Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Szczeniaczki w w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-mlodego-labradora-kwidzyn-123080/#post11097005[/url]
  2. Amisia, pies doskonały, czeka na dom.
  3. To dziwne, bardzo dziwne, żeby ani jednego pytania nie było...:shake:
  4. A niech to .....:angryy: Wielka szkoda, wielka...A mogła Korunia siedzieć na własnej kanapie. Ale nie załamuj się Reno2001, musi się udać, w końcu musi.
  5. Ale czas leci. To już miesiąc jak Korunia czeka w dt na swój kochający dom.
  6. Wspaniale, czas wyjazdu zbliża się wielkimi krokami. A Emilek gotuje się do drogi.
  7. O Hienkę nikt nie pytał? Do góry ślicznotko, wypatruj domu.
  8. Czyli nie odświeżam już ogłoszeń Rini. Maleńka jedzie do domu, własnego domu:multi:
  9. Pozostałe szczeniaczki nadal czekają na kochające domy.
  10. Pokaż się suniu na początku:multi:
  11. Qrcze, gdzie się podziali ludzie lubiący aktywne psy i tak spędzający czas? Trzymam za Gacusia, musi się udać...:kciuki:
  12. [quote name='Ulka18']Murko, trzeba probowac, bo one beda na jednym tymczasie. Musza zaczac sie przynajmniej tolerowac, jesli nie lubic :cool1:[/quote] Jeśli mają być w tym samym dt, to lepiej, żeby się doszlifowały u Murki niż tam charmosiły. Jak pióra nie lecą, to będzie dobrze.
  13. Kto pokocha Sawę i ONeczka?
  14. Bardzo się cieszę, że ta mała, czekoladowa psinka ma szansę na własny dom.
  15. Nadal nikt się nie zainteresował Gacusiem? Nie ma odzewu z ogłoszenia?
  16. No to Magia szykuje się do drogi, do własnego domu:multi:
  17. Kochany psiak, jakie to szczęście, że już ma dom.
  18. Maja czeka na kochającego człowieka.
  19. Oj, Mioduszko, nie choruj suńko. Czas zbierać się do domku.
  20. Dwa słodkie pieski przypominają o sobie:multi:
×
×
  • Create New...