Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dzisiaj wysłałam przesyłkę z daliami. Jak dojdzie, proszę daj znać :)
  2. [quote name='Olq']Terra- ja robiłam już ogłoszenia Chince i staram się je na bieżąco aktualizować.[/QUOTE] Aha, ok, to nie będę się powtarzać ;)
  3. Oto Chinka, suczka przebywająca w dt u missieek, już bardzo długo czeka na dom - Imię: Chinka - Płeć: suka - Wiek: 0k. 2-3 lata - Miejsce pobytu: Bukowno - Opis: Wesoła, zgadzająca się z innymi psami suczka, nie toleruje kotów - Uwagi - Kontakt:504 060 219, [email][email protected][/email] - Link: [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=639[/url] [img]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/chinka/chinka1[/img]
  4. Zrobię ogłoszenia Chince. Założyłam Chince wątek w grupie Czechosłowackich Wilczaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217381-Chinka-prze%C5%9Bliczna-suka-w-typie-rasy-szuka-kochaj%C4%85cego-domu[/url] Czy Chinka dobrze chodzi na smyczy, słucha poleceń, jest karna, czy też potrzebuje zdecydowanego właściciela i szkolenia? Proszę o jak najwięcej danych o suni.
  5. O matko! Ludzie potrafią być potworami. Biedny psiak :(
  6. Prześliczne suczki. Oby im się udało szybko znaleźć kochający dom.
  7. Adresik odebrałam :) Ale piękną mamy jesień. Prawdziwa złota polska jesień. Psiaczki też mają dobrze, bo nie ganiają po mokrym, no rano po rosie, ale później...marzenie. Ale zima blisko, mój kiciuś Baal jest taki ciężki, że trudno go nosić. A psiaki zrzucają podszerstek :roll:
  8. Cioteczki kakadu i enia, Wy mieszkacie gdzieś blisko siebie? Wyślę dalie w jednej przesyłce dla obu, podzielicie się. Proszę jakiś adres na pw :)
  9. Bardzo się cieszę, że Kubuś się odnalazł. Teraz najwspanialszy domek potrzebny.
  10. Mnie się wydaje, że jeśli Kubuś jest strachliwy, to raczej zaszył się w jakąś dziurę i wychodzi jak jest spokój. Trzymam kciuki , żeby się szybko odnalazł.
  11. Matko kochana! Kubusiu znajdź się!
  12. O ile się nie mylę, to lunarmermaid jest z Jaworzna. Może będzie mogła pomóc w poszukiwaniach.
  13. Bardzo, bardzo się cieszę, że Dunia nareszcie ma swoje miejsce na ziemi :)
  14. Piękny, biedny kudłaczek. Cioteczki a może warto popytać na forum tt? I jeszcze jedno, w PL są dwa związki kynologiczne; zkwp i pkpr; oba tatuują psy. Tez się spotkałam z tym że niektóre schroniska tatuują/tatuowały psy.
  15. No niestety, dalie są bardzo wrażliwe na mróz, doskonale przechowują się tam gdzie ziemniaki i tak właśnie wyglądają na wiosnę. Moje karpy nie są wyschnięte na wiór. Niczym ich nie przesypuję, ale raz czy dwa razy zimą sprawdzam, czy coś nie gnije. Teraz latam co dzień ze skrzynkami na dzień do ogrodu, na noc do domu i podsuszam grulki :)
  16. Kometo, Pati jest teraz u Ciebie? Biedna maleńka, starość...
  17. Jeśli Frodzio nie jest winien podsikiwania i sunie też nie, to powiedz floksom, że je wywalisz, może to nimi wstrząśnie i zaczną kwitnąć ;) Ja dzisiaj wyciągałam dalie, sąsiad pytał czy kopię grule :) Gdzie przechowujesz dalie? W garażu?
  18. To dziwne...może coś mi jeszcze przyjdzie na myśl. A pieski nie podsikują?
  19. Do góry Kirysku, może ktoś cię zobaczy i się zakocha, staniesz się dla niego tym jedynym wymarzonym...
  20. Bardzo mi przykro, biedny Gordon :( Kakadu,:glaszcze: zrobiłaś co mogłaś, kochałaś go i on o tym na pewno wiedział. Czy Ty te floksy masz w doniczkach? Jeśli tak, sprawdź, czy w doniczce pod bryłą korzeniową nie zamieszkały ślimaki bezdomne. To straszna zaraza i potrafi zniszczyć roślinę do cna.
  21. O rety! Ale cudowna wiadomość :) Biafra, gdzie Ty ją dopadłaś o tej godzinie? Chyba Dumka już była śpiąca i dlatego dała się złapać ;) A na poważnie, Biafra dziękuję, że się nie poddałaś i doprowadziłaś niesforną pannicę do domu :Rose:
  22. Też mnie dziwi, że u Kakadu marnie rosną floksy. A może Frodzio je zaznacza? Śliczny zakątek enia :) I koniec z moimi daliami w tym roku. Wczorajszy opad śnieżny doszczętnie je połamał, tak więc od poniedziałku jak pozwoli aura zabieram się za wykopywanie.
×
×
  • Create New...