Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Amory znowu są obserwowane. Niechby ten obserwator zakochał się tak, żeby zechciał przytulić do serca i zabrać Amora do domu.
  2. Szczeniaczki szukają domków.
  3. ONeczek czeka własny dom.
  4. To dobra myśl, tym bardziej, że często potencjalny domek nie oglada całego wątku tylko początek.
  5. Karolcia ma allegro i obserwator cały czas jest. Może się zakocha i zabierze Karolcię?
  6. Ale jeszcze decyzja nie zapadła? Może jeszcze coś się zmieni przez te parę dni? Matko kochana, przecież ten pies w schronisku był spokojny. Trzeba dać mu szansę.
  7. Mała Poziomka nadal czeka i tęskni za własnym domem.
  8. Taki śliczny psiak i jeszcze czeka? Nieprawdopodobne:shake: Do gory, szukaj domeczku!
  9. Hienka czeka na swojego człowieka i własny dom.
  10. Dlaczego mój post wskoczył do środka, czy ktoś wie?
  11. Ależ Murko to nie wada, lecz zaleta.:cool1: Popatrz jak się towarzystwo rozruszało. U mnie też tyle futrzastych i sobie chwalę;). Fakt, że gabaryty Twoich są inne niż moich. To może być argumentem na nie. Ale nóg tyle samo;) To jest odpowiedż na 135 post Murki
  12. Wstawiłam Julkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8981530#post8981530[/URL]
  13. Aż dziw ogarnia, że taka psina znalazla się na ulicy.:shake:
  14. Trzymam kciuki, żeby się Bazylowi udało.:kciuki:
  15. Na szczęście Karolci może nie jest tak zimno, bo "kalorie" ją grzeją.:shake:
  16. Grall, śnieżny pies, biegnie na początek pokazać się wszystkim.:loveu:
  17. Piękna ONeczka szuka domu.
  18. Do góry sunieczko, może teraz ktoś cię wypatruje.
  19. Do góry śliczności, szukamy domów.
  20. Wstawiłam malizny do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8976593&posted=1#post8976593[/URL]
×
×
  • Create New...