Halciu, nieco innymi drogami chodziłyśmy;), ale Twoje sunie i ich losy śledziłam:eviltong:.
Pies piękny, a skoro ludzie trzymają dogoi w blokach ,to czemu nie mieszańca?
Jak się znajdzie mądry człowiek, to moim zdaniem problemu nie będzie.
Piękny Iwan, dystyngowany i z klasą, czeka na własnego człowieka.