Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. I jak tu teraz zamknąc takie zwierzeta, które zaznały wolności. A może on /ten rolnik/ je wypuszcza, żeby spenetrowały większe terytorium? Kajtek, pies do pasienia i poszukiwań, sam szuka domu. Czy ktos potrzebuje takiego wszechstronnego psa?
  2. Piękne niebo nad schroniskiem;) [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7926/23906994ki3.jpg[/IMG] Piękne psy czekają na domy.
  3. W tej sprawie Ulka18 będzie pomocniejsza. Musimy zaczekać, aż tutaj zajrzy. A za Wielką trzymam mocno kciuki, żeby się udało.
  4. Wstawiłam Bułeczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6960366#post6960366[/URL]
  5. Mieleckie psy czekają na domy.
  6. Makary nadal czeka na dom.
  7. Do góry pieseczki!
  8. Ania! To u was w lasach żyją świnki wietnamskie? A może przeszły przez zieloną granicę?
  9. Wstawiłam Bułeczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6948011#post6948011[/URL]
  10. A po czym poznajesz, że świnki? Ja jakoś od tyłu nie rozpoznaję:cool1:
  11. "Własciwie to mnie nie ma. Ale nie odchodź, chcę ciebie mieć blisko...człowieku" [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3787/77856490au0.jpg[/IMG]
  12. Tutaj wygląda jak szczeniak: "No popatrz co robię, patrz tylko na mnie, no już!" [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3498/32554438yt4.jpg[/IMG]
  13. No może tu i ówdzie Miecio się zaokrąglił, ale wcale nie jest źle. Fajne pieski, mają podobne umaszczenie i jak ładnie się razem bawią.
  14. Ło rety! Mądry pies, że nie podchodził, bo tam locha z młodym. Gdyby trafił na stado owiec, to pewnie już byłyby Twoje:evil_lol:
  15. W tych oczach jest smutek i nadzieja: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2825/29522097xn9.jpg[/IMG]
  16. Żeby tylko znalazł się człowiek, który oprócz tego, że pokocha to i przygarnie.
  17. Gdzie twój domek, Hacerku?
  18. Miecio, piękny beagielek czeka na dom.
  19. :crazyeye:To kawał chłopa z niego! Kto pokocha Boksia?
  20. Dawaj, dawaj Cioteczko zdjęcia! Co też ten haszczak tam wyniuchał?
×
×
  • Create New...