-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
u mnie też przeprowadzki były, awarie komputra i uropl, ale już nadrobiałm oglądanie. Niestety z tymi psimi jedynakami to już tak jest - mój Bismarck też srednio tolerował lolki Luśkę, jak się w zeszłym roku urlopowała - na spanie to juz obowiązkowo chodziła spać osobno, a w dzień trzeba było patrzeć, bo Bismarck to zbój;) Niunia wesolutka i radosna, ma wspaniałych ludzi wokół siebie , to co się dziwić:) Pozdrawiamy z Bismarckiem.
-
lp 646, 6 miesięcy, od 17.09.2011, suczka. Spokrewniona chyba z psem lp 645. Cicha i powoli się otwierała, później płakała jak już się bliżej zapoznała z P. Małgosią i Kasią [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/5/d9548db0fa905e0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/5/9c757a7cdbd84e49med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/5/f2c7304d3927c704med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/5/5cc678bb22cb5947med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/5/4054e140c037916emed.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, ze jutro uda mi się kolejne zdjęcia dodać.
-
lp 87, czip 064890, samiec, 8 lat. Pies jednego właściciela, generalnie do pilnowania, bo nie jest przyjazny, a wroga skutecznie odstraszy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/7904d860603c4a83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/0ddc58b438494000med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/1a2dc8faadd58e26med.jpg[/IMG][/URL] lp 645, 6 miesięcy, samiec, raczej mały [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/d0f4e9e4889a18d9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/b5aa0fdfe5fded06med.jpg[/IMG][/URL]
-
lp 650, samiec, od 19.09.2011, więcej danych jeszcze nie było. Bardzo sympatyczny pies w typie owczarka niemieckiego. Wychudzony lekko [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/8d9230c2464c9f51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/b8ef8c003ad62457med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/89e68c2a97f1a9fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/8828a360d8c4066emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/9cbe45174134d253med.jpg[/IMG][/URL]
-
lp 652, od 20.09.2011, samiec. Został przywieziony akurat przy nas. Więcej informacji nie mam [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/15887b1852dea004med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/7fad539de27e2bd5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/72a39d01cb43b0a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/cdd65933c0602052med.jpg[/IMG][/URL]
-
york został adoptowany, tak mi ostatnio kierownik powiedział. Raz go wzięto i oddano, ale póxniej ktoś go zabrał. Wczoraj nie miałam siły nawet na włączenie komputera w domu, zaraz jak zjem to podrzucę kolejne fotosy lp 11, czip 673766, samiec, od 03.04.2007, 8 lat (ale nie wiem, czy w momencie przyjęcia, czy teraz...) gryzą go psy na boksie, spokojny, fajny psiak. W typie owczarka niemieckiego [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/654db54f3cf87774med.jpg[/IMG][/URL] lp 574, czip 283583, samiec, 5 miesięcy, od 17.08.2011, po wypadku - nie miał złamania, ale stłuczenie silne. średnio-mały, bardzo wesoły i towarzyski. Siedział z psem wyżej w jednym boksie i się zgadzały. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/ffd2b84442ff21b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/ff30c03dba4d66c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4/6b7405de21d99ff5med.jpg[/IMG][/URL] taki jestem przymilny chłopak:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3/1ed3d091373fe882med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='fioneczka']a se chłopaczek jod wdycha ;) buziaki dla Was !![/QUOTE] Chyba klimat mu tutaj sprzyja. Na razie będzie odpoczywał - dzisiaj znajomy wyjechał, więc Bismarck po 3 tygodniach zaczyna powrót do spokojnego żywota, jaki sobie we dwójkę pędzimy. Buziole także przesyłamy i lecimy na dzielnię na spacerosa. Jescze musze mu jedzenie na jutro przygotować, kąpiel i spać, bo o 5.50 pora wstawać.
-
[quote name='Slashanny']Mają Państwo więcej informacji na temat [B]Krawacika[/B] z pierwszej strony? Jaki jest wobec pięcioletnich dzieci? Czy toleruje inne psy i zwierzęta jak królik? Lubi długie spacery po łąkach? Nadawałby się do zawodów frisbee? Byłabym nim na poważnie zainteresowana. Mieszkam w mieszkaniu z balkonem. Mogę zapewnić psu ogrom ruchu. Ponadto będziemy ćwiczyć również frisbee. Jestem osobą bardzo kochającą zwierzęta.[/QUOTE] Królika to trzeba by było sprawdzić, ja nie pamiętam czy mad nim dłużej wisiałam, jak teraz byłyśmy.. Z Dziećmi to tez najlepiej sprawdzić - my tam dieci nie mamy do testów... Miałam awarie komputera - umarł mi system. Na dniach dodam kolejne zdjęcia. Z tego, co wiem, to york już poszedł do adopcji.
-
[quote name='Shawnee']Magda, jaki charakter ma on???[/QUOTE] tydzień temu był apatyczny, teraz szczekał jak nakręcony - słyszał nas jak byłysmy na wybiegu. P. Basia chciala go wyczesać, ale ją złapał za rękę. Raczej jak większość yorków jest rozpuszczony i nie nauczony dobrych manier... W związku z jego zachowaniem raczej bym go nie poleciła do rodziny z dziećmi do 12 lat, czyli takich, które do końca nie rozumieją, że należy dać psu przestrzeń. Ma zdiagnozowane problemy z krążeniem. To już taki emeryt z własnymi zasadami i dolegliwościami. mam kilka nowych zdjeć, ale sa chyba ciemniejsze. Nie wyciagałysmy go z klatki, bo i czasu nie było duzo, a ja teraz nie wiem, kiedy przyjade następnym razem.
-
[quote name='Alicja']czyli dieta ,,zero,,[/QUOTE] ja tez tak zawsze robię, lepiej dać na chwile odpocząć przewodowi pokarmowemu, a psiak odpasiony, to i krzywda mu sie nie stanie;) Moniasta fajnie wygląda. Buziole.
-
Zdjecia będą spływać powoli, bo na bieżąco staram isę ogłaszać poszczególne fafiki. Dodanie ich tutaj niewiele zmieni, więc trzeba to robic równocześnie. Mini pakiet ma york, rudy z wybiegu, szczyle, husky, 8-miesieczny mieszaniec asta. Także na allegro bede je podmieniać sukcesywnie. Dopiero teraz sie zorientowałam, ze mi sie poprzednie ogłoszenia przeterminowały - niestety nie mam na nie zbyt wiele czasu... Od ostatniego tygodnia trochę sie ruszyło ze szczylkami, ale jescze zostało kilka. lp 440, czip 064 623, mix husky, czarno-biały, 5 lat, od 17.06.2011, niedowidzi. Pełen energii i miłosci do człowieka. Jak wychodził do zdjęcia to nie wiedział do kogo się cieszyć. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/a2ea77bf8bd8b54amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/9259eed1d65a5fe3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/5608944d903bb11emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/b46d07b8af8ce5famed.jpg[/IMG][/URL] a taki głufol ze mnie jest:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/2e1e8683efaedf6fmed.jpg[/IMG][/URL] dzięki Joanno za foty:) wykorzystam przy ogłoszeniach.
-
Podróż bez sensacji, tylko poczatek był sredni, na szczęście miły pan konduktor wsadził potwora do pociagu - w Gdańsku jest bardzo niski peron. w domu od razu padł jak zabity, bo spać przecież nie bedzie, jak pociag hałasuje.... Wycieczka do Szklarskiej Poręby i nad wodospadem, bo cieniasami nie jestesmy, poszlismy jeszcze z dobry kilometr dalej:) w tle miska podróżna
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/2e4e3434e8729609med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/22ee1c9fc1a44320med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/15ee62675bf4471amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/70c1687479a3bbe6med.jpg[/IMG][/URL]
-
psie przedszkole - płaczą strasznie i proszą o domy.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/2f67aea564ad9fb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/747914da4fc33372med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/edde3c2e088a17bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/ff70e128c790d2bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2781/8e654e0aead838c7med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja jechałam ostatnio z Gdańska do Zielonej Góry, tez trafiłam na przedział z miła panią, która miała wczesniej psiaki. Z powodu lęków Bismarcka, ktore pomimo wszystko w nim siedzą, wieźlismy sie 1 klasą. Konduktor był tak miły, ze wniósł mi psa do pociągu - czasami lepiej nie wiedzić, ze pies może zastrajkować;) W Gdańsku jest niski peron, trzeba wysoko zadrzeć noge na pierwszy stopień, a moja bestyja chyba pierwszy raz jechała takim transportem. Po zapewnieniach, ze nie zje, pan wsadził mi Bismarcka - 27 kg, czyli połowa tego co ja ważę... Po 8 godzinach ponownie trafilismy na niski peron, ale wyskoczyć łatwiej niż wejść:)
-
Niektóre zdjęcia nie są ostre, bo za późno spojrzałam, ze nie ta opcja była włączona.... czip 283691, lp 593, 10 lat, obustronna zaćma, samiec, od 28.08.2011. Biega z wiecznym uśmiechem i nakręcony jak samochodzik. Bardzo fajny pisak do domu z ogródkiem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/09c43cb111af4b96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/1fa5c80b519748d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/6249eb9aad466aa3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/699dcb0e33b1af7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2780/5cf464f83154abb2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Kasia jeszcze cierpi męki u dentysty, więc ja mam chwile, aby nadrobić zaległości lp 33, czip 786597, od 19.05.2008, 6 lat, mniejsza wersja dobermana, średni pies, bardzo sympatyczny [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2776/2a7f7f9c3ee83975med.jpg[/IMG][/URL] lp 110, czip 065003, od 09.09.2010, 7 lat, mieszaniec w łaty biało-czarne, sredni [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2776/5a6762dcc8f5cd92med.jpg[/IMG][/URL] i chłopaki razem, bo siedza w jednym boksie, tam niestety nie ma dobrego swiatła [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2776/e50c1a0c110d6442med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2776/b583f53f6a0c4e8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2776/44b3bd56e514fa11med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dorota k.']Magda, jak będziecie w schronisku - zobaczcie proszę, czy czasami nie ma tej suni [URL]http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=134519[/URL] pani wczoraj dzwoniła zrozpaczona - już ponad miesiąc jej szukają.[/QUOTE] najlepiej przesłać do kierownika maila ze zdjęciem - mnie sie nie otwiera zdjęcie w ogłoszeniu;/
-
[quote name='IwonaWoj']A czy można się dowiedzieć dokładniej w jakim stanie jest yorczkowy dziadziuś? Czy oprócz spraw krążeniowych, był badany, ma jakieś inne dolegliwości? Jest niedożywiony? Jest sam w boksie, na obserwacji ? Jest agresywny czy wprost przeciwnie?[/QUOTE] wszystkie dane sa podane w opisie - więcej info nie mamy. w schronie jest prawie 200 psów i raczej nie ma funduszy na dokładne badania, ważniejsze sa sprawy bieżące, jak jedzenie. Psiak siedzi na małych boksach, jest juz po kwarantannie, która trwa u nas 2 tygodnie, ma czipa i komplet szczepień. Jest sam raczej z powodu swojego wieku. My go nie wyciagałysmy z klatki, wiec nie wiemy jak z jego waga, ale nie wyglądał źle. Nie było nas tam od duższego czasu i mialysmy niewiele ponad 2 godziny na ogarnięcie wszystkiego. Nie sprawiał wrażenia agresywnego, na nas spokojnie zareagował, z innymi psami nie testowałyśmy. Bedziemy we wtorek najprawdopodobniej jeszcze raz, bo ja juz w sobotę wracam na pomorze. Jutro dodam kolejne foty innych psów.
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
magda z. replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Dłużyna Górna, przyjechałam na urlop w rodzinne strony i od razu wycieczka do schroo, puszczam dziadka też na okoliczne portale, bo to schron na przysłowiowym końcu swiata, chyba, ze macie na Dolnym Ślasku dt. lp 563, czip 283561, york, 14 lat, niewydolny krążeniowo?, od 08.08.2011 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/296e48345efd27bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/d5c621db0968bfcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/7e0ff68177dcc7a8med.jpg[/IMG][/URL]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dłuzyna Górna, okolice Zgorzelca lp 606, czip 283696, 8 miesięcy, samiec, od 02.09.2011, mix amstaff [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/bf513d7c3e7eec1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/2acacb8afc15211emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/5e69ea524c62db32med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/f0aa34cfa28f0de9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2738/29b1d4709f8ddce2med.jpg[/IMG][/URL]