Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Starsze pieski czekają!
  2. Tak, to możliwe, że ona całe życie spędza w schronisku. Kochana, biedna sunia:-(.
  3. Pokazujemy się na początku, tam może teraz ktoś wypatruje Miecia.
  4. Czy coś ruszyło z rozmowami, czy nadal cisza?
  5. A gdzie reszta zdjęc? Czekamy na pokaz szczęśliwej ślicznotki z domku.
  6. [quote name='graynew']Świetne jesteście jedna pisze że nie ma co podrzucac a druga ze tu sa linki :) [quote] :hmmmm::confused::niewiem:
  7. Rino i Czaruś, przekochane psiaki czekają na domy!
  8. Podniosę piekne psiaki czekające na uśmiech losu.
  9. Malutka suczka czeka. Kto ją pokocha i przygarnie?
  10. Graynew, jeśli chcesz popodrzucać mieleckie psiaki;), to w moim podpisie jest link do wszystkich watków mieleckich psów. Zapraszam! Mieleckie ONczki czekają na domki!
  11. Przeczytałam wątek Gralla i to wszystko wiem. A jednak mam nadzieję, że gdzieś jest ktoś, kto mógłby mu zapewnić to, o czym piszesz Mar.gajko. I wcale nie pociesza mnie fakt, że inne gdzieś mają gorzej, mając własnego człoweika. Ale to już temat na dłuższy wywód. Mar.gajko, nie myśl czasem, że mam jakieś zastrzeżenia do opieki nad Grallem. Robicie co w ludzkiej możliwości i jeszcze... Ja Was podziwiam.:loveu:Mało jest ludzi, którzy zbobyliby się na taki heroizm. Grall, piękny i radosny pies wypatruje swojego człowieka!
  12. Co nowego u Gralla? A może jakiś domek się szykuje? To aż nieprawdopodobne, że taki piękny z wyglądu i charakteru pies, nie ma własnego domu.:shake:
  13. A ja myślałam, że ona jest więkasza. A tu taka malizna:loveu: Śliczna psiunia.
  14. Niewidomy Mawi też znalazł dom. Nie jest łatwo, ale nie jest niemożliwe. Trzeba wierzyć, że znajdzie się taki ktoś, kto pokocha i przygarnie Loga. Na pierwszą piesku!
  15. Świat jest pełen dwulicowych, obłudnych, nieczułych dwunożnych. Ale też jest nie mało tych wrażliwych i troskliwych ludzi. I Ty Aniu do nich należysz. Wierzę mocno, że nic w przyrodzie nie ginie. Ta osoba odbierze co jej, w odpowiednim momencie. Może będzie okazja zapytać ją, gdzie jej sunia? Głowa do góry i rób swoje!
  16. Kajtuś pięknie prosi o domek! Pokochaj Kajtusia!
  17. W górę psinki! Czekam na nowe zdjęcia. Może to i lepiej, niż gdyby miał spędzić żywot na łańcuchu. A domek na pewno sie znajdzie.
  18. Kaja czeka już tak długo:-( Czy coś się odmieni w jej życiu? Kajunia chce poczuć smak własnego domu.
×
×
  • Create New...