał. Jak będziecie w okolicach Trójmiasta to zapraszam:)
  8. Mam nowy spis czipów. Zeszły ze stanu - Daszeńka, owczarek z lesnej ten duży, Wicio i Drops. Torro już odjajczony. Jest 6 kotów, wszystkie wycięte. No i Fibi Beaty pojechala w niedzielę do wro z jednym z kociaków. Jakby ktos miał chętnego z okolicy to Beata ma 18 maluchów do oddania [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1738422033[/url]
  9. mamy gości, więc co robi dobrze wychowany pies, gdy nie ma włascicielki? Nie pozwala spokojnie zjeść, bo siedzi i sępi;) Chyba jest zadowolony, bo jest rozrywka. Nawet na spacer wyszedl, a poznał ich wczoraj, bo to w sumie znajomi znajomego. Tak mi się pies rozwinął:)
  10. Wiecie co, robić z psa takie pośmiewisko - ja nie wiem;)
  11. [quote name='joaaa']No wiem.... :) Jako przerywnik zobacz: Mańka pilnuje karmy: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=223761941001570&set=a.222878081089956.63267.100001032987384&type=1&theater Mania jest superowa:)
  12. Jak sie chcesz powspinać to pogadaj z lolka:) U nich w rodzinie nawet Luśka po skałach biega;)
  13. Bidoczek... Bismarck lepiej, jescze własciciel przywiózł ciacha jak czekaliśmy na kolejnych chętnych i Bismarck dostał kawałek - latał później jak wariat. Ja mu reżim wprowadzam i nie ma nic dodatkowego, bo jednak mnie nie ma przez 10 godzin przez większość tygodnia. Ale dzisiaj piatek;) U mnie dużo nie padało.
  14. http://img811.imageshack.us/img811/8873/kastor5.jpg szef całej okolicy:) Piekny kawał piesa.
  15. To musicie bardziej dzikich plaż szukać. Bismarck wbrew nadziejom nie zachwycił się piaskiem - woli okoliczne zarośla;) Buziole.
  16. Bidulka.... U nas bez rewolucji żołądkowych. Dzisiaj zrobił dobre wrażenie na dziewczynie, która oglądała mieszkanie. Jest gwiazdą, a teraz poszedł spać, bo aż 2 osoby nas odwiedziły. Wcina tablety z pasztetem. Tez już nie mogę się doczekać września, jescze miesiąc z hakiem:)
  17. Tablety już mamy - dzisiaj jedna poleciała w pasztecie, ale był zadowolony;) Od jutro przez 2 tygodnie po 2. Jutro własciciel przychodzi z chętnym oglądać mieszkanie, więc nie będę ryzykowac ewentualnej biegunki po 2... Bo my od września się przeprowadzamy. Bismarck oczywiście poszedł ze mną do weta, bo on na każde wyjscie jest gotowy. Napierw usiał wprost do drzwi, ale jak zauważył, ze on nie będzie ruszany to poszedł sobie na wagę i się ponownie zważył;) Chyba lubi takie sprzęty, bo nigdy nie odmawia. Pozdrawiamy
  18. Wyniunany, buziole dla Moniastej:) Lecimy na spacer, bo już krzyczy. Zobaczymy co będzie po kilku dniach, oby sie poprawiło. Niestety swoje lata już ma i raczej lepiej nie będzie. Dostał w życiu swoje i zapewne teraz będzie to wychodzić. Pozdrawiam i miłego wieczoru dla wszystkich.
  19. Bismarckowi łapy sztywnieją - dzisiaj byłam u weta i jutro przyjdzie coś na stawy, podobno dobre. Zobaczymy. Niestety starość nas dogania coraz bardziej...
×
×
  • Create New...