Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czasem mam wrażenie jakby niektórzy ludzie myśleli, że są niezniszczalni i nieśmiertelni. Czy taka osoba ma podpisany cyrograf z diabłem i wie, że nigdy nikt po niej nie bedzie musiał sprzątać i nie wywali jej z domu? Karolciu, gdzie jest twoj domek, tylko bardzo długo każe ci czekać.:-(
  2. No psiaki, ruszajcie do własnych domków.
  3. Kremowe psiaki chcą zamieszkać z własnymi ludźmi.
  4. KOmu, komu super psiak na kanapę i nie tylko?
  5. Mieleckie szczeniaczki wypatrują domków.
  6. Kto nareszcie pokocha tę piękną sunię?
  7. Ucieszyłam się ,że ubywa ONeczków:multi:, ale przybyły dwa nowe:lookarou: [B]Ok. 4 letnia mix DONka[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sunia%20uchoi%20(5).JPG[/IMG] [B]Ok. 3 letni mix ON[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/wilkoe%20(5).JPG[/IMG]
  8. Dla mnie też collie. Prześliczna sunia:loveu: Chociaz ze wzrostem róznie u sheltie i u collie bywa.;) A może Wet-siostra zechce przyjąć pod swój dach tą cudną sunię?
  9. Piękne psy szukają domów.
  10. Puchaty Fafik szuka domku.
  11. Cudny Rudy! On już chce zamieszkać we własnym domku.
  12. Alterek biegnie na początek, pokazać jaki jest śliczny.
  13. Rino, mielecki trzyłapek czeka na dom. Czy Rino ma nowy wątek?
  14. Czy może któryś ONeczek został zabrany?
  15. Moim zdaniem waga też nie zawsze określa wielkość psa. Zdjęcie przy człowieku daje najlepszy obraz. Szkoda jednak, że musieliście jechać kawał drogi, żeby się dowiedzieć iż Fafik za duży. Widać ten domek nie był dla Faficzka najlepszy. Do góry piesku, gdzieś jest twoj domek.
  16. Też się zastanawiam czy i ew.który piesek będzie miał od dzisiaj własny fotel do wylegiwania się.
  17. Czy były jakieś telefony z pyt. o pieska?
  18. Tak jest! Wszystko zapamiętane i zakodowane:kciuki: Będzie dobrze!
  19. Nie dziwię się, że przeżywasz. Grall to Twoje oczko w głowie;) Wszystko będzie dobrze, uda się jak należy i Grallik bedzie jak młody bóg.
  20. To jest faktycznie dylemat. Bo z jednej strony dlaczego dyskredytować Panią ze względu na wiek i sprawność fizyczną, z drugiej strony co będzie w razie czego z psem? Ale młodym ludziom też rózne rzeczy się trafiają lub się znudzą psiakiem i one tracą dom. Tak sobie myślę, czy nie zastrzec czegoś w umowie adopcyjnej. Ale też dobrze byłoby przeprowadzić wywiad z tą pania, jak sobie to wyobraza, bo chyba jakieś wizje ma. To moje zdanie. Może ktoś ma lepsze pomysly.
  21. Co nowego u Gralla? Jak on się czuje? Czy udało się go zoperować, czy też nadal czeka?
  22. Jakiś zastój, czy co? Domek Fafika poszukiwany.
×
×
  • Create New...