-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
Witajcie. Dzwoniła do mnie Beata, że lolka jest cały czas bez neta - z jej tatą nie jest dobrze i w zasadzie jest non stop w szpitalu przy nim. Beata z kolei też miała pogrzeb w bliskim kręgu rodzinnym i dopiero się ogarnia. Przez weekend zasięgnie wiedzy jaka jest decyzja dt, pojawiła się też inna chętna na widoku, ale to tez będzie badane. Jak już wszytsko się dowiem to zaraz napiszę. Jesli te koncepcje ds odpadną to już powoli trzeba będzie ruszyć z ogłoszeniami, ale to po weekendzie. Macie pozdrowienia od obu dziewczyn, ode mnie też:)
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
magda z. replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Joluś trzymam kciuki:) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
magda z. replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Buziale Jolu:) Dużo wytrwałości, bo jesteś niesamowitą osobą. ps. Kociaki wisza na allegro z Twoimi danymi. -
a myślałyście o kastracji chemicznej? Ja swojemu Bismarckowi na dniach planuję wszczepić kolejny implant. To niestety większy wydatek niż zwykły zabieg, ale chyba jedyne wyjście na ograniczenie popędu u psa. Działa przez 6 miesięcy i kosztuje około 200 zł.
-
Doszly nam zeby - nigdy nie były super, ale teraz dziąsła od wczoraj fatalnie wyglądały. Lece po pieniądzory, mam receptę, od jutra 10 dni kolejnego leku. Czekam też na info z implantem, bo wet jeszcze go nie stosował i ise dowie, skąd go brać. Jak się nie uda to w b-cu się z wetką moja dogadam. Pozdrawiamy.
-
Bo jabłko to fajna sprawa, mój poprzedni psiur też tak z nimi latał. Jak będziecie w okolicach Trójmiasta to zapraszam:)
-
Mam nowy spis czipów. Zeszły ze stanu - Daszeńka, owczarek z lesnej ten duży, Wicio i Drops. Torro już odjajczony. Jest 6 kotów, wszystkie wycięte. No i Fibi Beaty pojechala w niedzielę do wro z jednym z kociaków. Jakby ktos miał chętnego z okolicy to Beata ma 18 maluchów do oddania [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1738422033[/url]
-
Wiecie co, robić z psa takie pośmiewisko - ja nie wiem;)
-
Jak sie chcesz powspinać to pogadaj z lolka:) U nich w rodzinie nawet Luśka po skałach biega;)
-
Bidoczek... Bismarck lepiej, jescze własciciel przywiózł ciacha jak czekaliśmy na kolejnych chętnych i Bismarck dostał kawałek - latał później jak wariat. Ja mu reżim wprowadzam i nie ma nic dodatkowego, bo jednak mnie nie ma przez 10 godzin przez większość tygodnia. Ale dzisiaj piatek;) U mnie dużo nie padało.
-
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
magda z. replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
To musicie bardziej dzikich plaż szukać. Bismarck wbrew nadziejom nie zachwycił się piaskiem - woli okoliczne zarośla;) Buziole. -
Tablety już mamy - dzisiaj jedna poleciała w pasztecie, ale był zadowolony;) Od jutro przez 2 tygodnie po 2. Jutro własciciel przychodzi z chętnym oglądać mieszkanie, więc nie będę ryzykowac ewentualnej biegunki po 2... Bo my od września się przeprowadzamy. Bismarck oczywiście poszedł ze mną do weta, bo on na każde wyjscie jest gotowy. Napierw usiał wprost do drzwi, ale jak zauważył, ze on nie będzie ruszany to poszedł sobie na wagę i się ponownie zważył;) Chyba lubi takie sprzęty, bo nigdy nie odmawia. Pozdrawiamy