Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wstawiłam Iwana do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6757431&posted=1#post6757431[/URL] i tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6757516#post6757516[/URL] i tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6757571#post6757571[/URL]
  2. Gdzie podziewa się człowiek Miecia?
  3. Czyli nikt nie sprawdza domków do których idą pieski?:shake:
  4. W górę Iwan! Czy ten namiar jest na Ciebie? Jutro zrobię mu allegro.
  5. Emilek, mały, starszy piesek traci nadzieję, czy zdąży zamieszkać we własnym domu?
  6. Gdzieś jest domek Kaji, tylko jescze o tym nie wie.
  7. Tyle pięknych piesków czeka w schronisku.:-( Kto pokocha chociaz jednego, no kto?
  8. Ten piesek moim zdaniem ma coś z charta i doga. (Car Iwan) Jest cudny. Zresztą pozostałym nic nie brakuje. Aniu, załóż mu wątek i trzeba go dać na allegro. Czy adoptując psa w Wąsoszkach trzeba podpisywać umowę adopcyjną? To może być łasy kąsek dla pseudo..
  9. Piękne, spokojne wyżełki szukają domu.
  10. Zapomniane starsze pieski, wciąż czekają na domy.
  11. Szukamy domku na początku!
  12. ANKA_89, tak mi przykro:-( Mięta nie doczekała lepszych czasów. Ludzie potrafią być podli. cyt."jest nowy psiak,dogowaty biało czarny,niecały rok,przestraszony,podejdzie obwąchać,ale wystarczy jeden ruch i już ucieka z podkulonym ogonem,na szyi ma coś co miało być obrożą,piesek błąkał się po ulicach;" Wydaje mi się, że jest zapotrzebowanie na młode dogowate. Może mu założyć wątek?
  13. Grall przypomina, że czeka na dom.
  14. Wesoły Wesołek czeka na dom, czy nie zatraci tej radości życia?
  15. [quote name='Paulina_mickey']Psiak nie żyje...:placz: :placz: :placz: [*] [*] [*][quote] To bardzo smutne:-( Nie dostał szansy na lepsze życie:shake:
  16. Kierunkowy 34 ma śląskie, Częstochowa.
  17. A co z transportem? Bo to chyba ten domek od Gandzi?
  18. W góre Krecia!
  19. Kto pokocha Kaję i da jej domek?
  20. Nikt do ciebie biedaku nie zagląda:shake:
×
×
  • Create New...