Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Skoro tak... Jeśli wizyta przedadopcyjna wypadnie pozytywnie, to myślę, że trzeba będzie interesować się psiakiem przez jakiś czas. Może panią zprosić na dogo do wątku? I jeszcze jedno, trzeba zasugerować, żeby pies do czasu całkowitego oswojenia sie z warunkami życia w mieście, chodził na szelkach. Było kilka przypadków wymsknięcia się przestraszonego psa z obroży. Nie chce nawet myślec.
  2. Miecio, piękny pies, chce do domu.
  3. W górę sunia! Ty nie możesz długo czekać.
  4. Kto pokocha Krecię?
  5. Ruszaj na początek Kajtusiu, może tam ktoś na ciebie czeka.
  6. Aniu, myślę, że musisz napisać pani uczciwie jak sie Iwan zachowuje i co ją w najbliższym czasie czeka. Czy jest gotowa poświęcić mu tyle czasu i troski żeby wrócił do ludzi.
  7. Rzesza mieleckich Onków wypatruje domów.
  8. Nie wiem o co chodzi, ale zdumiało mnie takie podejście:-o
  9. Oby Iwanowi udało sie znaleźć bardzo dobry domek. Trzymam kciuki.
  10. Kajtuś ma coś z huskiego;). Piękny jest!:loveu: Pokaż się piesku wzystkimjaki jesteś śliczny.
  11. Czy ten szczeniak jest w schronisku i jest sunią? To jest zdjęcie z lutgo. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/szczeniaki%2018.2.07%20(9).jpg[/IMG]
  12. Baronie, gdzie twoj osobisty domek?
  13. Przebiegnij się na początek, mała.
  14. Grall nadal czeka na dom.
  15. Graynew, pisz pisz jak najczęściej. Tyle psów czeka, może ktoś wypatrzy swojego.
  16. Piękna parka wyżełków wypatruje domów.
  17. Hienka szuka domku na początku.
  18. Gratuluję! Koniecznie musisz pisać co i jak z Mamuśką, a może jakieś zdjęcia? Myślę, że Mamusia szybko zrozumie, że to jej nowy domek i nie będzie żadnych zatargów i niesnasek z pozostałymi zwierzątkami.
  19. [quote name='justynavege']iśc ? przeciez mozna podjechać[/quote] :happy1::lol: No to nie macie wyboru, trzeba jechać;)
×
×
  • Create New...