Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wspaniała wiadomość:multi: A kota czasem też nie chcą?
  2. Tak, to chyba światełko w tunelu. W sobotę Polskie Radio pr. 1, prawie cały dzień mówiło o tym incydencie w Brwinowie. Tylko głuchy by nie usłyszał, że mowa o traktowaniu zwierząt. Biedna Amisia, ona czeka na ten wymarzony, wyśniony dom. Tylko gdzie on jest?
  3. No to w górę, pokazać się na początku...:multi:
  4. Gacusiu, chyba nie zamierzasz zimować u Murki?
  5. I co, jest Amisia w kąciku adopcyjnym? Czy ktoś kupił gazetę i może zeskanować jak to wygląda? Może nareszcie uda się suni odnaleźć dom.
  6. Wierzę, że i Korze uda się znaleźć domek. Tylko szkoda wielka, że to szukanie trwa tak długo.
  7. Mały pies czeka na dom kolejny rok.:-(
  8. [B][I]Justynko, co z Negrunią?[/I][/B] Cudne zdjęcie z serii: natura i technika - dwie pasje: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8186/philorpheuswc6.jpg[/IMG][/URL]
  9. Co jest z suczką Alzą? Mam ją na allegro i wcięło mi wszystkie zdjęcia. Czy ona już ma domek?
  10. Zapomniany Wesołek nadal czeka na swoją szansę.
  11. Malutki Emilku, kiedy i ty znajdziesz własny dom?
  12. Śliczna, radosna suczka.:loveu: Ogonek pracuje jak śmigło samolotu, jeszcze nam Polcia odfrunie;)
  13. Gacuś nadal czeka na kochający dom.
  14. Amisia szuka domku, kto pokocha wesołą i żywotną psinkę?
  15. Zaktualizowałam dane z początkowych postów. Dodałam 18 nowych psów:smhair2: Gdzie znaleźć domki dla takiej rzeszy ONków?
  16. Moj pies: [url]http://www.pies.pl/nowy.pies.pl/pies/kupon.php[/url]
  17. Uszusiu, co to u ciebie taka cisza nastała? Do góry, pokazać się wszystkim:multi: A jak oczka Uszusia, wszystko już w porządku?
  18. Tymczasem Hienka wypatruje domku na początku:multi:
  19. Ale wspaniała wiadomość:multi:
  20. Korunia do góry na poszukiwanie domku.:multi:
×
×
  • Create New...