Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ramzes do góry, wypatrujemy domku
  2. Bazarek dla Aparacika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223426-Nasiona-kwiat%C3%B3w-na-leczenie-staruszka-Aparacika-z-odmro%C5%BConym-penisem[/url] Zapraszam wszystkie cioteczki na zakupy i do podnoszenia bazarku
  3. Trzymam kciuki, żeby domek okazał się wart tej cudnej psiny.
  4. Mają te, które im zrobiłam, i cały czas odświeżam.
  5. [quote name='prosiaczkowo'] acha- MĄŻ W NIEJ ZAKOCHANY, TO JEST JEGO SERDUSZKO i ponoć obiecał jej na spacerku, ze jej nikomu nie odda :)[/QUOTE] Czyżbym wykrakała ;) Strasznie biedna Farcia na tych zdjęciach, oby szybko się goiło i bez komplikacji. Jeśli masz możliwość kupienie karmy na wagę, to spróbuj purina pro plan adult sensitive, ładnie pachnie, ma małe chrupki łatwe do gryzienia i jest chętnie zjadana przez pieski.
  6. [quote name='Paula95']Trzymajcie kciuki, żeby ten dom okazał się dla Aresa dobry... Znalazł się właściciel Goliata:loveu: [/QUOTE] Trzymam kciuki, będzie dobrze
  7. Dziękuję panbazyl za info :)
  8. Biega jak fryga :) A jak się goi siurek? Dziś jutro postaram się zrobić bazarek dla Aparacika, może wpadnie jakiś grosz.
  9. Założyłam suńkom wątek. Zapraszam wszystkie cioteczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223390-Sheltie-Nastia-i-Heksa-dwie-rodowodowe-suczki-owczarka-szetlandzkiego-szukaj%C4%85-domu[/url]
  10. Dobrze, że jest lepiej, oby z tego wyszedł.
  11. Dobrze, że suńka bezpieczna i ma cudowną opiekę w hoteliku przez najbliższy czas. Czy Kala została przy okazji zabiegu wysterylizowana? Wybaczcie, jeśli gdzieś to było powiedziane a ja przeoczyłam.
  12. Piękna sunia :) wstawiłam ją do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221472-sunia-do-pilnowania-posesji-poszukiwana?p=18669853&posted=1#post18669853[/url]
  13. Ale grzecznie siedzi w wannie, wcale nie chce uciekać. Wie, co dla niego dobre. Trzymam kciuki za zdrowie Ramzesa.
  14. Co u psiaczka? Będzie miał dt?
  15. weszka w przytoczonym wcześniej wątku napisała: cyt. "Wet po badaniu odruchów neurologicznych rozpozna przebyty wylew nawet jeśli przebiegł łagodnie i podczas nieobecności opiekunów. Bada odruchy w łapach, świeci w oczka itp."
  16. Całe szczęście ,ze leczenie przynosi pozytywne efekty. To teraz w mig pójdzie do kochającego domku :)
  17. Biedulka Farcia, mam nadzieję, że łapeńka szybko się zagoi.
  18. Dobrze, że następuje poprawa :)
  19. Ale biedactwo, mam nadzieję, że uda się poprawnie zdiagnozować i leczenie przyniesie efekt. Pieski opisane w wątku podanym przez pikola, miały podobne i w różnym stopniu natężenia objawy. Może to wylew i biedak nie mógł wrócić do domu :( martka1982, może warto ogłosić na konińskich portalach, że znaleziono takiego pieska?
  20. Co się dzieje, coraz więcej wyrzuconych suczek labradora :(
  21. Ale cudowna wiadomość. Niuńki bezpieczne i szczęśliwe :)
  22. O matko! Ale śliczności, a jakie biedniutkie.
×
×
  • Create New...