Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Maleńka suczka czeka na domek.
  2. Ślicznotko, biegnij po domek.
  3. Do góry Panie Baronie, może tam domowy prezencik czeka.
  4. Trzymam mocno kciuki:kciuki: musi się udać.
  5. Ot i ludzka natura, eh... Kajtusiu, znajdziesz swojego człowieka, na pewno.
  6. Może tym razem szczęscie usmiechnie się do Barona.
  7. Huraaaa..... :multi: Bądź szczęśliwy piękny piesku.:loveu:
  8. Wspaniale, :multi:wspaniale, :multi:wspaniale:multi:. Trzymam kciuki.
  9. O rety! On się jeszcze do Ameryki dokopie:crazyeye:
  10. Mieleckie Onki wypatrują domów. [B][SIZE=4]Pies I od Targumu - duży wilczurowaty[/SIZE][/B] [SIZE=4][B][SIZE=3]ok. 5 letni[/SIZE] [/B][/SIZE] [B][/B] [B][SIZE=4][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Na%20lan%20TomgumI%20(5).JPG[/IMG][/SIZE][/B]
  11. Wstawiłam terierki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8968173#post8968173[/URL]
  12. Już się skontaktowalam. Teraz tylko mogę czekać. No prawie tylko;). Forum owczarka szetlandzkiego: [URL]http://www.little-star.strefa.pl/index.php[/URL]
  13. W górę! Szczniaczki potrzebują domków.
  14. Oj, żeby tak było na pewno. Z niecierpliwością czekam na wieści.
  15. Wielka szkoda, ale widać to nie był dla niego najlepszy domek. W góre pluszaczki!
  16. Piesek jest nadal na Paluchu. Dzwoniłam przed chwilą. Jego zdjęcie jest wśród psow oczekujących na adopcję. Na forum sheltie proponowałam tymczas, ale któś go musi stamtąd wyciągnąć. [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-11-02/3009.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...