Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Murka'] W przypadku Pijaczki czekamy na informacje ze schroniska czy kicia umie wskakiwać na stoły itp., quote] A szylkrecia nie chodzi po stołach?
  2. Nikt tutaj nawet do ciebie nie zajrzy, biedaczku:-(
  3. Kiedy się odmieni los Karolci?
  4. No to poczekamy i zobaczymy jak się rozwinie akcja.:cool1: A tymczasem Iwan pokazuje sie na początku.
  5. ONeczki szukają domków na początku.
  6. Piękna psinka czeka! Kto się w niej zakocha?
  7. W górę staruszki, wy nie macie zbyt wiele czasu na czekanie.:shake:
  8. O rety! Kawał drogi. Przyjedzie po niego?
  9. Kliknij na jej Nick i napisz prywatną wiadomość. Jak będzie mogła, to odczyta. Lub też dzwoń. Na pocżatku wątku jest tel.
  10. Wstawiłam Bułeczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6836476#post6836476[/URL]
  11. Ona jest, mniej więcej, wielkości kota?
  12. Będzie dobrze, musi być! Widocznie to nie był dom dla Pati.
  13. Dobre wieści!:lol:
  14. Podniosę mieleckie szczeniorki. To dobrze, że szczeniak już bezpieczny w nowym domku.
  15. Graynew, jasna sprawa, że imię musi odpowiadać Wam i pieskowi. Rex to bardzo ładne imię. No ale może jeszcze ktoś zaproponuje jakieś inne? Mieleckie psiaki czekają, by ktoś je pokochał.
  16. Czy odezwała się pani w spawie adopcji Miecia?
  17. Piękny Iwan wyparuje własnego człowieka!
  18. Proszę, proszę... To się nazywa rozmach:lol: Za jednym zamachem adopcja i oferta pomocy. Natusiu88, witaj. Cieszę się, że Ania nie będzie już sama.
  19. Pieseczki, biegnijcie na początek.
×
×
  • Create New...