Ależ Murko to nie wada, lecz zaleta.:cool1: Popatrz jak się towarzystwo rozruszało. U mnie też tyle futrzastych i sobie chwalę;).
Fakt, że gabaryty Twoich są inne niż moich. To może być argumentem na nie. Ale nóg tyle samo;)
To jest odpowiedż na 135 post Murki