Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. nie ma to jak kupka piasku i szczęście pełne;)
  2. osiołek;) publiczne okazywanie uczuć go nie bawi ja chcę do parku.... widok z Góry Gradowej, Bismarck też był, ale z racji wątpliwych barierek nie podziwiał widoków z góry, ale czekał kilka metrów obok - pieknie wykonuje komendę zostań, nawet jak szedł beagle:)
  3. jak walizka wyjechała na środek to już wiadomo Plaża go nie ciągnie, wolał park obok, zresztą na piach wszedł tylko na chwilę, co by nas żadna sm nie złapała;)
  4. Mam:) przed wyjazdem na szkolenie - mina mówi sama za siebie Wczorajsze zwiedzanie Brzeźna
  5. Fioneczka rzeczywiście jak torpeda była:)
  6. Bismarck przeżył, Ola też. Zbój tak się rozkręcił, że ja o 5 rano na spacer wyciągnął... Miał fajna opiekę, mam na przyszłosć osobę stąd. Pozdrawiam ciepło:)
  7. Ostatnie allgero zakończyło się liczbą wejść na poziomie 1500. Więcej na razie nie mogę zrobić, własnie wróciłam ze szkolenia. Nadrabiam zaległości, dzisiaj pracuję w domu. Buziole i pewnie się zobaczymy we wrześniu i wtedy z Kasią nadrobimy focenie zwierzów. Mam też kilka gadżetów na bazarek, które mi z b-ca przywieziono.
  8. Dzieki. Bismarck wczoraj zaliczył pierwsza próbę z sąsiadki córką - było ok. Ja po pracy musiałam jescze coś załatwić i Ola z nim wyszła. Zostanie na Pomorzu, ale we wrześniu odwiedzimy Dolny Śląsk:)
  9. magda z.

    Metamorfozy

    [url]http://img838.imageshack.us/img838/5662/unled49.jpg[/url] jaka zrelaksowana:)
  10. Zostaję na Pomorzu - na czas nieokreślony już.
  11. Bo on ma ważną misję, a Ty go od pracy odciągasz;) Piękny pies.
  12. [quote name='dorota k.']Żabka uciekła też od tej rodziny. Nie wiem gdzie jest :( Z dobrych wiadomości - to taka, że Prezes (nasz Astek) znalazł domek. Pojeechał do znajomych P.Joanny koło Bolesławca. Więcej szczególów nie znam.[/QUOTE] Super:) to go ściągnę z allegro. Oby to już był koniec jego drogi.
  13. [quote name='IVV']psuje ? ta rasa ma dopiero 150lat i pierwsze yorki wazyly 12kg i szczerze mowiac te wieksze maja mniej klopotow zdrowotnych. te malenstwa to wymysl ostatnich moze 8-10 lat[/QUOTE] Zgadzam się, moja kumpela miała pierwszego yorka kupionego z papierami w 1994 roku chyba. Aris byl postawny, swoje ważył i dożył 15 lat. Dwa lata temu się uparli na kolejnego, jest malutki, już mu się tchawica zapada, kupiony od tej samej hodowczyni, no i nie dorównuje Arisowi psychiką.
  14. ano nie mam zacięcia ostatnio. Dzisiaj byłam na imprezie familijnej, w zeszłym tygodniu też była rocznica komunii kuzynki córki. Z Bismarckiem zostanie są sąsiadki córka, już byliśmy na spacerze, wczoraj u nas była z dobrą godzinę.
  15. Mój Bismarck też w domu szybciej się otwiera, ale ponieważ teraz mieszkamy sami to sąsiadkę już na podwórku poznaje;) Za to jej córka zostanie z nim teraz na 3 dni i w domu ok, a za kilka godzin na podwórku już długa chciał dać;) Mona jak taka krówka na polu wygląda. Pieknie jest łaciata. Buziole
  16. pobieżnie wątek ogarnięty, sterylka Lajki wpisana, wątki Leosia i psów z pola są 1 poście, czekam jescze na czipy od kierownika, aby inne uporządkować. Do allegro zaraz dodam nowe psiaki, postaram się też jakoś je poroznosić po necie. [url]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1651582014.html[/url] czekam też na nowe foto psów z pola i Leosia, to wtedy mozna je dodać na tej aukcji
  17. [quote name='madziara1983']jestem w szoku ale to jest jakiś chory kraj. to co mają robić ludzie jadący z psami na wakacje..paranoja jakaś .[/QUOTE] już od kilku lat są zakazy, wiele osób sobie nie zdaje z tego sprawy, najlepiej się zorientować przed wyjazdem. To względy chyba sanitarne
  18. no nie można na plażę, w Sopocie od marca już, a gdynia i gdańsk od maja. Jak wejdziesz i sm Cię wyłapie to mozesz mandat zapłacić. Są znaki przy każdym wejściu na plażę. Najlepiej jeździć gdzieś pod miasto, mi osoby z pracy mówiły o Sobieszewie, bo tam takie dziksze plaże już są.
  19. Jestem myślami z Wami. Oby to był juz koniec, a wszystkie futzraki wyszły bez szwanku z tego...
  20. od maja jest zakaz wchodzenia z psem na plażę, był jescze na święta w kwietniu. Mieszkam w południowej częsci miasta i nad morze musze tramwajem się dostawać, wiec nie byłam od świąt. czasu też brak. Bismarck się sypnął z sierścią, ale już odrasta, bo go przetrzebiło trochę. Ja na moje oko to ciastka go uczuliły.
  21. Gdyby nie mój Bismarck to bym Was zaprosiła, chyba że mu opiekuna na ten czas znajdziesz:)
  22. Fotencja super, kociątko piekne:) Trzymam kciuki za zdrowie psiaków - niestety odpowiedzialność niektórych osób czasami przeraża...
×
×
  • Create New...